1
1
2
90+4'

Kwiecień wygrywa górną piłkę w polu karnym, przed bramką mija się z nią jednak Mitrović. Było blisko wyrównania!

14
8
10
12
18
90+3'

W polu karnym najwyżej skacze Gol.

28
18
8
8
17
90+3'

Romanczuk w pole karne, będzie rzut rożny.

23
17
10
10
19
90+1'

Jagiellonia może mieć jeszcze nadzieję na punkty. W ostatnim meczu obu zespołów w Krakowie to właśnie w końcówce spotkania uratowała remis.

14
11
5
5
14
90'

Szymon Marciniak doliczył aż 5 minut.

20
12
13
8
20
88'

Poletanović wygrał pojedynek z Dimunem i uderzył po ziemi z około 20 metrów. Pewnie interweniuje Pesković.

24
16
7
9
15
87'

Novikovas szukał miejsca w polu karnym. Znalazł jednak tylko Siplaka.

10
8
5
5
10
86'

Cracovia. Schodzi: Sergiu Hanca. Wchodzi: Diego Ferraresso.

Probierz jednak zdejmuje Rumuna.

83'

Rumun chce jednak grać i wraca na boisko.

13
5
5
3
8
83'

Hanca leży na murawie. Sztab medyczny pokazuje, że konieczna będzie zmiana.

3
2
8
9
12
82'

Jagiellonia szuka już najprotszych rozwiązań. Długie piłki w pole karne padaja jednak łupem obrońców gospodarzy.

10
13
5
6
8
80'
79'

Gol wypatrzył nieobstawionego w polu karnym Siplaka, a ten huknął na bramkę Sandomierskiego. Tuż nad poprzeczką!

11
6
5
8
6
77'

Cabrera do Wdowiaka, a ten momentalnie strzela po ziemi. Tylko słupek!

14
9
10
7
14
76'

Hanca prosto w mur.

10
9
8
7
11
75'

Przypadkowe zagranie ręką wójcickiego tuż przed polem karnym Jagi, będzie rzut wolny.

9
8
7
8
9
74'

Novikovas kręcił obrońcami Cracovii w jej polu karnym niczym juniorami. Na koniec się jednak potknął i zepsuł podanie do wbiegającego Poletanovicia.

5
8
4
6
9
72'

Jagiellonia. Schodzi: Martin Kostal. Wchodzi: Jesus Imaz.

To debiut Hiszpana w Jadze.

12
12
6
4
6
70'

Górą Pesković.

16
10
6
5
9
69'

Dośrodkowanie Guilherme wybijają obrońcy Cracovii. Będzie rzut rożny.

9
6
7
4
4
68'

Kostal uderza, ale zbyt słabo. Pesković łatwo złapał piłkę.

11
11
8
8
8
67'

Cracovia na razie wycofana, czeka na kolejne okazje. Jaga szuka szansy na wyrównanie.

14
9
7
7
6
62'

Cracovia w natarciu. Dośrodkowanie wprost na głowę Rapy, a Rumun minimalnie przestrzelił!

19
14
12
13
12
61'

Jagiellonia domaga się rzutu karnego, po tym gdy Siplak został trafiony w rękę przez Novikovasa. Sędzia jednak nie reaguje i wydaje się, że słusznie.

15
10
11
9
8
60'

W odpowiedzi Cracovia. Cabrera w doskonałej sytuacji jednak kiksuje i uderza w trybuny.

10
9
7
11
10
59'
58'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Stefan Scepović posłał piłkę w trybuny!

Jagiellonia Białystok
54
65
20
25
30
56'

Rzut karny dla Jagiellonii! Guilherme wrzucił piłkę z autu do Pospisila, a ten w narożniku pola karnego został zaatakowany od tyłu przez Helika. Marciniak orzekł faul.

24
13
9
16
28
53'

Jagiellonia w ogromnych opałach. Podopieczni Ireneusza Mamrota wyglądają jakby wciąż siedzieli na ławkach w szatni.

12
12
8
7
10
52'

I znów Cracovia. Cabrera wypuszcza Wdowiaka, a ten w sytuacji sam na sam fatalnie pudłuje.

9
7
11
9
11
50'

Cracovia blisko gola na 2:0! Strata Jagi, dośrodkowanie w pole karne i atomowe uderzenie Dąbrowskiego zatrzymał słupek!

17
13
15
17
14
49'

Gol uznany, Jagiellonia zaczyna od środka.

24
21
9
9
18
48'

Jest weyfikacja VAR. Piłkę ręką mógł zagrać Dimun.

12
9
9
7
10
48'

Gol! Strzelił Ołeksij Dytiatjew. Asystował mu Milan Dimun.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Poletanovicia uprzedza Dimun i zgrywa przypadkowo piłkę za siebie. Tam jest Dytiatjew, który nie daje szans Sandomierskiemu!

72
54
15
22
29
47'

Siplak dośrodkowuje, Wdowiak uderza. Kapitalnie Sandomierski! Będzie rzut rożny.

5
5
8
2
3
46'

17:03

Jesteśmy pełni nadziei, że ta część będzie lepsza. Chociaż liczymy, że dla wszystkiego zaopatrzyliście się w mocna kawę na druga połowę... GRAMY!

10
6
3
1
2
17:03

Dośrodkowanie Hancy prosto na Guilherme.

9
5
7
1
3
45'

Sędzia dolicza jedną minutę.

8
7
7
7
7
45'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Mitrović. Słoweniec przerywał w brzydki sposób kontratak Cracovii.

8
4
3
3
8
44'

Pospisil kapitalnie zagrywa do Guilherme, ale Brazylijczyk wdał się w nieudany drybling i traci szansę na strzał.

6
4
4
5
7
43'

I znowu gra w środku pola. Obie drużyny jakby czekały już na przerwę. Chociaż ciekawe czym się tak zmęczyły...

4
6
4
2
4
41'

Cracovia. Schodzi: Javi Hernandez. Wchodzi: Milan Dimun.

5
2
4
3
8
40'

Problemy mięśniowe ma Hernandez. Konieczna będzie zmiana.

8
6
3
8
5
39'

Ależ to była szansa dla Cracovii! Cabrera zagrywa na sam na sam dla Sergu Hancy, a ten będąc kilka metrów przed Sandomierskim fatalnie przestrzelił! To powinno być 1:0...

18
15
9
7
9
36'

I odpowiada Jaga. Piłka znalazła w polu karnym Kostala, ale jego uderzenie zablokował Siplak.

11
8
6
7
6
35'

Bardzo ładna akcja gospodarzy. Wymiane podań dośrodkowaniem kończy Cornel Rapa. Wydawało się, że Rumun je popsuł, ale znikąd zjawia się Dąbrowski. Jego atomowy strzał ląduje jednak w trybunach.

8
15
6
4
8
34'

Jagiellonia szuka szczęścia pod polem karnym Cracovii, ale jedyne co znalazła to wrzuty z autu.

8
7
6
7
7
31'

Wdowiak i Airam Cabrera wychodzili przed Sandomierskiego. Sędzia orzekł jednak ofsajd, który potwierdził VAR.

11
11
6
7
6
29'

I znowu górą obrona gospodarzy. Ewidentnie podopieczni Probierza odrobili lekcje z gry Jagi stałymi fragmentami.

8
8
7
7
12
29'

Novikovas urwał się lewym skrzydłem i zacentrował w pole karne. Wybija Siplak, będzie rzut rożny.

12
6
6
4
5
17:03

Niekonwencjonalne rozegranie Cracovii. Janusz Gol wygrywa górną piłkę, ale w porę wybija ją Novikovas.

10
10
5
6
9
25'

Martin Pospisil fauluje Siplaka, będzie rzut wolny spod linii bocznej.

5
6
5
6
7
24'

Wreszcie ciekawie! Dwa szybkie wejścia Mateusza Wdowiaka, który jednak dwukrotnie gra na środek pola karnego, gdzie są tylko gracze Jagi.

3
11
7
2
5
23'

Cracovia na razie nie ma pomysłu na rozbicie ustawienia Jagiellonii.

18
7
4
2
5
20'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Poletanović.

Serb zbyt mocno dał do zrozumienia, że ma inne zdanie niż arbiter.

5
5
7
7
12
19'

Po dwóch piekielnie wycieńczających akcjach, Jaga musi odpocząć. Rozgrywa Cracovia.

3
4
5
5
7
17''

I kolejna długa piłka, tym razem do Scepovicia. Serb odgrywa do tyłu, z pierwszej piłki strzela Kostal. Prosto w Peskovicia.

7
7
6
5
5
16'

Długa piłka do Novikovasa, ten gra w stronę Stefana Scepovicia. Serb jednak wyblokowany nie dochodzi do futbolówki.

8
7
6
7
6
15'

Kwadrans za nami. Na razie obie ekipy jak by były u lekarza na badaniach.

5
13
4
4
4
14'

Nic z tego nie będzie. Niechlujne podanie sprawiło, że od bramki wznowi Grzegorz Sandomierski.

5
3
5
6
4
13'

I znowu gra przenosi się do środka, powoli rozgrywa Cracovia.

5
3
3
2
4
10'

Obie drużyny zaczynają coraz śmielej atakować. Najpierw próbował indywidualnie Arvydas Novikovas, w odpowiedzi szansy szukał Damian Dąbrowski.

10
4
3
3
3
7'

Nieudane dośrodkowanie Marko Poletanovicia, z kontratakiem rusza Cracovia. Wszystko psuje jednak niedokładność.

9
5
4
4
5
7'

Dośrodkowanie Martina Kostala omal nie zaskoczyło Michala Peskovicia. Będzie rzut rożny.

9
8
9
3
3
6'

Teraz gra toczy się w środku. Jagiellonia próbuje rozegrać piłkę, rozciągając obronę Cracovii.

8
7
4
2
2
4'

Nieudany wrzut Michala Siplaka wybity przed pole karne. Tam jest Javi Hernandez, który uderza. Bardzo niecelnie.

5
7
4
3
4
3'

Teraz akcja pod polem karnym Jagi, będzie wrzut z autu.

9
5
6
6
6
2'

Dośrodkowanie Guilherme wybijają obrońcy.

6
5
6
5
8
1'