3
2
1
90+4'

Cholewiak wypuścił na wolne pole Picha, ale zawodnik został złapany na spalonym.

2
3
3
1
1
90+3'

Groźne dośrodkowanie Brozia, ale Robak zatrzymany przez Koruna.

2
4
3
90+2'

Radecki długo holował piłkę, ale akcja nieco stanęła. Śląsk wrócił z piłką na własną połowę.

1
4
1
90+2'

Słowik chciał natychmiastowo dograć do Robaka, ale niecelnie.

1
87'

Gol! Strzelił Mateusz Cholewiak. Asystował mu Robert Pich.

Śląsk ruszył z kontrą. Robert Pich odnalazł wybiegającego Cholewiaka, a ten uderzył na dalszy słupek i podwyższył na 4:1.

30
16
2
2
84'

Śląsk Wrocław. Schodzi: Michał Chrapek. Wchodzi: Farshad Ahmadzadeh.

Chrapek opuszcza boisko na noszach, a na murawie melduje się Farshad, który świętuje dziś 26 urodziny.

82'

W starciu w środku pola ucierpieli Chrapek i Hateley.

2
2
2
81'

4
80'
80'

Dośrodkowanie Badii z prawej strony, ale z piłką minął się Valencia.

2
5
1
1
79'

komentarz

Wątpliwości rozwiane. Trzeci gol dla Śląska uznany.

15
11
2
1
3
komentarz

Chodzi o ewentualne zagranie ręką przez Radeckiego przy walce o piłkę.

1
4
1
4
76'

Sędzia ma wątpliwości przy trafieniu Robaka, będzie VAR.

5
1
6
2
4
75'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Robert Pich.

Piłka od Radeckiego trafiła na lewą stronę do Picha. Ten postanowił uderzyć do Picha, ale trafił wprost w Robaka. Napastnik z kilku metrów huknął na bramkę i podwyższył wynik.

33
19
4
2
4
74'

Stratę Kirkeskova wykorzystał Dankowski, który ruszył prawą flanką. Podanie na lewą stronę przedłużył Robak i piłka trafiła do Picha. Zawodnik zmarnował okazję i uderzył nad bramką.

1
1
2
1
1
73'

Koszmarne zagranie Michała Chrapka na prawą stronę, gdzie nie było nikogo.

1
2
4
1
4
72'

Piast. Schodzi: Jorge Felix. Wchodzi: Mateusz Mak.

72'

Hateley wdarł się w pole karne i oddał strzał z dużego kąta. Piłka znacząco minęła dalszy słupek.

2
71'

Kirkeskov wypuścił na lewej stronie Valencię, ale dośrodkowanie nie trafiło do Papadopulosa.

1
1
1
1
1
70'

Nieudane dośrodkowanie Pietrowskiego, które bez problemu chwycił Słowik.

1
3
1
67'

Felix wypuścił na wolne pole Valencię. Zawodnik wybiegł sam na sam ze Słowikiem, ale spanikował i oddał fatalny strzał.

1
1
1
1
1
66'

Dankowski przed polem karnym próbował uderzyć z woleja, ale nie udało mu się trafić w bramkę. Grę wznowi Plach.

1
1
1
1
1
64'

Dośrodkowanie Pietrowskiego z prawej strony, próbował główkować Hateley, ale nie wywalczył sobie pozycji i nieudanie uderzył.

2
1
1
63'

Dośrodkowanie Badii, tym razem do Valencii. Zawodnik z kilku metrów oddał strzał, ale kapitalnie obronił Słowik.

3
1
1
61'

Gol! Strzelił Jakub Czerwiński. Asystował mu Gerard Badia.

Miała wyczucie jedna z kibicek, która wyjęła telefon, by nagrać rozegranie Piasta. Badia z rzutu wolnego dośrodkował na głowę Czerwińskiego, a ten z kilku metrów przechytrzył bramkarza.

12
4
5
7
16
60'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Łabojko.

Pomocnik ciągnął za koszulkę Jodłowca.

1
2
2
1
59'

Strata Pietrowskiego, lewą flanką popędził Chrapek, ale nieudanie zagrał do środka i Piast znowu przy piłce.

1
1
1
1
1
58'

Co za koszmarek. Felix próbował chyba dośrodkować, ale wprost w trybuny.

2
2
2
1
58'

Piast szuka szczęścia strzałami z dystansu. Kolejna nieudana próba, tym razem w wykonaniu Jodłowca.

1
1
1
1
1
55'
55'

Hateley wywalczył wolne pole przed polem karnym, ale oddał strzał nad poprzeczką.

1
2
1
1
54'

Piast bez pomysłu atakuje. Najpierw Felix nieudanie dogrywał w pole karne, a potem z piłką nie poradził sobie Papadopulos.

1
2
1
53'

Valencia próbował dośrodkować z lewej strony, ale piłkę niefortunnie na aut bramkowy wybił Badia.

2
2
2
2
2
51'

Uderzenie z dystansu Dziczka, ale ponad bramką.

2
2
2
2
2
50'

Strata Patryka Dziczka, do piłki ruszył Robak. Napastnik Śląska zmarnował okazję, ale i wystraszył się ruszającego wślizgiem Czerwińskiego. Snajper uderzył obok dalszego słupka.

1
1
4
48'

Zbyt słabe uderzenie Hateleya, by zaskoczyć bramkarza. Piłka leciała wprost w jego ręce.

4
4
3
1
48'

Piast ma okazję się zrewanżować. Przed polem karnym zagrał ręką Golla.

2
1
3
1
2
46'

Gol! Strzelił Piotr Celeban. Asystował mu Michał Chrapek.

Udany początek drugiej połowy dla Śląska. Chrapek dośrodkował z rzutu rożnego, a jego podanie wykorzystał strzałem głową Celeban.