2
3
3
90'

Nieuznany gol Piszczka! Po stracie w środku pola napastnik dostał piłkę i ruszył sam. Strzelił obok Loski, ale okazało się, że był na spalonym.

8
7
5
7
9
89'

Cracovia z kolejną okazją, dość przypadkową. Pasy ciekawie rozegrały rzut wolny, ale nie było strzału.

1
3
3
1
2
87'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Piszczek.

3
3
3
2
4
87'

Żurkowski przesadził, za bardzo uwierzył we własne możliwości. Po 40 metrach rajdu wyszedł poza linię.

3
2
1
1
84'

Jeszcze Górnik próbuje. Centra Michalskiego zablokowana.

2
2
2
1
83'
81'

Hernandez sprytnie nabił rywala i zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką.

1
80'

Pędziwiatr Strózik uciekł do skrzydła, zrobił sobie miejsce i dośrodkował. Niewiele brakło, by jego kolega zamknął akcję wślizgiem.

78'

Piłka "szczur". Wstrzelenie Wolsztyńskiego w pole karne, stoperzy Cracovii popatrzyli po sobie i musiał ich ratować Pesković. Na wpadkę czekał Angulo.

76'

Żurkowski narobił zamieszania, ale skończyło się tylko na rożnym.

1
1
1
1
1
76'
73'

Żurkowski minął dwóch rywali, zapędził się pod linię końcową i brakło czasu na lepsze dośrodkowanie.

2
2
2
2
2
72'

Szykuje się kolejna zmiana w Cracovii. Sebastian Strózik gotowy.

1
1
1
1
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Niko Datković.

1
1
1
1
1
70'

Uderzenie Żurkowskiego bardziej do statystyk. Zresztą jak wiele w wykonaniu Górnika.

1
1
1
1
1
70'

Bramkowa akcja Pasów. Cracovia za bardzo kombinowała, Wdowiak nie miał pomysłu na rozwiązanie.

1
1
2
2
2
68'

Górnik nie poddaje się, przed chwilą długie podanie do Wolsztyńskiego nie doszło do celu.

1
1
1
1
1
63'

Gol! Strzelił Javi Hernandez.

Kolejna trochę przypadkowa bramka, co nie zmienia faktu, że to nokaut w dwie minuty. Po wrzutce z połowy boiska pogubili się zabrzanie, Hernandez zabrał się z piłką i uderzył obok Loski.

26
17
13
10
22
62'

Gol! Strzelił Airam Cabrera. Asystował mu Niko Datković.

Nie była to najpiękniejsza akcja świata, ale liczy się to co w sieci. Po niezbyt udanym wyrzucie Siplaka z autu piłkę zdołał przedłużyć Budziński, potem na spalonym nie dał się złapać Datković, zgrał do Cabrery, który trafił z bliska.

22
15
10
11
27
61'
60'

Liszka nie pozwolił rozpędzonemu Zenjovowi przedrzeć się prawą stroną. Duże ryzyko, Estończyk chyba trafiony, ale arbiter nie widział.

2
1
59'

Loska w roli ostatniego stopera. Bardzo pewne wybicie golkipera 30. metrów przed bramką.

5
56'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Siplak. Obrońcy Cracovii uciekał Smuga.

7
1
1
2
1
56'

Znakomita interwencja Suareza. Ledwo zdołał wygarnąć Wdowiakowi piłkę spod nóg.

5
1
1
1
1
54'

Smuga nie pozwolił wyjść Pasom z kontrą. Faul jeszcze na krakowskiej połowie.

4
1
1
1
1
52'

Słabszy moment Bochniewicza. Dwie pomyłki, ale Cracovia nie wykorzystała jego nie najlepszego zachowania.

1
1
1
1
1
49'

Znowu Wdowiak w niezbyt udanej akcji. Niepotrzebny drybling, akcja straciła tempo i po zagrożeniu.

3
1
1
1
1
48'

Dąbrowski z woleja po rzucie rożnym. Bardzo wysoko nad bramką, tylko pokręcił głową, choć jak na powrót po długiej przerwie to całkiem udany występ.

2
1
2
1
1
47'

Zenjov znalazł się w polu karnym, oddał piłkę Wdowiakowi, ale pomocnik Pasów uderzył nieczysto. Dzisiaj nie może się do końca odnaleźć.

3
2
2
1
1
46'

W Krakowie ruszyła druga połowa. Oby lepsza.

4
2
1
2
1
45+5'

Hernandez spróbował trzeci raz i chyba najlepsza próba. Hiszpan z 30. metrów mocno, a Loska ledwo sięgnął piłki. Rożny.

7
3
1
1
3
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Bochniewicz.

5
2
2
1
4
45+1'

Wpadka Datkovicia, przez środek przedzierał się Angulo. Tam nie było w ogóle miejsca, Hiszpan nie przemyślał tego.

1
4
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Zapolnik. Za bardzo pracował rękoma.

4
1
3
1
3
45'

Doliczone aż pięć minut. Było mnóstwo przerw.

6
2
1
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Javi Hernandez. Karnego nie ma, Hiszpan ewidentnie symulował.

10
3
3
44'

Oj chyba będzie kartka dla Hernandeza. Loska nie zahaczył Hiszpana, obrzydliwe padolino.

14
3
1
2
43'

Karny dla Cracovii! Ale będzie analiza VAR.

4
1
1
7
41'

Wow, Smuga! Dośrodkowanie z prawej strony, a młody pomocnik Górnik wiele nie myślał, złożył się do nożyc i uderzył minimalnie obok słupka. Nie ma wstydu, będzie co pokazać w skrócie połowy.

3
3
1
40'

40 minut meczu. Wygląda to tak, że najciekawszym momentem połowy zderzenie głowami Dytiatjewa i Zapolnika.

4
39'

Smuga wystraszył gołębie z najwyższych rzędów trybun. No cóż, taki to mecz.

1
1
37'

Dobrze rozegrany rzut wolny. Dąbrowski lepiej wrzucił niż kilka minut temu, zrobiło się gorąco, dużo pasiastych koszulek było w pobliżu piłki.

1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Michalski. Ostry atak w Hernandez. Sumiennie pracował wcześniej na kartkę.

1
1
1
34'

Wreszcie coś sensownego. Hernandez tylko przyjął piłkę na 25. metrze, obrócił się i huknął. Loska z trudem odbił do boku.

1
1
3
33'

A Dytiatjew krwawi. Siatka puściła. Wątpliwe, by stoper jeszcze wrócił na murawę.

2
2
31'

Żółtą kartkę otrzymał Sergei Zenjov. Estończyk solidnie przyłożył w powietrzu Jimenezowi.

2
1
29'

Cracovia błyskawicznie wyszła po nieudanym wolnym Górnika. Wdowiak trochę zwolnił akcję, ale nie można się dziwić, bo biegła za nim chmara piłkarzy z Zabrza.

1
28'

Smuga ładnie pokręcił w środku pola, Pasy ratowały się faulem.

1
1
26'

Znakomite dośrodkowanie Michalskiego, na idealnej wysokości. Zapolnik jak dzik w żołędzi, pomimo uszkodzonego łuku brwiowego, ambitnie walczył w powietrzu. Minął się z piłką naprawdę nieznacznie.

4
1
24'

Dobra dośrodkowanie, ale Cabrera uprzedzony. Po chwili jeszcze jedna próba, Liszka lepszy.

22'

Strzał Smugi do zapomnienia. Duża pomyłka i uderzenie niezbyt mocne.

1
1
1
1
22'

Nie popisał się Hernandez. Hiszpan bardzo nerwowo, podał do chłopca od piłek.

1
1
4
20'

Wdowiak wprowadził Siplaka do akcji, ale Michalski nie pozwolił dośrodkować lewemu obrońcy.

1
1
18'

Wyglądało groźnie, ale tylko wyglądało. Hernandez z wolnego w boczną siatkę.

1
1
1
17'

Javi Hernandez zwiódł Żurkowskiego, wziął go na plecy i dał się sfaulować. Rzut wolny z 30 metrów dla Cracovii.

2
1
1
17'

Panowie opatrywani, Dytiatjew wchodzi z siatką na głowie, Zapolnik poza linią.

1
14'

Panowie wyglądają na mocno oszołomionych. Nie wiadomo, czy nie będą musieli zejść. Jeden z rozciętą skórą na głowie, drugi z rozkwaszonym łukiem brwiowym.

13'

Ojojoj, Dytiatjew i Zapolnik zderzyli się głowami. Jest krew, dużo krwi.

12'

Zenjov w całkiem niezłej próbie dośrodkowania. Co z tego, skoro jego kolega zepsuł akcję.

1
10'

Fatalny błąd Datkovicia i Górnik mógł mieć znakomitą okazję. Angulo jednak odcięty od podania.

1
1
9'

Na razie kiepściutki początek spotkania. Dobrze, że hymn Ligi Mistrzów wyłączono po minucie, bo wstyd.

1
2
1
7'

Spotkanie się zaostrza. Michalski poskrobał Wdowiaka po ścięgnie Achillesa.

1
2
5'

Pusty przelot Peskovicia, ale błąd Słowaka bez konsekwencji.

1
1
4'

Jeszcze raz Górnik. Zapolnik znalazł się na prawej stronie i próbował dośrodkować. Skończyło się rożnym.

1
1
3'

Coś się ruszyło. Smuga przedłużył piłkę do Zapolnika, ale napastnik Górnika na spalonym.

1
1
1'

Na razie najciekawszym wydarzeniem hymn Ligi Mistrzów w tle w Krakowie. Nikt do końca nie wie, z jakiego powodu.

3
1
czas Start meczu
17:31

Oba zespoły wygrały tylko raz. Czy to się zmieni?