Jeszcze będzie rzut wolny dla Wisły Płock. Do piłki podszedł Dominik Furman.

21
21
49
90+4'

Tym razem dobrze w defensywie William Remy, który zablokował piłkę po strzale Kuświka.

51
24
11
11
19
90+3'

Gra wznowiona.

43
21
8
9
11
90+2'

Chwilowa przerwa w grze. Opatrywany jest jeden z piłkarzy Legii.

21
18
18
22
38
90+1'

Znów dobrze w defensywie Artur Jędrzejczyk. Wybił piłkę po groźnym ataku Wisły Płock.

43
21
13
6
18
90'

Doliczone cztery minuty.

22
12
11
11
31
90'
ZMIANA

Legia. Schodzi: Dominik Nagy. Wchodzi: Iuri Medeiros.

31
21
12
10
15
88'

Niecelnie z dystansu uderzył Nico Varela.

29
17
10
6
13
86'

Groźnie było przed bramką Legii. W ostatniej chwili dobrze piłkę wybił Artur Jędrzejczyk.

47
15
14
9
27
84'
ZMIANA
24
10
11
7
10
83'
ZMIANA
83'

Dominik Furman z rzutu wolnego tym razem zagrał nad bramką Legii.

9
10
10
8
15
80'

Dominik Furman tym razem dośrodkował bardzo groźnie z rzutu wolnego. Nikt jednak nie przeciął toru lotu piłki i ta ostatecznie przeleciała tuż obok bramki Legii.

14
12
11
10
24
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
5
74'

Ładnie w polu karnym Wisły piłkę przyjął Sebastian Szymański. Po jego strzale dobrze interweniował Thomas Daehne.

30
8
6
15
18
70'

Dośrodkowanie Dominika Furmana z rzutu wolnego, po którym piłkę złapał Radosław Majecki.

23
14
8
6
15
69'
ZMIANA
8
6
10
2
4
66'
ZMIANA
19
16
11
8
10
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Artur Jędrzejczyk. Asystował mu Sebastian Szymański.

Sebastian Szymański dośrodkował z rzutu rożnego, a w polu karnym Artur Jędrzejczyk oddał celny strzał głową. 1:0 prowadzi Legia Warszawa.

171
90
27
46
118
63'

Świetne prostopadłe podanie do Sandro Kulenovicia, ten poradził sobie z obrońcą i w dobrej sytuacji posłał piłkę obok bramki.

16
10
7
13
23
60'
ZMIANA
20
14
19
10
9
60'

Ładna akcja Marko Vesovicia, udany drybling w polu karnym i strzał na bramkę, po którym dobrze interweniował Thomas Daehne.

21
11
7
6
7
58'

Z około 20 metrów mocny, aczkolwiek niecelny strzał oddał Cafu.

18
13
5
8
13
57'

Giorgi Merebaszwili tym razem zablokowany na linii pola karnego. Groźne są akcje Wisły Płock.

19
14
9
4
12
54'

Ładny strzał na bramkę Legii oddał Giorgi Merebaszwili, lecz dobrze interweniował Radosław Majecki.

27
15
6
4
15
53'

Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Ricardinho. Uderzenie zostało zablokowane.

11
9
6
6
7
52'

Andre Martins dośrodkował z rzutu wolnego. Piłkę pewnie złapał Thomas Daehne.

16
8
3
5
7
51'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Rasak.

Wisła Płock
16
11
6
6
14
50'

Zbyt mocne dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego. Piłka poza boiskiem.

10
13
5
9
11
48'

Trzy razy piłkarze Legii oddawali strzały na bramkę Wisły. Dobrze spisał się jednak Thomas Daehne, a ostatecznie był jeszcze spalony.

15
9
6
7
10
46'

Początek drugiej połowy.

14
8
4
5
4
44'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Po chwili jednak piłka dla Wisły Płock.

18
12
9
8
20
44'

Będzie rzut wolny dla Legii na połowie Wisły Płock.

26
15
7
11
21
40'

Dominik Furman zagrał w pole karne Legii, lecz zawodnicy drużyny z Warszawy wybili piłkę.

26
10
8
12
22
40'

Rzut wolny dla Wisły. Dobra okazja na strzał. Przy piłce Dominik Furman.

23
14
7
7
13
39'

16
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
4
37'

Lekkie zamieszanie w polu karnym Wisły Płock po zagraniu z rzutu wolnego i zgraniu piłki. Ostatecznie niecelnie strzelał Sandro Kulenović.

14
8
7
7
6
34'

To była świetna okazja! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w znakomitej sytuacji znalazł się Cafu, lecz oddał niecelny strzał głową.

23
12
7
6
9
32'

W polu karnym zablokowany został Marko Vesović. Szuka okazji na gola Legia Warszawa.

20
13
6
6
8
31'

Z dystansu na bramkę Wisły uderzył Sebastian Szymański. Piłkę pewnie złapał Thomas Daehne.

17
12
6
6
7
28'

Groźne dośrodkowanie w pole karne Wisły Płock. William Remy oddał jednak niecelny strzał głową.

17
15
6
12
8
24'

Z dystansu niecelnie strzelał Igor Łasicki. Chwilę wcześniej w polu karnym Legii dryblował Giorgi Merebaszwili, lecz zabrakło już groźnego strzału na bramkę.

14
16
6
7
10
21'

Dominik Furman dośrodkował z rzutu wolnego. W polu karnym Legii główkował Adam Dźwigała, lecz Radosław Majecki nie dał się zaskoczyć.

26
9
7
7
7
16'

Andre Martins ładnie wrzucił piłkę w pole karne Wisły, główkował Marko Vesović i słupek uratował gospodarzy przed stratą gola!

31
15
7
13
33
14'

Piłka w bramce Wisły, ale sędzia wcześniej odgwizdał spalonego.

32
20
7
16
22
13'

Andre Martins dośrodkował z rzutu rożnego. Obrońcy gospodarzy zdołali jednak wybić piłkę z własnego pola karnego.

14
8
8
7
9
10'

Dominik Furman dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. W polu karnym wypiąstkował ją Radosław Majecki.

23
12
5
4
9
10'

Będzie rzut wolny dla Wisły Płock. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Legii.

22
7
7
9
12
8'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich.

7
7
11
13
8
5'

Legia przy piłce. Goście rozgrywają ją na połowie Wisły Płock.

26
15
4
2
14
3'

Legia szuka błędów rywala i stara się grać wysokim pressingiem.

21
12
5
2
8
1'

Szybka i bardzo groźna akcja Legii Warszawa. Najpierw świetnie zagrał Sebastian Szymański, lecz później zabrakło dokładnego dogrania do Sandro Kulenovicia.

21
16
9
3
12
17:25

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.