6
15
11
90+2'

Mogło być 2:1! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał z bliska odbił instynktownie Loska! Uderzał Tuszyński.

17
9
2
6
4
90+1'

7
90'

Jeszcze 3 minuty meczu przed nami.

6
3
4
1
88'

Angulo doszedł do piłki, strzał z siedmiu metrów był niecelny.

8
1
10
10
3
87'
85'

Szybka akcja Górnika zakończona mocnym uderzeniem Wolsztyńskiego. Tuż obok słupka.

10
6
4
4
2
83'

Wszystko w meczu już dawno ustalone. Zagłębie nic nie jest w stanie zdziałać. Co najwyżej Górnik może podwyższyć prowadzenie.

16
10
2
2
4
80'

Płaski strzał Żurkowskiego z ok. 30 metrów. Piłka o centymetry minęła słupek.

10
4
10
3
1
79'

Matras w pole karne do Pakulskiego, ten jednak spalił się psychicznie i uderzył w rywala.

5
8
2
2
1
77'

Zagłębie w końcu pod bramką Górnika. Zabrakło po raz kolejny uderzenia.

6
5
3
2
9
komentarz

Mecz obserwuje 7241 kibiców. Spadła frekwencja na stadionie w Zabrzu.

3
1
4
12
7
73'

Po rzucie rożnym strzał jednego z zabrzan zdołał obronić Hładun.

4
2
2
2
6
71'

Górnik kontroluje mecz, Zagłębie ma już tylko 20 minut na przywrócenie sobie nadziei na dobry wynik w Zabrzu.

12
6
1
2
68'
66'

Bliżej kolejnego gola jest Górnik. Zagłębie zaczyna w tyłach podejmować ryzyko, ale przełożenia na sytuacje pod bramką Loski to nie ma.

13
5
2
3
64'

Górnik Zabrze. Schodzi: Łukasz Wolsztyński. Wchodzi: Rafał Wolsztyński. Suchar dnia! Wchodzi człowiek z... lustrem.

61'

Kontra Górnika. Wolsztyński przed niemal pustą bramkę do Angulo, Hiszpań jednak nie trafił w bramkę! Piłkę atakował wślizgiem.

6
3
3
10
8
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Zapolnik.

4
2
4
9
10
60'

Zagłębie bezradne, Zagłębie niemrawe, Zagłębie nie potrafi przejść linii środkowej.

14
5
1
1
2
56'

Strzał Żurkowskiego, piłka jednak minęła cel.

5
5
4
9
1
55'

Ponownie uderzał Angulo, niemal z tego samego miejsca. I znowu Hładun obronił.

6
3
3
2
8
54'

Płaski strzał Angulo, Hładun zdołał zatrzymać piłkę! Mogło być 3:0!

8
3
2
2
6
52'

Pawłowski powinien otrzymać kartkę za faul taktyczny. Sędzia nie zareagował.

6
2
1
4
51'

Z dystansu groźnie uderzył Starzyński, Loska zdołał odbić piłkę.

3
3
1
50'

Nic nie potrafi zdziałać Zagłębie. Lubinianie operują piłką, ale głównie na własnej połowie.

8
4
2
48'

Pakulski zderzył się z Matuszkiem. Obaj leżeli przez moment na murawie.

1
8
1
1
46'

Gol! Strzelił Igor Angulo. Asystował mu Jesus Jimenez. Już po emocjach. Jimenez dograł w pole karne do Angulo, a ten w 32 sekundzie 2. połowy na 2:0. Zagłębie będzie w stanie się podnieść?

46
21
5
5
14
46'

Wracamy do meczu. Zagłębie w bardzo trudnej sytuacji. Czy to ostatnia połowa Mariusza Lewandowskiego na lubińskiej ławce?

6
4
2
1
1
46'

Zagłębie. Schodzi: Damjan Bohar. Wchodzi: Damian Oko. To spore zaskoczenie. Jedyny zawodnik Zagłębia, który starał się grać.