Strzał Makuszewskiego trafia w jednego z rywali.

6
4
16
89'

Hiszpańskie starcie na połowie Korony. Kontrę wyprowadzaną przez Dioniego przerwał Ivan Marquez Alvarez.

5
2
2
3
87'

Gospodarze bronią się już całym zespołem i udaje im się trzymać rywala na dystans.

3
2
1
4
85'

Rogne zbyt krótko wybija piłkę i ta trafia pod nogi Kosakiewicza. Strzał szybuje jednak nad poprzeczką.

11
9
10
4
6
85'

Lekka panika w obozie Lecha Poznań. Korona zamknęła gospodarzy na ich połowie.

7
4
7
6
12
82'

Gol! Strzelił Elia Soriano. Asystował mu Zlatko Janjić.

Będą jeszcze emocje, bo Korona łapie kontakt! Indywidualna akcja Wato Arweladze zakończona centrą na głowę Janjicia, ten przytomnie zgrywa do partnera. Z atomowym strzałem pod poprzeczkę Burić nie miał prawa sobie poradzić.

32
16
8
19
37
80'

Okazja zmarnowana. Wołodymyr Kostewycz uderza metr nad poprzeczką.

3
2
9
3
9
79'

Christian Gytkjaer pokazuje klasę! Świetnie przyjął piłkę tyłem do bramki, z błyskawicznym zwrotem. Prostopadłe podanie do Dioniego nie dociera, ale będzie rzut wolny 18 metrów od bramki Korony.

9
5
4
2
77'

Zlatko Janjić huknął na wiwat z 23 metrów.

5
1
1
2
3
76'
73'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer.

Znów Duńczyk! Snajper przechwycił bezpańską piłkę na 18. metrze i precyzyjnym, technicznym strzałem podwyższył wynik.

82
35
12
14
21
72'

Pomoc medyczna dla Wasielewskiego. Jedna z szarż skrzydłem zakończyła się faulem.

3
4
5
10
13
70'

Lech. Schodzi: Joao Amaral. Wchodzi: Maciej Makuszewski.

70'

Lech. Schodzi: Darko Jevtić. Wchodzi: Dioni.

16
12
4
5
2
69'

To się nie miało prawa udać. Burić spokojnie łapie piłkę po strzale głową Kosakiewicza z 15 metrów.

1
67'
65'

Kompletnie nieudany strzał Cebuli sprzed "szesnastki".

2
2
4
4
2
62'

Daje o sobie znać dokładna noga Cebuli. Otwierające, niesygnalizowane podanie do Soriano, ale ten pospieszył się z wyjściem na pozycję.

4
2
1
2
4
60'

Lech dziś jest wyjątkowo czujny w defensywie i Koronie trudno będzie odpowiedzieć.

6
4
1
4
1
57'

Błąd Hamrola, który wypuścił piłkę z rąk. Przed bramką Korony powstało olbrzymie zamieszanie, w piłkę nie trafił Dimitris Goutas, próbował jeszcze strzelać Tiba, ale został zablokowany.

7
4
5
4
3
56'

Wreszcie składamy ręce do oklasków. Joao Amaral soczyście uderzył z 22 metrów. Matthias Hamrol "pofrunął" w swoją lewą stronę i odbił piłkę na rzut rożny.

10
5
2
5
3
52'

Brzydkie pierwsze minuty po przerwie. Dużo długich, niedokładnych podań i mnóstwo fauli.

4
2
9
5
3
49'

Kielczanie kilkakrotnie wstrzelili piłkę w pole karne Lecha. Bez konkretnego adresata, z nadzieją, że może się uda... nic z tego.

8
9
2
6
4
46'

Początek II połowy.

8
6
3
2
2
46'
3
1
1
1
45'

Faul De Marco i okazja dla Korony. Łukasz Kosakiewicz fantastycznie dośrodkował do zamykającego akcję Soriano, ten jednak strzela tylko w boczną siatkę.

6
7
2
1
6
43'

Pedro Tiba huknął sprzed pola karnego... wyraźnie obok celu.

6
5
4
3
3
40'

Twarde starcie Petraka z Gytkjaerem. Duńczyk szybko wstał, ale Chorwat wyraźnie cierpi. Zatem chwila przerwy w grze.

6
3
4
2
1
37'

Sędzia puścił akcję Korony, stosując przywilej korzyści. Pucko płasko dogrywa w pole karne z prawej flanki, ale wyjaśnia wszystko dobrze ustawiony Trałka.

6
3
2
2
34'

Korona wymienia podania 35 metrów przed bramką Buricia. Trwa to i trwa.

2
4
3
2
4
31'

Ładnie pograł Lech na jeden kontakt. W kluczowym momencie Amaral piętą wyłożył piłkę Kostewyczowi. Do końca twardo na nogach stał Oliver Petrak i zablokował uderzenie Ukraińca.

6
2
3
3
3
27'

Świetna centra przed bramkę do wysokiego Diawa, który tylko złapał się za głowę. Jak on tego nie trafił?!

7
4
7
2
7
25'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Joao Amaral.

Zaczęło się od dobrego podania Trałki na prawe skrzydło. Tiba wzorowo przyjął, a następnie wycofał na strzał do Amarala. Portugalczyk kiksuje, ale wychodzi z tego asysta. Gytkjaer wyprzedził Marqueza i z kilku metrów wcisnął piłkę do siatki.

112
54
11
13
23
24'

Pucko wbiegł między dwóch rywali i wyłożył piłkę na 7. metr. Dokładnie tam wbiegał Soriano, strzał napastnika blokują obrońcy.

3
4
3
22'

Rogne postraszył własnego bramkarza. Norweg przeciął głową dośrodkowanie Kallaste, piłka zmierzała w światło bramki, ale Burić był czujny.

3
5
5
2
3
20'

Z kreatywnej strony pokazał się Cebula. Zagranie piętą do Kallaste, ale ten zwklekał ze strzałem i ostatecznie zablokował go Thomas Rogne.

5
5
1
1
3
18'

W pierwszych minutach grał Lech, teraz bardziej stara się Korona. Pewnie za chwilę przyciśną gospodarze. Ot, taka nasza kochana liga.

4
3
5
3
3
15'

Stały fragment dla Lecha, ale bez większego zagrożenia. Gra na moment przerwana, bo w walce o piłkę ucierpiał Adnan Kovacević.

2
3
3
1
13'

Kilka minut typowej gry w środku boiska. Przechwyt - strata i tak co chwila.

1
3
2
1
2
10'

Czekaliśmy na reakcję Korony i wreszcie jest. Cebula szarpnął lewą flanką i podał do Janjicia. Mocne wstrzelenie wzdłuż bramki desperacko przecinają obrońcy.

2
4
3
3
2
7'

Korona ma problem z kryciem we własnej "szesnastce". Centra Wasielewskiego trafia do niepilnowanego Gytkjaera i gdyby piłka leciała niżej mielibyśmy 1:0, ale Duńczyk strąca ją czubkiem głowy, bez kontroli.

4
4
2
4
2
6'

Lech zaczyna grać "konkretnie". Jevtić sprytnym podaniem znalazł Gytkjaera. Z trudnej pozycji napastnik trafia tylko w boczną siatkę.

6
11
3
2
4'

Z impetem wbiegł lewą stroną pola karnego Wołodymyr Kostewycz i doczekał się podania. Soczysty strzał z ostrego kąta "na raty" broni Hamrol.

9
2
3
2
2
3'

Daleki wykop Buricia w kierunku Gytkjaera. Duńczyk podjął walkę o górną piłkę, ale był faulowany.

3
2
3
1
1
19:49

Piłkarze już na boisku. Lech w niebiesko-białych strojach, Korona w żółto-czerwone pasy.

3
4
1
19:49

W oczekiwaniu na początek meczu, jeszcze garść statystyk...

1
3
1
2
2
19:49

W wyjściowym składzie gospodarzy tylko dwóch Polaków, tyle samo u gości. Reszta piłkarzy to mieszanka niemal z całego świata.