2
8
89'

Gol! Strzelił Bartłomiej Pawłowski. Asystował mu Filip Starzyński.

KGHM Zagłębie Lubin doprowadziło do remisu 3:3! Filip Starzyński dobrze dośrodkował z rzutu rożnego, a piłkę głową do bramki skierował Bartłomiej Pawłowski.

35
18
18
14
28
89'

Damjan Bohar popisał się celnym strzałem, zaś piłkę nad rzut rożny sparował Thomas Daehne.

4
1
1
1
88'

Adam Dźwigała dobrze interweniował w obronie, wybijając piłkę na korner.

5
1
1
86'

Niecelnie po wrzutce z rzutu wolnego główkował Adam Matuszczyk.

5
3
3
2
3
85'

Płoccy gracze starają się szanować piłkę, bo czas gra na ich korzyść.

8
3
2
1
1
83'
82'

Alan Uryga trafił w boczną siatkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

3
3
1
1
3
80'

Gol! Strzelił Filip Starzyński.

KGHM Zagłębie Lubin zdobyło bramkę kontaktową! Filip Starzyński pewnie wykorzystał "jedenastkę".

18
11
8
13
20
79'

Żółtą kartkę za faul na Tuszyńskim otrzymał Marcin Warcholak.

Wisła Płock
12
6
5
3
7
79'

Sędzia podyktował rzut karny dla Wisły Płock! Marcin Warcholak faulował Tuszyńskiego.

17
14
6
7
11
77'

Piotr Lasyk skorzysta z systemu VAR, żeby sprawdzić, czy Patryk Tuszyński był faulowany przez Marcina Warcholaka w płockim polu karnym.

6
8
4
4
7
76'

3122 widzów ogląda na żywo mecz w Lubinie.

3
3
3
3
74'

Filip Jagiełło nie trafił w piłkę po zagraniu od Pakulskiego i futbolówkę przejął Thomas Daehne.

4
1
1
71'

Żółtą kartkę za faul na Merebaszwilim otrzymał Maciej Dąbrowski.

4
3
1
70'

Lubinianie długo utrzymują się przy piłce, lecz goście mają wszystko pod kontrolą i tylko umiejętnie przesuwają się za piłką.

2
1
2
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filip Starzyński.

6
4
1
68'

Thomas Daehne złapał piłkę po wysokim dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

5
4
1
66'
65'

Nieudana akcja lubinian i bezpańską piłkę złapał Thomas Daehne.

8
6
3
2
1
63'

Zawodnicy płockiej drużyny cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

8
7
3
2
61'
59'

Gol! Strzelił Jakub Łukowski. Asystował mu Dominik Furman.

Wisła Płock wygrywa w Lubinie już 3:1! Dominik Furman obsłużył Jakuba Łukowskiego znakomitym, prostopadłym podaniem. Pomocnik Nafciarzy minął wychodzącego z bramki Dominika Hładuna i strzelił gola.

40
24
7
7
11
58'

Dominik Furman zbyt agresywnie zaatakował rywala i będzie rzut wolny dla Zagłębia.

6
2
2
4
5
56'

Damjan Bohar o krok od wyjścia na pozycję sam na sam z Hładunem, lecz piłkarze z Płocka zdołali przerwać tę akcję.

7
6
2
54'

Strzelony gol dodał dużo pewności siebie Jakubowi Łukowskiemu, który jest aktywny na prawej flance.

9
7
1
1
52'

Na spalonym zameldował się jeden z zawodników Miedziowych.

4
4
3
1
2
51'

Cezary Stefańczyk znakomicie zablokował groźne podanie Pawłowskiego.

4
4
2
3
2
50'

Filip Starzyński dośrodkował z kornera, ale nikt z jego klubowych kolegów nie doszedł do piłki.

3
3
2
1
1
48'

Jakub Tosik przerwał szybki atak Wisły przeprowadzony lewym skrzydłem.

1
2
2
6
3
46'

Żółtą kartkę za faul na Janoszce otrzymał Adam Dźwigała.

Wisła Płock
2
2
4
2
46'
4
6
2
1
2
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

3
2
1
1
1
45'

Gol! Strzelił Jakub Łukowski. Asystował mu Damian Szymański.

Zagłębie Lubin powinno prowadzić, a przegrywa 1:2! Damian Szymański zagrał długie, prostopadłe podanie do Jakuba Łukowskiego, a ten przelobował wychodzącego z bramki Dominika Hładuna.

37
20
10
8
12
43'

Łukasz Janoszka nie wykorzystał znakomitej okazji do zdobycia bramki - powinno być 2:1 dla Zagłębia. Mając przed sobą bramkarza Thomasa Daehne trafił wprost w niego.

4
4
2
4
4
41'

Damjan Bohar o krok od strzelenia swojego drugiego gola w tym meczu. Był bliski dojścia od dokładnego podania od Filipa Jagiełły i wpakowania piłki do siatki z bliskiej odległości.

1
4
6
6
40'

Sasa Balić ucierpiał w starciu z Rasakiem i potrzebował pomocy medycznej.

4
1
1
1
2
38'

Sasa Balić faulował Jakub Łukowskiego i od rzutu wolnego grę rozpocznie Wisła.

8
4
1
1
1
36'

Thomas Daehne próbował szybko wznowić grę, ale zagrał niedokładnie i piłkę przejęli miejscowi zawodnicy.

2
2
1
2
3
34'

Filip Jagiełło trafił w słupek w sytuacji sam na sam! Piłka odbiła się od aluminium i wróciła do gry. Miedziowi o krok od wyjścia na prowadzenie w tym spotkaniu.

10
10
7
10
13
32'

Gol! Strzelił Damjan Bohar. Asystował mu Bartłomiej Pawłowski.

KGHM Zagłębie Lubin doprowadziło do remisu 1:1! Świetna akcja gospodarzy. Bartłomiej Pawłowski zagrał znakomite, dokładne podanie po ziemi z prawego skrzydła. Damjan Bohar wbiegł na bliższy słupek i dopełnił formalności, posyłając futbolówkę do bramki.

14
11
11
10
20
32'

Filip Jagiełło na 12. metrze przed bramką Wisły skiksował, chociaż miał niezłą okazję do oddania strzału.

6
5
2
2
1
30'

Przyjezdni lepiej operują piłką, za którą muszą biegać piłkarze Zagłębia Lubin. Czyżby już było widać rękę trenera Kibu Vicuny?

9
5
1
2
4
28'

Ricardinho złapał wiatr w żagle po zdobytej bramce. Tym razem dryblował i był faulowany przez rywala.

7
7
2
1
1
26'

Wisła stara się kontrolować boiskowe wydarzenia, spokojnie rozgrywając atak pozycyjny. Nafciarze szukają drugiego trafienia w tym meczu.

6
4
1
1
4
23'

Gol! Strzelił Ricardinho.

Wisła Płock wyszła na prowadzenie 1:0! Celny strzał oddał Damian Rasak, a piłkę do boku odbił Dominik Hładun. Do futbolówki dopadł Ricardinho, któy z ostrego kąta, z bliskiej odległości wpakował ją do siatki. Wydaje się, że przy tym uderzeniu lepiej mógł się zachować Hładun.

Wisła Płock
27
18
8
11
14
21'

Mocno z przodu pracuje Bartłomiej Pawłowski, który cały czas stara się być pod grą.

6
5
2
4
1
19'

Dobra próba prostopadłego podania do Starzyńskiego, ale Thomas Daehne wyszedł i uprzedził pomocnika Zagłębia Lubin.

5
3
1
4
5
17'

Świetnie w obronie interweniował Alan Uryga, który przeciął prostopadłe podanie do napastnika lubinian.

7
5
2
5
7
16'

Jakub Łukowski trafił do siatki, ale w momencie podania od Furmana był na pozycji spalonej i sędzia gola nie uznał.

6
5
7
8
8
15'

Nieudane dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego z rzutu wolnego i grę od własnej bramki wznowi Thomas Daehne.

6
5
5
5
5
14'

Bartłomiej Pawłowski był faulowany w okolicach pola karnego Wisły i będzie rzut wolny dla Miedziowych.

4
3
3
2
3
12'

Nieźle z dystansu uderzył Jakub Łukowski, a piłkę nad poprzeczkę przeniósł Dominik Hładun.

11
8
1
2
2
12'

5
10'

Dominik Furman wykonywał rzut rożny, lecz nic dobrego dla przyjezdnych nie wynikło z tego stałego fragmentu gry.

4
3
3
3
3
9'

Na razie żadna z drużyn nie forsuje tempa. Atak pozycyjny rozgrywają goście.

4
2
4
4
4
7'

W starciu z przeciwnikiem ucierpiał Jakub Łukowski, ale będzie kontynuował grę.

2
2
2
2
3
5'

Niecelnie na płocką bramkę uderzył Bartłomiej Pawłowski.

3
3
3
2
3
4'

Groźna wrzutka w pole karne Zagłębia, a piłkę na rzut rożny wybił Matuszczyk.

5
2
3
4
5
3'

Do ataku przeszli Nafciarze, którzy spokojnie wymieniają podania na połowie rywala.

5
2
2
3
2
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.