5
8
90+9'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer. Asystował mu Rafał Janicki.

Lech odebrał piłkę w środku pola, Tiba zagrał do Gytkjaera, który wykorzystał sytuację sam na sam.

192
101
23
12
32
90+8'

Gra wznowiona.

28
16
9
4
6
90+4'

Mamy przerwę w grze, ponieważ kibice Lecha odpali kolejne środki pirotechniczne.

35
17
14
11
52
90+1'

Lech. Schodzi: Joao Amaral. Wchodzi: Thomas Rogne.

25
12
20
3
9
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

17
10
28
7
11
88'

25
88'

Tiba wyprowadził groźną kontrę, ale zepsuł ją Radut, który z łatwością stracił piłkę w polu karnym.

6
5
5
4
15
85'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Trałka.

28
7
13
12
25
82'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego jeden z zawodników Śląska zgrał piłkę głową, ale dobrze wybił ją obrońca.

13
5
4
3
6
78'
75'

Gol! Strzelił Joao Amaral.

Amaral otrzymał piłkę od Gytkjaera, przebiegł z nią kilkanaście metrów i kapitalnym strzałem z dużej odległości pokonał Słowika. 1:0 dla Lecha po przepięknym trafieniu.

Lech Poznań
235
90
26
27
60
74'

Trałka między nogami obrońcy zagrał do Raduta, który z piętnastu metrów uderzył bardzo lekko i niecelnie.

7
7
4
5
8
72'

Cotra oddał płaski i mocny strzał z dystansu. Dobrze ustawiony był jednak Burić, który zdołał złapać piłkę.

14
6
3
3
6
69'

Mocniej zaatakował Lech. Tiba dobrze odebrał piłkę na połowie rywala, co stworzyło okazję Gytkjaerowi. Duńczyk potężnie uderzył z linii pola karnego i świetnie interweniował Słowik. Po chwili w pole karne przedarł się jeszcze Trałka, ale defensywa Śląska zdołała oddalić zagrożenie.

23
9
8
3
9
67'

Amaral uderzył z woleja sprzed pola karnego. Obrońca zdołał jednak zablokować jego próbę.

12
6
6
5
5
62'

Pierwsza składna akcja Lecha w tym meczu. Klupsia w polu karnym powstrzymali jednak obrońcy.

17
14
9
8
16
60'

Kamil Jóźwiak opuścił boisko z powodu kontuzji.

7
6
7
18
13
60'

Lech. Schodzi: Kamil Jóźwiak. Wchodzi: Mihai Radut.

58'

Klupś zagrał piłkę pod nogi Chrapka, którego strzał z ok. 18 metrów obronił Burić.

10
3
2
4
7
56'
55'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Chrapek.

17
3
2
1
8
54'

Odpowiedź Śląska. Sprzed pola karnego huknął Chrapek i oiłka przeleciała tuż obok słupka!

10
6
5
4
4
54'

54 minuta i jest pierwszy celny strzał! Po podaniu Amarala piłkę w polu karnym przyjął Gytkjaer, ale uderzył za lekko i dobrze interweniował Słowik.

12
8
5
4
14
50'

Kolejna prosta strata Lecha w defensywie podsumowana gwizdami kibiców.

18
12
7
11
18
49'

Spokojne pierwsze minuty drugiej połowy.

14
5
3
3
3
46'

Początek drugiej połowy.

26
6
3
3
3
45'

Sędzia doliczył trzy minuty.

13
7
5
3
3
45'

Śląsk wyprowadził kontrę czterech na trzech. Robak zepsuł ją jednak katastrofalnym podaniem.

19
16
6
8
16
44'

Christian Gytkjaer popisał się dobrym strzałem z dystansu. Piłkę nad poprzeczką zdołał jednak przenieść Słowik.

27
8
6
2
8
42'

Wreszcie jakaś ciekawsza sytuacja. Amaral dośrodkował do Gytkjaera, który głową uderzył obok bramki.

19
9
7
2
6
40'

Broź płasko dośrodkował w pole karne, ale Tarasovs nie sięgnął piłki i Gumny wybił ją poza boisko. Sędzia odgwizdał jednak spalonego.

14
3
3
4
8
38'

Bardzo prosta strata Lecha i pierwsze gwizdy z trybun.

24
10
4
8
11
37'

Rzut rożny dla Lecha. Piłka trafiła jednak na głowę pierwszego obrońcy i nie było zagrożenia.

5
10
2
4
8
34'

Chrapek z narożnika pola uderzył obok bramki.

6
2
2
3
14
29'

Żółtą kartkę za krytykowanie decyzji sędziego otrzymał Maciej Makuszewski.

18
9
4
6
27
28'

Z rzutu wolnego w mur trafił Kostewycz. Piłka spadła jeszcze pod nogi Gytkjaera, którego próba z pola karnego również została zablokowana.

11
3
2
5
12
28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wojciech Golla.

18
4
2
2
6
25'

Jak na razie mecz nie stoi na zbyt wysokim poziomie.

9
4
7
7
13
22'

19
8
3
3
3
19'

Mecz na chwilę przerwany, poniewać kibice Lecha odpalili środki pirotechniczne.

22
13
7
3
8
16'

Dobre dośrodkowanie w pole karne Lecha, ale Trałka głową wybił piłkę.

25
9
10
4
10
12'

Bardzo groźna kontra Śląska, Michał Chrapek wychodził już sam na sam z Buriciem, jednak w ostatniej chwili powstrzymał go Pedro Tiba.

40
14
8
5
15
11'

Broź wycofał piłkę do Słowika i bliski jej przejęcia był Gytkjaer.

16
7
16
5
10
9'

Tym razem rzut wolny dla Lecha z podobnej pozycji. Gytkjaer również uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

15
8
6
9
9
7'

Z rzutu wolnego z ponad 20 metrów nad bramką uderzył Robak.

9
6
6
5
16
5'

Amaral dośrodkował w pole karne, ale nikt nie zamknął akcji. Po chwili z drugiej strony boiska nieudanie zagrywał Gumny i piłka opuściła boisko.

10
7
5
4
3
4'

Lech dłużej utrzymuje się przy piłce.

21
4
6
4
9
2'

Z 20 metrów po ziemi obok bramki uderzył Jóźwiak.