Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

Jesus Imaz znalazł się na pozycji spalonej.

2
2
2
85'

Mateusz Lis wybił piłkę po dośrodkowaniu Piątkowskiego. Przy piłce znajdują się zawodnicy z Krakowa.

3
1
4
83'

Wiślacy wciąż biją głową w mur, a kolejne minuty uciekają.

6
5
2
1
81'
81'

Gospodarze wykonywali rzut rożny, ale nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry.

4
3
2
3
3
76'

Petteri Forsell miał niezłą okazję do strzału po kontrze, jednak został zablokowany i Wisła znów w ataku.

4
2
74'

Szarżował na prawym skrzydle Marko Kolar, ale został zatrzmany przez Osyrę.

4
1
1
3
72'

Niecelny strzał w wykonaniu Bartkowskiego i od własnej bramki rozpocznie Anton Kanibołocki.

3
2
1
1
3
69'

Dawid Kort trafił do siatki, ale w momencie strzału był na pozycji spalonej i nie ma gola dla Wisły.

11
5
2
1
8
69'

Groźny strzał Pawła Zielińskiego został zablokowany przez przeciwnika.

2
1
1
2
2
67'
66'

Wisła Kraków wciąż bezradna w ofensywie. Uderzał Bartkowski, a bez zarzutu interweniował Anton Kanibołocki.

6
2
1
2
63'

Celnie uderzył Zdenek Ondrasek, zaś piłkę pewnie złapał Anton Kanibołocki.

3
1
4
3
62'

Fatalnie zagrywał Dawid Kort i do ofensywy może przejść Miedź Legnica.

6
3
1
60'
57'

Kontra Miedzi Legnica została szybko rozbita przez przyjezdnych.

6
5
3
4
54'

Legniczanie bronią się całą drużyną i czekają jedynie na okazję do wyprowadzenia kontrataku.

9
5
1
51'

Wiślacy na razie biją głową w mur, nie mogąc rozmontować dobrze funkcjonującej defensywy Miedzi.

9
4
2
2
3
48'

Gospodarze bronią się głęboko, co może się źle dla nich skończyć.

4
2
4
2
2
46'

Początek drugiej połowy potyczki Miedź Legnica - Wisła Kraków.

9
5
2
1
1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

3
4
3
1
5
42'

Sędzia musiał się upewnić na VAR, czy Mateusz Piątkowski nie był faulowany w polu karnym Wisły. Nie ma "11" dla gospodarzy.

7
3
2
5
10
40'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie potyczki. Wciąż przy futbolówce znajdują się piłkarze Białej Gwiazdy.

4
4
3
3
3
38'

Wisła Kraków długo utrzymuje się przy piłce, lecz nic z tego nie wynika.

8
6
2
3
4
35'

Strzał Jesusa Imaza został zablokowany przez jednego z rywali.

6
2
1
2
2
33'

Wisła Kraków znów szuka swojej okazji do zdobycia bramki honorowej, spokojnie rozgrywając akcję ofensywną.

8
4
1
2
2
31'

Piłkę po dośrodkowaniu z lewego skrzydła złapał Anton Kanibołocki i rozpoczął atak Miedzi Legnica.

10
5
3
3
5
29'

Adrian Purzycki świetnie zagrał w obronie, wybijając piłkę na rzut rożny.

5
2
1
1
2
27'

Legniczanie próbują wciągnąć krakowian na własną połowę, żeby móc wyjść z szybkim atakiem.

8
3
2
2
1
24'

Mateusz Piątkowski ucierpiał w starciu z rywalem, ale będzie kontynuował grę.

4
2
1
1
1
23'

Wiślacy szukają sposobu na rozmontowanie defensywy Miedzi, ale na razie nic im nie wychodzi.

5
1
4
1
4
21'

Podopieczni Macieja Stolarczyka budują atak pozycyjny, zaś gospodarze tylko umiejętnie przesuwają się za piłką.

4
6
1
18'

Krakowianie popełniają dzisiaj sporo prostych błędów własnych i nadziewają się na kontrataki ze strony drużyny z Legnicy.

5
3
3
1
2
16'

Petteri Forsell uderzał z rzutu wolnego z 17. metra, ale nie ma gola.

6
4
2
1
1
15'

Wisła Kraków próbowała się przedrzeć pod bramkę gospodarzy prawym skrzydłem, lecz bezskutecznie.

3
2
1
2
3
12'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Maciej Sadlok.

Miedź Legnica wyszła z kontrą i wygrywa już 2:0! Dryblował w polu karnym gości Henrik Ojamaa, który oddał celny strzał, a piłkę do własnej bramki wbił interweniujący Maciej Sadlok.

Wisła Kraków
43
25
5
9
16
11'

2
9'

Nieudana akcja ofensywna przyjezdnych i od własnej bramki rozpocznie Anton Kanibołocki.

3
2
2
1
7'

Miedź Legnica ewidentnie będzie dzisiaj grała przede wszystkim z kontrataku. Tym razem kontra gospodarzy została rozbita.

7
1
1
1
4'

Wisła stara się odpowiedzieć i rozgrywa atak pozycyjny w strefie środkowej boiska.

3
3
1
2
1
2'

Gol! Strzelił Henrik Ojamaa. Asystował mu Paweł Zieliński.

Miedź Legnica szybko wyszła na prowadzenie 1:0! Paweł Zieliński zagrał podanie wzdłuż linii końcowej boiska, a piłkę do bramki z bliskiej odległości wpakował Henrik Ojamaa.

49
25
8
4
15
1'

Od środka boiska starcie rozpoczęli goście.