Lotto Ekstraklasa: 20. kolejka
20 gru 2018 18:00
90+4'

Łuczak nie opanował wysokiej piłki od Robaka. W tym meczu nic się już nie zmieni.

27
11
3
6
10
90+3'

Śląsk rozpaczliwie posyła długie piłki, z których nic nie wynika.

16
4
4
3
90+1'
90'

Doliczone 4 minuty.

4
4
4
10
86'

Śląsk nie potrafi zagrozić bramce Załuski. Pogoń ustawiona na własnej połowie, skupiona na obronie wyniku i kontratakach.

16
7
3
4
7
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Szczepan.

Śląsk Wrocław
19
9
5
4
6
80'

Pogoń nie forsuje tempa i czeka na to, co zaoferuje Śląsk.

10
5
4
3
6
76'

Śląsk nieco odważniej ruszył do przodu. Goście mają około kwadransa czasu na znalezienie przynajmniej wyrównania.

6
4
3
3
4
75'

Gąska ładnie przymierzył z dystansu minimalnie obok słupka.

9
3
2
2
2
74'
72'

Gol! Strzelił Iker Guarrotxena. Majewski trafił w słupek, a piłka odbiła się tak nieszczęśliwie dla Śląska, że Guarrotxena tylko mógł skierować ją do pustej siatki.

Pogoń Szczecin
51
25
9
13
22
69'

Ależ bomba Podstawskiego! Piłka jednak zamiast w siatce, zatrzepotała na jej górnej części.

15
9
7
7
4
67'

Gol! Strzelił Kamil Drygas. Co się odwlecze... Drygas wykorzystał zamieszanie w polu karnym Śląska i huknął w krótki słupek nie do obrony.

56
20
7
13
19
66'

Pogoń. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Soufian Benyamina.

63'
62'

Ależ kiks Drygasa... Pomocnik Pogoni znalazł się z piłką w polu karnym kompletnie nieatakowany. Zamiast jednak przyjąć piłkę i zapytać Słowika z której strony chce wyjąć ją z siatki, to huknął z pierwszej piłki. A ta leci i leeeci, gdzieś tam, gdzie ta pamiętna Sergio Ramosa.

5
2
2
4
7
61'

Katastrofalna próba Majewskiego z dystansu.

4
3
3
2
4
60'

Po dobrym początku drugiej odsłony Pogoń nieco spuściła z tonu i gra toczy się daleko od pola karnego Śląska.

3
2
2
3
2
56'

Stec do Guarrotxeny, Bask uderzył z pierwszej piłki, a Słowik znowu "wypluł" ją przed siebie. Zdążyli jednak obrońcy.

8
6
5
3
8
55'

Szybka akcja Pogoni zakończona strzałem Delewa zewnętrzną częścią stopy. Słowik tym razem zachował się bez zarzutu.

9
3
4
4
4
54'

Matynia płasko zagrał w pole karne, Słowik popełnił błąd i wypuścł piłkę z rąk, ale nie dopadł do niej żaden z graczy Pogoni.

2
4
5
7
8
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Pich.

8
4
4
4
6
50'

Kozulj ładnie przymierzył z półwoleja z dystansu, a piłka nieznacznie minęła słupek.

5
3
4
3
8
49'

Majewski strzelił celnie, lecz zbyt lekko i wprost w ręce Słowika.

7
5
4
3
7
48'

Łabojko sfaulował Matynię przed swoim polem karnym. Okazja dla Pogoni.

4
46'

Gramy dalej.

11
8
3
3
3
45+1'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Arkadiusz Piech. Robak ruszył z własnej połowy po podaniu Piecha i mknął sam z piłką przez całą połowę Pogoni. W polu karnym poradził sobie z goniącym go Malcem i płaskim uderzeniem otworzył wynik spotkania.

60
35
11
21
34
45'

Doliczone 2 minuty.

9
4
2
2
2
45'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Zvonimir Kozulj.

9
6
2
1
4
45'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Farshad Ahmadzadeh.

7
4
3
4
9
44'

To powinien być gol! Podstawski łatwo stracił piłkę na swojej połowie, Gąska szybko odegrał do Piecha, który jednak w dogodnej sytuacji nie trafił w światło bramki.

7
3
3
4
7
42'

Dwa - niekoniecznie - wybitne strzały Robaka dały Śląskowi kolejny rzut rożny.

7
1
1
1
7
41'

Niezła wrzutka Brozia do Robaka, ale napastnik Śląska został przyblokowany przez Walukiewicza.

3
3
1
2
4
39'

Tragiczne dośrodkowanie Farshada z rzutu rożnego. Piłka ledwie doleciała do boczej siatki.

5
3
1
2
5
38'

Śląsk Wrocław. Schodzi: Augusto. Wchodzi: Damian Gąska. Augusto nie jest w stanie kontynuować gry z powodu urazu.

4
2
1
1
5
36'

Guarrotxena celnie, choć wprost w ręce Słowika, główkował po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

8
2
2
1
1
34'

Pich przymierzył sprzed pola karnego. Wysoko nad bramką.

6
4
3
4
4
33'

Pomocnik gości wrócił na boisko.

6
2
1
2
4
32'

Augusto w asyście masażystów opuszcza boisko. Póki co Śląsk gra w osłabieniu.

7
5
5
1
4
30'

Drygas podjął się bardzo dobrej próby prostopadłego podania do Delewa, lecz w ostatniej chwili lot piłki przecięli obrońcy.

2
1
1
27'

Piech zagrał w pole karne do Brozia, którego strzał z kilku metrów został zablokowany.

5
3
1
3
4
25'

Pomocy medycznej potrzebuje Delew.

3
2
2
8
8
22'

Walukiewicz próbował uderzać z przewrotki po wrzutce z narożnika. Bez żadnych efektów.

7
1
3
20'

Broź posłal długą piłkę w kierunku Robaka, którego uprzedził Załuska.

9
4
1
1
4
18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Broź.

8
2
1
1
2
17'

Mnóstwo niedokładności z obu stron. Póki co oczy bolą od patrzenia na to "widowisko".

2
2
4
4
14'

Delew minął kilku rywali i rozciągnął grę do Matyni. Wrzutka bocznego defensora nie minęła jednak pierwszego obrońcy.

3
2
1
1
3
13'

Pogoń powoli przejmuje inicjatywę, lecz póki co gospodarzom brakuje dokładności w ofensywie.

11
4
3
2
1
11'

Drygas próbował uruchomić długim podaniem Steca, jednak zagrał za mocno.

1
1
1
3
2
10'

Spokojne pierwsze minuty tego spotkania. Drużyny wzajemnie się badają.

1
3
2
1
2
8'

Kozulj uderzył z rzutu wolnego prosto w mur.

1
1
4
1
4
6'

Piech miał sporo miejsca i czasu na lewym skrzydle, lecz dośrodkował wprost do obrońcy.

5
3
2
1
3
4'

Kozulj mógł wyjść sam na sam z bramkarzem, ale przy przyjęciu piłka mu odskoczyła.

4
3
4
3
5
3'