Lotto Ekstraklasa: 11. kolejka
05 paź 2018 20:30
90+5'

Jeszczze okazję miał Lech Poznań, ale uderzenie na bramkę gospodarzy było niecelne.

20
12
5
8
13
90+2'

Ładny strzał z dystansu oddał Igor Angulo, lecz dobrze interweniował Matus Putnocky.

27
10
5
2
13
90'

Doliczone pięć minut.

22
8
6
6
7
89'

W polu karnym Lecha okazję wypracował sobie Jesus Jimenez, ale jego strzał był już niecelny.

17
5
5
6
9
88'

Z rzutu wolnego strzelał Darko Jevtić. Trafił jednak w mur.

19
13
7
11
14
87'

Będzie rzut wolny dla Lecha Poznań niemal z narożnika pola karnego Górnika.

26
14
6
5
10
84'

10
82'

Dośrodkowanie w pole karne Górnika. Jeden z obrońców gospodarzy wybił piłkę.

7
3
3
1
7
80'

Lech Poznań atakuje

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
22
9
7
2
3
77'

Gol! Strzelił Wołodymyr Kostewycz.

Bardzo aktywy Wołodymyr Kostewycz poszedł za swoją akcją. Obrońcy Górnika nie zdołali wybić piłki i w końcu zawodnik Lecha skierował ją do bramki. 2:2 w Zabrzu!

98
48
15
23
53
76'

Dobre dogranie Wołodymyra Kostewycza. Na piłkę nabiegł Joao Amaral, ale oddał niecelny strzał. To była jednak dobra, groźna akcja Lecha.

8
5
9
6
4
74'

Oba zespoły szukają okazji na gola, ale brakuje teraz dokładności na boisku.

7
2
6
5
2
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał tym razem Igor Angulo.

Górnik Zabrze
7
2
2
6
9
72'
71'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Gytkjaer.

11
7
4
6
70'

Dośrodkowanie w pole karne Lecha, gdzie głową strzelał Kamil Zapolnik. Świetnie obronił Matus Putnocky.

8
4
1
4
5
69'

Lech. Schodzi: Mihai Radut. Wchodzi: Maciej Gajos.

9
6
1
1
1
68'

6
66'

Po dośrodkowaniu w pole karne Górnika w dobrej sytuacji znalazł się Joao Amaral. Oddał jednak niecelny strzał.

6
3
2
5
3
65'

Ładne dośrodkowanie Wołodymyra Kostewycza. Zabrakło jednak strzału na bramkę i piłkę złapał Tomasz Loska.

7
3
3
64'
2
1
5
2
1
63'

Z dystansu strzelał Maciej Ambrosiewicz, ale to było niecelne uderzenie.

2
2
5
2
2
59'

Lech. Schodzi: Kamil Jóźwiak. Wchodzi: Darko Jevtić.

58'

Szymon Żurkowski strzelał z dystansu po ziemi. Uderzenie celne, lecz piłkę spokojnie złapał Matus Putnocky.

3
3
6
7
57'
55'

Gol! Strzelił Pedro Tiba. Pedro Tiba mocno dośrodkował w pole karne Górnika. Nikt nie przeciął toru lotu piłki, a ta wpadła do bramki. Gol dla Lecha!

Lech Poznań
62
27
8
20
36
54'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Smuga. Sędzia ukarał zawodnika Górnika za symulowanie faulu.

8
1
3
5
10
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Wasielewski.

9
7
5
2
8
49'

Gol! Strzelił Szymon Żurkowski. Co za gol! Przepiękna bramka dla Górnika! Kapitalny strzał z około 30-35 metrów oddał Szymon Żurkowski. Fantastyczne uderzenie, po którym piłka wpadła do bramki.

74
46
12
14
23
48'

Lech Poznań rozgrywa piłkę na połowie Górnika.

3
2
4
3
8
46'

Początek drugiej połowy.

5
6
5
2
1
45'

Doliczona jedna minuta.

7
4
2
2
2
43'

Groźnie było w polu karnym Górnika! W dobrej sytuacji znalazł się Kamil Jóźwiak, lecz źle trafił w piłkę i strzał ostatecznie był niecelny.

8
8
2
4
5
41'

Kolejne uderzenie z dystansu na bramkę Górnika. Tym razem strzelał Joao Amaral, lecz Tomasz Loska nie dał się zaskoczyć.

16
6
3
3
6
40'

Dobrze w defensywie spisał się Thomas Rogne. Wybił piłkę zawodnikowi Górnika Zabrze.

9
5
3
4
6
38'

Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Maciej Makuszewski. Uderzenie niecelne, piłka przeleciała nad bramką.

5
6
2
2
4
34'

Piłkę wrzucał Joao Amaral. Gospodarze zdołali ją wybić.

10
2
4
2
5
34'

Będzie rzut wolny dla Lecha. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

4
4
4
4
8
31'

Zaatakował teraz Lech Poznań. Z dystansu uderzył Pedro TibaTomasz Loska odbił piłkę.

19
4
3
4
4
27'

Znów dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Sędzia tym razem także odgwizdał spalonego.

4
2
8
5
10
24'

Ładne dogranie w pole karne do Igora Angulo. Ten oddał jednak niecelne uderzenie.

7
6
6
6
10
23'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lecha Poznań. Gra przerwana, sędzia odgwizdał spalonego.

4
2
5
7
3
21'

Zza pola karnego Lecha uderzył Jesus Jimenez. Piłkę pewnie złapał Matus Putnocky.

13
4
4
1
3
17'

Jeszcze jeden strzał w polu karnym Górnika. Tym razem po zagraniu Wołodymyra Kostewycza niecelnie uderzył Kamil Jóźwiak.

11
3
4
4
5
17'

Po dośrodkowaniu Amarala z ostrego kąta strzelał Christian Gytkjaer. Uderzenie było niecelne.

11
8
6
4
5
16'

Górnik Zabrze stara się grać wysokim pressingiem.

15
7
5
3
6
12'

Dośrodkowanie w pole karne Górnika Zabrze. Piłkę wybił jeden z zawodników gospodarzy.

19
8
7
3
4
10'

Dobry początek tego spotkania w wykonaniu Górnika. Gospodarze atakują, szukają okazji na gola.

21
13
6
5
13
7'

Gol! Strzelił Jesus Jimenez.

Tomasz Loska daleko wybił piłkę. Walczyli o nią piłkarz Górnika i Rafał Janicki. Ta została trącona głową przez zawodnika Lecha, na czystą pozycję wyszedł Jesus Jimenez i skierował piłkę do bramki. 1:0 prowadzi Górnik Zabrze.

116
63
26
26
58
5'

Z około 20 metrów minimalnie niecelnie strzelał Kamil Jóźwiak. Ładne uderzenie zawodnika Lecha.

12
6
8
11
12
5'

Gra wznowiona. Ładne dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lecha, po którym piłkę wypiąstkował Matus Putnocky.

9
5
8
4
8
4'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Joao Amaral.

5
5
5
3
8
2'

Było groźnie w polu karnym Lecha. Piłkę głową uderzył Dani Suarez. Matus Putnocky nie dał się jednak zaskoczyć.

11
5
6
4
5
19:42

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.