Lotto Ekstraklasa: 11. kolejka
06 paź 2018 20:30
90+4'

Ładnie Cristian Pasquato dograł do Sebastiana Szymańskiego. Ten oddał strzał w polu karnym, ale trafił tylko w boczną siatkę.

6
4
5
10
18
90+3'

Z rzutu wolnego na bramkę Śląska strzelał Cristian Pasquato. To było niecelne uderzenie.

9
8
6
10
15
90+2'

Po dośrodkowaniu Augusto z rzutu wolnego piłkę głową trącił jeszcze Wojciech Golla, lecz po chwili złapał ją Radosław Cierzniak.

15
11
5
3
9
90+1'

Legia. Schodzi: Dominik Nagy. Wchodzi: Sandro Kulenović.

90'

Doliczone pięć minut.

11
3
3
4
6
89'

Z rzutu wolnego w pole karne Legii dośrodkował Augusto. Pewnie interweniował Radosław Cierzniak.

19
10
4
2
8
86'

Dominik Nagy znalazł się w sytuacji sam na sam z Jakubem Słowikiem. Lepszy był bramkarz Śląska. Po chwili niecelnie z dystansu strzelił Sebastian Szymański.

7
3
6
14
7
84'

Dominik Nagy zagrał do Cristiana Pasquato. Ten poprawił sobie piłkę i oddał strzał niemal z narożnika pola karnego. Uderzenie było jednak niecelne.

3
7
4
3
7
83'
82'

Po zgraniu piłki przez Marcina Robaka z dystansu obok bramki strzelił Robert Pich.

10
4
5
1
80'
80'

Ładny, aczkolwiek niecelny strzał w polu karnym WKS-u oddał Carlitos.

12
4
3
3
5
77'

Mocne uderzenie z dystansu oddał Mateusz Radecki. Obronił ten strzał Radosław Cierzniak.

15
5
6
3
6
74'
71'

17
69'

Legia. Schodzi: Jose Kante. Wchodzi: Carlitos.

25
11
8
3
7
69'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich.

6
5
6
4
6
65'

Po dośrodkowaniu Adama Hlouska piłkę pewnie złapał Jakub Słowik.

11
6
5
5
8
63'

Z 16 metrów nad bramką z woleja uderzył Marcin Robak.

15
11
7
8
14
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jose Kante.

22
17
10
6
16
60'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Arkadiusz Piech. Po analizie VAR, sędzia ukarał zawodnika Śląska za faul na Jędrzejczyku.

Śląsk Wrocław
65
25
19
24
56
58'

Chwilowa przerwa. Trwa analiza VAR. Sędzia sprawdza faul Arkadiusza Piecha.

16
7
10
6
8
57'

Nieco spokojniejszy fragment spotkania. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

4
3
7
2
5
53'

W polu karnym niecelny strzał oddał teraz Dorde Cotra. Coraz śmielej atakuje Śląsk.

19
6
12
8
12
52'

Z około 16 metrów strzelał Mateusz Cholewiak. Radosław Cierzniak pewnie obronił to uderzenie.

15
4
6
4
5
49'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Śląska, ale ostatecznie piłka dla WKS-u.

12
8
14
8
5
46'

Początek drugiej połowy.

16
8
8
4
4
46'
11
6
10
4
6
45'

Doliczona jedna minuta.

18
10
9
7
5
45'

Z dystansu uderzył Michał Kucharczyk. Strzał był jednak niecelny.

14
14
7
6
7
43'

Znów ładna wrzutka Sebastiana Szymańskiego. Tym razem jednak zabrakło strzału na bramkę gospodarzy.

20
10
6
3
5
41'

Jak na razie świetnie w tym meczu prezentuje się Sebastian Szymański. Przed chwilą dogrywał piłkę przed bramkę Śląska, gdzie niecelnie główkował Michał Kucharczyk.

14
7
5
5
8
38'

Znów groźnie w polu karnym Śląska, tym razem po dośrodkowaniu Adama Hlouska. Piłkę wybił jednak jeden z obrońców WKS-u.

20
6
9
7
11
34'

Gol! Strzelił Cafu. Po strzale Szymańskiego z rzutu wolnego piłka odbiła się od słupka. Dobiegł do niej Cafu i skierował do bramki. 1:0 prowadzi Legia Warszawa.

119
78
23
43
85
33'

Teraz będzie rzut wolny dla Legii. To dobra okazja do strzału na bramkę Śląska.

26
9
6
6
14
30'

Ciekawe zagranie Cafu w pole karne WKS-u. Piłkę przejął jednak Jakub Słowik.

11
10
5
2
4
27'

Ładną akcją popisał się Marcin Robak, który dograł piłkę w pole karne do Arkadiusza Piecha. Ten oddał efektowny strzał, ale został zablokowany.

20
12
7
9
11
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Robak.

23
12
7
10
28
24'

Goście rozgrywają piłkę na połowie WKS-u.

16
8
6
7
11
23'

W pole karne Śląska dośrodkował Adam Hlousek, ładny strzał głową oddał Sebastian Szymański. Świetnie obronił jednak Jakub Słowik. To była bardzo groźna akcja Legii.

24
9
6
5
11
22'

Legia Warszawa dobrze gra w defensywie. Akcje Śląska są przerywane.

13
7
8
6
10
18'

Mateusz Cholewiak zagrał w pole karne Legii. Pewnie piłkę wybił jeden z obrońców drużyny gości.

13
10
11
8
8
16'

Śląsk rozgrywał akcję na połowie Legii. Dobrze poradzili sobie jednak obrońcy drużyny gości.

16
9
8
6
11
13'

Ładnie w pole karne dograł Sebastian Szymański. W dobrej sytuacji znalazł się Michał Kucharczyk, lecz oddał niecelne uderzenie.

19
12
7
7
5
12'

Legia Warszawa przy piłce. Goście rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska.

15
10
7
4
12
10'

Tym razem celnie uderzył CafuJakub Słowik odbił piłkę, a ostatecznie wybił ją jeden z obrońców.

16
8
12
6
6
10'

Zanosiło się na groźną akcję Legii. Do strzału z około 16 metrów już składał się Sebastian Szymański, lecz ostatecznie został zablokowany.

11
11
8
4
6
8'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska. Nic z tej akcji zawodnikom Legii jednak nie wyszło.

11
7
6
4
6
4'

Z rzutu wolnego strzelał Michał Chrapek. Uderzenie było jednak niecelne.

9
9
5
6
6
2'

Jak na razie dość spokojny początek spotkania.

11
9
10
7
4
19:45

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.