Lotto Ekstraklasa: 19. kolejka
15 gru 2018 15:30
90+4'

Dobrą okazję miał Javi Hernandez, zdecydował się na strzał w polu karnym, ale to było uderzenie niecelne.

2
4
2
1
2
90+3'

Cracovia cały czas stara się atakować.

17
7
1
3
6
90'

Doliczone cztery minuty.

7
2
2
3
90'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał głową na bramkę Pogoni. Łukasz Załuska obronił to uderzenie.

4
1
1
1
88'

Dwa razy z dystansu strzelał Iker Guarrotxena. Najpierw został zablokowany, a później uderzenie było niecelne.

3
4
2
2
87'

Pogoń. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Adrian Benedyczak.

85'

Cracovia cały czas atakuje! Po ładnej akcji z kilkunastu metrów strzelał Javi Hernandez i znów poprzeczka uratowała Pogoń!

7
5
4
7
10
82'

Gol! Strzelił Sebastian Strózik. Asystował mu Javi Hernandez.

W polu karnym Javi Hernandez zagrał wzdłuż bramki. Podanie zamknął Sebastian Strózik i skierował piłkę do prosto do siatki!

35
19
5
10
23
80'

Po strzale Wdowiaka i rykoszecie poprzeczka uratowała Pogoń przed stratą gola! Chwilę później znów strzelał Mateusz Wdowiak, lecz efektownie obronił Łukasz Załuska.

9
5
2
2
13
79'

Z około 20 metrów uderzenie oddał Tomas Podstawski. Dobrze w bramce spisał się Michal Pesković, który obronił ten strzał.

7
1
3
3
78'

Ołeksij Dytiatjew dośrodkował w pole karne Pogoni Szczecin, gdzie piłkę pewnie złapał Łukasz Załuska.

4
1
2
1
77'
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ołeksij Dytiatjew.

6
3
3
1
2
74'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Mariusz Malec. Piłka odbiła się od słupka!

3
3
6
5
73'

W ostatnich minutach dość spokojne tempo meczu i znów sporo gry w środkowej strefie boiska.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
3
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Drygas.

Pogoń Szczecin
2
1
2
10
71'
66'

Cracovia miała rzut rożny. Po dośrodkowaniu piłkę wypiąstkował Łukasz Załuska. Chwilę później bramkarz Pogoni obronił strzał Mateusza Wdowiaka z dystansu.

12
4
2
1
2
63'

Zanosiło się na groźną akcję Cracovii, lecz Sebastian Strózik zbyt mocno dośrodkował w pole karne Pogoni.

7
2
1
1
2
59'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Główkował jeden z zawodników Cracovii, lecz piłkę wybił Tomas Podstawski.

7
3
5
1
2
58'

Nerwowo na boisku i sporo fauli.

3
3
1
2
3
54'

Gol! Strzelił Filip Piszczek. Asystował mu Cornel Rapa.

Rapa dośrodkował w pole karne, gdzie świetny strzał głową oddał Filip Piszczek. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki!

35
17
4
9
17
51'
50'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Sebastian Walukiewicz. Michal Pesković nie dał się zaskoczyć.

3
1
2
2
1
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Niko Datković.

3
1
1
49'

Javi Hernandez dośrodkował z rzutu rożnego. Jeden z zawodników Cracovii oddał strzał głową, po którym pewnie interweniował Łukasz Załuska.

4
2
2
2
46'

Początek drugiej połowy.

6
3
1
1
45+3'

W polu karnym w dobrej sytuacji znalazł się Mateusz Wdowiak. Oddał jednak niecelny strzał.

4
5
4
2
45'

Doliczone pięć minut.

1
3
5
7
45'

Gol! Strzelił Kamil Drygas. Kamil Drygas zmylił bramkarza i pewnie skierował piłkę do bramki! Gol dla Pogoni Szczecin!

40
26
9
10
20
44'

Po analizie VAR, sędzia odgwizdał rzut karny dla Pogoni Szczecin!

28
13
4
7
14
42'

Trwa analiza VAR, czy w polu karnym jeden z zawodników Cracovii zagrał ręką. Sędzia sam ogląda tę sytuację.

11
8
1
3
6
40'

Cracovia. Schodzi: Airam Cabrera. Wchodzi: Filip Piszczek. Zmiana to chyba efekt wcześniejszego urazu zawodnika Cracovii.

38'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego nad bramką Pogoni główkował Airam Cabrera.

3
3
4
1
1
36'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Sebastian Rudol. Obrońca Pogoni faulował Wdowiaka. Wcześniej zbyt krótko piłkę wybił bramkarz drużyny ze Szczecina.

9
7
3
8
24
34'

Ładny, mocny strzał z ostrego kąta oddał Spas Delew. Uderzenie było jednak minimalnie niecelne.

9
2
4
2
3
33'

Niemal z linii pola karnego strzelał Radosław Majewski. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

6
7
2
1
32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Rudol.

5
2
2
1
9
31'

Ładną akcję przeprowadził Spas Delew, dośrodkował w pole karne, gdzie strzał głową oddał Radosław Majewski. Michal Pesković pewnie złapał piłkę.

6
2
2
2
28'

Gra została wznowiona.

3
5
1
26'

Chwilowa przerwa w grze. Zderzyli się ze sobą piłkarze Cracovii.

1
8
3
2
1
25'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Brakuje dobrych okazji strzeleckich. Wyrównany mecz w Krakowie.

2
1
3
1
2
21'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Pogoni. Strzelał na bramkę gości Niko Datković, lecz został zablokowany.

5
3
6
3
3
20'

Będzie rzut wolny dla Cracovii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

8
2
2
6
16'

Zza pola karnego z pierwszej piłki strzelał Kamil Drygas. To było jednak uderzenie niecelne.

5
3
4
4
3
12'

Zza pola karnego minimalnie niecelnie strzelał Iker Guarrotxena.

7
1
3
3
2
10'

Zanosiło się na groźną akcję Pogoni, lecz był spalony i gra została przerwana.

4
1
3
2
4
9'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wdowiak. Piłkarz Cracovii padł w polu karnym. Sędzia uznał to za próbę wymuszenia "jedenastki".

8
3
3
2
7'

Pogoń Szczecin rozgrywała piłkę na połowie Cracovii. Gościom zabrakło jednak dokładności i stracili piłkę.

3
2
2
3
4'

Z dystansu strzelał Sebastian Walukiewicz. Uderzenie było jednak niecelne.

5
1
7
3
3'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
3
3
2
14:44

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.