8
4
9
90+3'

Z rzutu wolnego nie było zagrożenia, ale Legia jeszcze później rozegrała akcję. Główkował Artur Jędrzejczyk, potem Jarosław Niezgoda. Była poprzeczka, ale nie ma gola. Blisko była Legia strzelenia bramki.

47
42
11
13
20
90+2'

Będzie rzut wolny dla Legii. Do bramki Cracovii około 20 metrów.

20
13
16
22
79
90'

Sędzia doliczył 13 minut. W tym meczu może się jeszcze sporo zmienić.

25
20
31
16
116
90'

Cracovia. Schodzi: Mateusz Wdowiak. Wchodzi: Milan Dimun.

61
22
9
8
9
89'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego nad bramką główkował Artur Jędrzejczyk.

35
54
7
12
17
86'

Jeszcze jeden strzał. Z dystansu uderzył Carlitos, Michal Pesković obronił.

100
43
14
10
25
85'

Legia atakuje, szuka okazji na gola.

29
27
14
29
71
84'

Bardzo ładny strzał z dystansu oddał Iuri Medeiros. Świetnie obronił jednak Michal Pesković.

41
22
9
6
8
83'

Sebastian Szymański dośrodkował z rzutu wolnego. Spore zamieszanie w polu karnym Cracovii, lecz ostatecznie piłka została wybita.

47
25
6
8
6
80'

Legia. Schodzi: Dominik Nagy. Wchodzi: Iuri Medeiros.

41
27
14
17
12
79'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Vesović.

87
54
11
9
16
77'
CZERWONA KARTKA

Po analizie VAR, sędzia ukarał zawodnika Legii bezpośrednią czerwoną kartką, a nie drugą żółtą. Podsumowując: czerwoną kartkę otrzymał William Remy.

257
132
23
14
32
76'

Jeszcze będzie analiza VAR. Sędzia ogląda sytuację.

52
25
19
9
23
74'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał William Remy. Piłkarz Legii nadepnął rywala w okolicy środka boiska.

160
77
19
14
21
70'

Gra wznowiona.

48
20
12
10
10
68'

Spotkanie na chwilę przerwane w związku z "zadymieniem boiska".

26
15
17
18
58
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał William Remy.

81
36
16
14
17
66'
65'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Airam Cabrera! Nie ma gola z rzutu karnego! Airam Cabrera strzelił w słupek!

45
40
34
98
189
65'

Żółte kartki dla czterech zawodników za wcześniejsze przepychanki.

67
29
19
10
11
64'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Helik.

67
34
13
13
32
64'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Hlousek.

134
52
13
8
16
64'

Żółtą kartkę otrzymał Airam Cabrera.

76
29
14
11
32
64'

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Majecki.

127
51
17
7
15
63'

Rzut karny dla Cracovii! Sędzia podjął decyzję.

154
71
13
7
13
61'

Sędzia cały czas ogląda wcześniejszą sytuację.

74
30
18
12
18
59'

Trwa jeszcze analiza VAR. Sędzia sprawdza, czy William Remy faulował Wdowiaka.

61
22
16
11
11
58'

Spore zamieszanie przed bramką Legii. W znakomitej sytuacji znalazł się Mateusz Wdowiak, lecz zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i William Remy zdążył z interwencją. Po chwili doszło do sporej sprzeczki piłkarzy obu drużyn.

18
10
9
7
13
57'

Do strzału w polu karnym Legii doszedł Damian Dąbrowski, lecz było to uderzenie niecelne.

14
12
9
18
11
55'

Carlitos wbiegł w pole karne, dogrywał przed bramkę, lecz dobrze w defensywie spisał się Michał Helik. Po chwili niecelnie strzelał Sandro Kulenović.

19
26
6
6
7
53'

Carlitos wywalczył piłkę, ale po jego dośrodkowaniu w pole karne została ona wybita.

12
25
9
8
11
50'

Dobrze w defensywie gra Cracovia. Akcje Legii są przerywane.

53
20
9
12
14
46'

Początek drugiej połowy.

18
12
6
4
2
46'

Legia. Schodzi: Salvador Agra. Wchodzi: Carlitos.

24
21
6
5
11
45'

Doliczona jedna minuta.

40
24
10
5
7
44'

Cracovia rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

50
28
7
7
10
42'

Gol! Strzelił Javi Hernandez. Asystował mu Michal Siplak.

2:0 dla Cracovii! Bardzo podobna akcja do tej sprzed chwili! Tym razem przed bramkę piłkę zagrał Michal Siplak, a Javi Hernandez z kilku metrów strzelił gola!

316
177
38
32
43
41'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Bez zagrożenia pod bramką gości.

29
30
10
9
15
38'

Gol! Strzelił Javi Hernandez. Asystował mu Mateusz Wdowiak.

Cracovia prowadzi 1:0, a gola strzelił Javi Hernandez! Goście znów bardzo dobrze rozegrali akcję, wymienili kilka podań. W polu karnym Legii piłkę wycofał Mateusz Wdowiak, nabiegł na nią Javi Hernandez i z około 10 metrów skierował do bramki.

329
176
36
28
50
34'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Uderzenie głową oddał Cornel Rapa, ale to był strzał niecelny.

25
13
8
10
13
31'

Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, gdzie piłkę pewnie złapał Michal Pesković.

27
11
5
11
7
29'

Zza pola karnego strzelał Sebastian Szymański. To nie było mocne uderzenie, piłka została zablokowana.

19
10
10
8
8
26'

Mateusz Wdowiak dośrodkował w pole karne Legii. Jednak zbyt mocno, piłka dla gospodarzy.

15
9
5
9
16
25'

Przypomnijmy, że mecz Legii Warszawa z Cracovią został opóźniony o około dziesięć minut.

20
12
9
9
13
22'

Spore zamieszanie w polu karnym Cracovii. Znów świetnie spisał się Michal Pesković, który nie dał się zaskoczyć. Obaj bramkarze jak na razie pokazują się z bardzo dobrej strony.

25
13
10
10
10
21'

Odpowiedź Legii na świetną akcję Cracovii. Pokazał się Sebastian Szymański, który znakomicie rozegrał piłkę. Dobrą okazję miał Salvador Agra, lecz znakomicie obronił Michal Pesković.

18
12
5
6
12
18'

W polu karnym Legii po zgraniu piłki z kilkunastu metrów strzelał Javi Hernandez. Dobrze w defensywie to uderzenie zatrzymał William Remy.

19
11
8
8
16
16'

Szukał sobie miejsca do strzału Sebastian Szymański. Zatrzymali go jednak zawodnicy Cracovii.

25
12
3
5
8
13'

Świetną okazję miała Cracovia! Po dokładnym podaniu Janusza Gola Mateusz Wdowiak znalazł się w sytuacji sam na sam z Radosławem Majeckim. Lepszy był bramkarz Legii Warszawa, nie ma bramki.

30
11
6
8
13
11'

Z rzutu rożnego dośrodkował Sebastian Szymański. Piłka została wybita, jeszcze zza pola karnego uderzył Salvador Agra, lecz to był niecelny strzał.

16
14
8
8
8
9'

Ofensywna akcja Legii Warszawa, ale bez zagrożenia pod bramką Cracovii.

27
17
9
10
14
7'

Cracovia cały czas przy piłce. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka wybita. Po chwili z dystansu niecelnie uderzył Michal Siplak.

32
11
9
5
11
5'

Dobry początek meczu w wykonaniu Cracovii. Gra toczy się na połowie Legii, goście rozgrywają piłkę.

36
19
9
9
11
2'

Ładna akcja Cracovii. Zza pola karnego strzelał Airam Cabrera. Uderzenie zostało zblokowane i piłkę pewnie złapał Radosław Majecki.