Lotto Ekstraklasa: 19. kolejka
16 gru 2018 15:30
90+7'

Z rzutu wolnego z około 30 metrów strzelał Marcin Robak. To było niecelne uderzenie.

8
6
6
7
5
90+5'

Jeszcze jedna żółta kartka w tym meczu. Tym razem otrzymał ją Elhadji Pape Diaw.

4
2
6
4
4
90+5'

Korona Kielce rozgrywa piłkę na połowie Śląska.

7
5
4
3
4
90+4'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Chrapek.

Śląsk Wrocław
5
3
2
4
4
90+2'

Swoją okazję w polu karnym Śląska miał teraz Elhadji Pape Diaw. Uderzenie obrońcy Korony było jednak niecelne.

4
5
4
2
4
90+1'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ogromne zamieszanie w polu karnym Korony Kielce i ostatecznie poprzeczka uratowała gości! Blisko było o gola dla Śląska!

6
6
7
7
8
90'

Doliczone sześć minut.

4
3
2
2
4
90'

Jeszcze raz z dystansu przymierzył Jakub Żubrowski. Tym razem jednak jego strzał zza pola karnego był niecelny.

3
4
1
3
2
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Żubrowski.

8
6
7
6
5
86'

Zanosiło się na groźną akcję Korony. Ostatecznie z dystansu strzelał Jakub Żubrowski, a bardzo dobrze obronił Jakub Słowik.

10
8
7
4
7
83'

Żółtą kartkę otrzymał Michael Gardawski.

6
2
6
5
6
83'

Na uderzenie z 18 metrów zdecydował się Elia Soriano. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

4
3
6
2
3
81'
80'
79'

Piłkarze Korony szukają miejsca, aby oddać strzał z dystansu. Śląsk dobrze gra jednak w defensywie.

9
6
5
1
1
75'

W odpowiedzi główkował Igors Tarasovs, lecz pewnie interweniował Matthias Hamrol.

8
4
2
1
1
73'

Znów Mateusz Możdżeń. Tym razem technicznie z dystansu, ale minimalnie niecelne.

5
3
3
3
73'

Jeszcze raz strzelał Mateusz Możdżeń. Tym razem został zablokowany. Korona atakuje, Śląsk broni dostępu do własnej bramki.

5
2
1
1
71'

Po dośrodkowaniu w pole karne Śląska z pierwszej piłki z powietrza strzelał Mateusz Możdżeń. Uderzenie było jednak niecelne.

7
6
2
1
3
69'

Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne gości. Zabrakło strzału, ale wrocławianie utrzymali się przy piłce.

3
3
2
3
67'

Na uderzenie z około 20 metrów zdecydował się Maciej Górski. Uderzenie było minimalnie niecelne.

3
2
1
7
64'

Gol! Strzelił Michael Gardawski. Asystował mu Adnan Kovacević. 1:1 we Wrocławiu! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zgranie piłki przez Adnana Kovacevicia, a do bramki uderzeniem głową skierował ją Michael Gardawski.

38
31
9
13
24
60'

Po wrzutce z rzutu wolnego piłka znalazła się w rękach Matthiasa Hamrola.

7
5
2
1
4
59'

Wrocławianie wywalczyli rzut wolny. Można dośrodkować w pole karne Korony.

3
3
2
2
3
56'

Zbyt mocna wrzutka z rzutu wolnego. Piłka wyszła poza boisko.

3
4
2
2
3
55'

Sporo teraz przerw w grze. Śląsk ma rzut wolny.

7
4
3
4
9
53'
CZERWONA KARTKA

Po analizie VAR żółta kartka została anulowana, a czerwoną kartkę otrzymał Dorde Cotra. Śląsk będzie grał w osłabieniu.

23
11
5
11
28
51'

Trwa analiza VAR. Sędzia ogląda, czy faul Cotry nie był na czerwoną kartkę.

11
3
6
6
7
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dorde Cotra. Piłkarz Korony ucierpiał po uderzeniu łokciem.

8
6
4
4
8
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
1
1
46'
3
2
1
1
1
45+2'

Zaatakowała Korona Kielce. W polu karnym strzelał Elia Soriano i poprzeczka uratowała Śląsk przed stratą gola!

14
7
7
3
5
45'

Doliczone dwie minuty.

8
4
2
1
3
42'

Nie ma bramki! Gol Arkadiusza Piecha nie został uznany. Wynik zatem bez zmian, Śląsk prowadzi 1:0.

15
8
6
11
27
41'

Trwa jeszcze analiza VAR, czy w tej akcji Śląska nie było spalonego.

11
7
6
4
13
39'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zgranie piłki, potem kolejne. Ostatecznie z pięciu metrów do bramki skierował ją Arkadiusz Piech. Gol dla Śląska!

28
17
8
8
7
38'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Marquez Alvarez.

Korona Kielce
8
6
5
2
3
37'

Z rzutu wolnego z około 24 metrów strzelał Mateusz Możdżeń. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

7
10
5
5
2
36'

Będzie rzut wolny dla Korony. Dobra okazja na strzał na bramkę.

5
4
3
4
7
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Broź.

10
9
1
1
5
31'

Oliver Petrak wstrzelił piłkę w pole karne gospodarzy. Było groźnie przed bramką Śląska, lecz ostatecznie Jakub Słowik zdołał złapać piłkę.

5
2
1
3
3
30'

Środkiem boiska przedzierał się Marcin Cebula. W ostatniej chwili zatrzymał go jeden z obrońców Śląska.

10
6
2
2
3
27'

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Arkadiusz Piech. Szybka akcja Śląska Wrocław. Arkadiusz Piech dobrze podał do Picha. Ten umiejętnie przyjął sobie piłkę, wpadł w pole karne i oddał celny, mocny strzał. 1:0 prowadzi Śląsk Wrocław.

41
26
7
12
18
25'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oliver Petrak.

5
4
2
2
3
23'

Brakuje zaskoczenia w tym meczu. Większość akcji ofensywnych jest przerywana przez obrońców.

1
1
2
2
3
20'

Marcin Robak groźnie wstrzelił piłkę w pole karne Korony. Zabrakło już jednak uderzenia na bramkę. To była jednak ciekawa akcja Śląska, chociaż sędzia odgwizdał spalonego.

3
2
3
4
6
16'

Dorde Cotra dośrodkował w pole karne Korony. Ostatecznie wrocławianie wywalczyli rzut rożny. Po nim niecelnie główkował Arkadiusz Piech.

1
2
4
3
3
12'

Matej Pucko dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym niecelnie główkował jednak Elhadji Pape Diaw.

2
1
1
1
11'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Radecki.

6
1
1
2
6
9'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Matthias Hamrol krótko wybił piłkę. Zza pola karnego od razu strzelał na bramkę Igors Tarasovs i pomylił się minimalnie.

2
2
1
2
7'

W polu karnym Elia Soriano poradził sobie z Pawelcem, oddał strzał z kilkunastu metrów, lecz było to uderzenie niecelne.

5
7
4
1
6
7'

Z dystansu uderzył Marcin Cebula. To było jednak uderzenie niecelne.

5
6
5
2
3
6'

Spokojny początek w wykonaniu obu drużyn. Brakuje sytuacji czy to pod jedną, czy pod drugą bramka.

3
4
5
1
1
3'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

6
4
6
2
2
14:23

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.