Zaskakujący, ale i niecelny strzał z rzutu wolnego oddał Żarko Udovicić.

4
5
85'
84'

Znów pokazał się Javi Hernandez. Tym razem jednak jego uderzenie zza pola karnego było niecelne.

1
2
3
2
1
84'

Z rzutu wolnego niemal z narożnika pola karnego strzelał Marcin Budziński. Matko Perdijić odbił piłkę.

2
2
4
2
3
83'
81'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Dawid Kudła. Nieporozumienie między Jędrychem i Kudłą, bramkarz Zagłębia faulował rywala przed polem karnym i sędzia ukarał go czerwoną kartką!

Zagłębie Sosnowiec
11
10
10
8
8
78'

Świetna okazja dla Zagłębia! W polu karnym Szymon Pawłowski zamiast strzelać, zaczął jednak dryblować. Ostatecznie stracił piłkę!

2
3
7
2
3
77'

Ładny, mocny strzał z dystansu oddał Marcin Budziński. Piłka przeleciała tuż nad bramką.

2
1
1
1
2
75'

Sporo niedokładności teraz na boisku.

1
1
1
2
1
71'
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Arkadiusz Jędrych.

1
1
2
1
1
69'

Cracovia przy piłce. Goście rozgrywają ją na połowie Zagłębia.

4
3
2
1
3
66'

Gol! Strzelił Javi Hernandez. Asystował mu Michal Siplak.

Michal Siplak ładnie dośrodkował ze skrzydła w pole karne Zagłębia, gdzie dobry strzał oddał Javi Hernandez! 1:1 w Sosnowcu!

24
12
4
5
14
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Janusz Gol.

4
4
3
2
1
62'

Zza pola karnego strzelał Javi Hernandez. Płaskie uderzenie, po którym dobrze interweniował Dawid Kudła.

2
2
2
1
1
61'
59'

Ładną akcją popisał się Szymon Pawłowski. Zawodnik Zagłębia oddał strzał w polu karnym, lecz dobrze interweniował bramkarz Cracovii.

3
1
3
1
1
56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tomasz Nowak.

4
1
2
1
3
54'

Ładny strzał z około 20 metrów oddał Tomasz Nowak. Dobrze interweniował jednak Maciej Gostomski.

1
1
2
1
1
53'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego lekkie zamieszanie w polu karnym Cracovii. Ostatecznie piłka została jednak wybita.

2
1
2
1
1
52'

Rzut wolny dla Zagłębia. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Cracovii.

2
1
2
1
3
50'

Mateusz Wdowiak zagrywał przed bramkę Zagłębia. Piłkę pewnie złapał Dawid Kudła.

2
1
2
1
2
49'

Wyrównany początek drugiej połowy i sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
2
2
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

7
5
4
2
2
46'
45'

Doliczona jedna minuta.

3
1
3
4
1
44'

Z rzutu wolnego strzelał Javi Hernandez. Piłka trafiła w mur. Po dobitce dobrze interweniował Dawid Kudła.

2
2
2
2
1
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Polczak. Rzut wolny dla Cracovii i dobra okazja na strzał.

4
3
2
1
2
41'

Groźnie zaatakowali teraz goście. W polu karnym Zagłębia Cracovii zabrakło jednak dokładności.

1
1
3
2
1
39'

Z rzutu wolnego strzelał Szymon Pawłowski. Maciej Gostomski nie dał się zaskoczyć.

4
1
3
3
3
38'

Ładna akcja Nowaka i Pawłowskiego. Będzie rzut wolny dla Zagłębia. Dobra okazja na strzał na bramkę Cracovii.

2
1
3
1
2
35'

Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia. Tym razem zabrakło jednak strzału na bramkę gospodarzy.

2
1
2
2
2
33'
32'

Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował Mateusz Wdowiak.

1
29'

Groźna akcja Cracovii. Cornel Rapa wstrzelił piłkę przed bramkę Zagłębia, ale w ostatniej chwili dobrze w defensywie interweniował Michael Heinloth.

2
1
1
1
28'

Gospodarze spokojnie rozgrywają teraz piłkę na własnej połowie.

2
1
1
27'

Cracovia stara się atakować. Gospodarze dobrze jednak grają w defensywie i przerywają akcje rywala.

1
1
4
1
3
23'

Cracovia szybko chciała odpowiedzieć na gola gospodarzy. Strzelał Marcin Budziński, lecz pilka nie wpadła do bramki.

2
3
1
1
20'

Gol! Strzelił Żarko Udovicić. Asystował mu Konrad Wrzesiński. Konrad Wrzesiński ładnie zagrał przed bramkę Cracovii. Piłkę przyjął sobie Żarko Udovicić i z kilku metrów oddał strzał po długim słupku! 1:0 prowadzi Zagłębie Sosnowiec.

28
27
4
4
11
19'

Tym razem w pole karne gości piłkę wstrzelił Sebastian Milewski. Pewnie złapał ją jednak Maciej Gostomski.

1
2
1
18'

Zaatakowało Zagłębie Sosnowiec. W polu karnym Cracovii strzelał Alexandre Cristovao, ale został zablokowany.

1
2
2
17'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

1
1
1
1
1
14'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Michał Helik! Niecelnie uderzył piłkarz Cracovii! Piłka przeleciała nad poprzeczką!

15
10
8
8
9
13'

Rzut karny dla Cracovii! Piotr Polczak faulował Zenjova.

7
3
3
2
5
11'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego lekkie zamieszanie w polu karnym Cracovii. Ostatecznie piłka wyszła jednak poza boisko.

1
2
10'

Efektowny strzał przewrotką oddał Tomasz Nowak. Uderzenie było jednak niecelne.

2
2
8'

Dobra okazja dla Zagłębia Sosnowiec! W polu karnym strzał głową oddał Konrad Wrzesiński, a Cracovię przed stratą gola uratowała poprzeczka.

2
3
3
1
7'

Ładne podanie do Mateusza Wdowiaka. Ten zdecydował się na strzał w polu karnym. Pewnie interweniował jednak Dawid Kudła.

1
2
3'

Do strzału z dystansu składał się Marcin Budziński. Zablokował go obrońca gospodarzy.

3
1
1
1'

Szymon Pawłowski dośrodkował w pole karne Cracovii. Piłkę wybili obrońcy gości.

6
4
4
2
1
14:48

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.