Z ok. 15 metrów uderzał Soriano, trafił jednak w rywala.

9
5
7
90'

Jeszcze 5 minut meczu przed nami. A na murawie leży Delew, który z bliska otrzymał uderzenie piłką w twarz. Bułgar usłyszał dzwony z wszystkich kościołów.

6
8
5
6
17
89'

Akcja za akcję. Pogoń chce ponownie wyjść na prowadzenie. Gola na 2:1 chce zdobyć również Korona.

15
6
4
2
5
86'

Żółtą kartkę otrzymał Spas Delew. Tak ocenił grę aktorską Bułgara sędzia.

13
7
9
6
23
85'
84'

Gol! Strzelił Wato Arweladze. No tak, "znamy" się na piłce... Z rzutu wolnego z okolic linii bocznej dośrodkował Arweładze. Nikt w piłkę nie trafił i ta zaskoczyła Załuskę! 1:1!

Korona Kielce
38
34
11
23
68
83'

Coraz mniej czasu ma Korona na doprowadzenie do remisu. Niewiele zapowiada, aby miał do tego dojść.

13
8
4
3
5
80'

Pogoń. Schodzi: Zvonimir Kozulj. Wchodzi: Spas Delew.

18
10
1
2
5
77'

Pogoń odzyskała panowanie nad meczem. Goście dłużej utrzymują się przy piłce.

21
8
2
5
5
74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Marquez.

16
3
3
2
2
73'

Uderzał Kozulj, Miśkiewicz złapał piłkę.

8
2
4
5
3
72'

Pogoń cofnęła się. Korona w ataku, ale gospodarze bez okazji na wyrównanie.

9
3
3
2
1
68'

Na murawie leżą Drygas i Nunes. Będzie potrzebna pomoc znachorów.

6
7
14
17
20
67'

Soriano trafił w głowę gracza Pogoni i będzie rzut rożny.

7
6
4
2
8
65'
65'

Będzie rzut wolny dla Korony 19 metrów od bramki!

2
2
3
2
9
63'

Kowalczyk padł w polu karnym, ale sędzia nakazał grać dalej.

6
1
5
3
7
63'

2
4
8
62'
58'

Z lewej strony dośrodkował Nunes, Miśkiewicz wyskoczył najwyżej i złapał piłkę.

4
1
2
1
8
komentarz

Tymczasem w Mediolanie kilka minut temu znowu słychać: Pio, Pio, Pio... Tutaj nie słychać, nie widać, ale... można czytać.

31
8
2
2
5
56'

Sprzed pola karnego uderzył Petrak, daleko od celu.

11
9
3
2
53'

Kontra Pogoni, Drygasowi podskoczyła piłka, ale wycofał ją do Buksy. Strzał napastnik trącił jeszcze obrońca, Miśkiewicz końcami palców wybił futbolówkę na róg.

13
8
3
3
9
51'

Korona stara się zepchnąć Pogoń pod bramkę, ale Portowcy nie zamierzają bronić skromnego prowadzenia.

18
3
1
1
47'

Pogoń w ataku. Do piłki nie doszedł Buksa. - Oj, motyla noga - skomentował jeden z graczy gości.

12
5
3
1
4
46'

12. sekunda i już gorąco pod bramką Korony. Z okolic przedpola podawał Kowalczyk, ale nikt nie zdołał wbić piłki do bramki z bliska.

16
4
1
2
5
46'

Wracamy do meczu.

6
4
1
1
46'
46'
45+4'

I zonk. Gola nie ma! Wciąż 0:1. Minimalnym spalony.

57
28
5
10
19
45+4'

1:1 czy może jednak 0:1? Wciąż czekamy...

11
5
13
4
8
45+3'

Jeszcze trwają analizy czy gracz Korony nie był na spalonym.

15
6
5
1
6
45+2'

Korona zaatakowała dopiero po 40. minucie i wyrównała. Po dośrodkowaniu piłkę zgrał Górski, a stojącym tyłem do bramki w siatce umieścił ją Brown Forbes. Trafienie nie zostało jednak uznane.

32
22
8
14
36
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

3
1
5
1
4
43'

Ivan Marquez poziom odczuwania bólu ma na poziomie -10. Cóż za krzyk po trąceniu rywala. Trafiony w złą szczepionkę? Na głowie?

6
33
7
7
5
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Buksa.

8
7
9
10
21
41'

Kovacević uderzał głową z ok. 10 metrów, ale słabo i wprost w bramkarza.

14
4
4
2
5
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Radosław Majewski.

12
6
8
5
25
38'

Pogoń cały czas dyktuje warunki meczu. Korona momentami jest bezradna.

27
13
2
3
7
37'

Po uderzeniu w Gnjaticia kopnął Kozulj i... cierpi.

2
2
2
4
3
34'

Słuszna decyzja "wozowych". Gola nie ma, Majewski był na spalonym. Wciąż 0:1.

11
9
6
17
40
34'

Trwa mierzenie, liczenie, analizowanie. W wozie VAR wszystko warczy.

8
6
11
6
14
33'

Pilka w bramce po uderzeniu Majewskiego, ale czy nie było spalonego?

39
18
8
10
12
30'

Już pół godziny meczu za nami. Pogoń prowadzi i wciąż nie pozwala na zbyt wiele Koronie.

22
10
1
2
3
27'

Korona ma problemy z wykreowaniem sobie okazji bramkowej, a nawet z przedostaniem się w pole karne Portowców.

33
14
2
4
3
23'

Pogoń prowadzi i wciąż ma więcej do powiedzenia na boisku. Korona gościom nie potrafi odpowiedzieć.

35
15
7
5
6
20'

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu Zvonimir Kozulj. Kontra Pogoni, Kozulj do Buksy, a ten w sytuacji sam na sam uderzył do bramki. Miśkiewicz trącił piłkę stopą, ale futbolówka przy słupku wpadła do siatki. 0:1!

117
58
12
12
23
19'

Bartkowski otrzymał piłkę już w polu karnym, jednak zbyt długo czekał z dograniem do partnera.

4
6
4
3
2
17'

Do dośrodkowania z rzutu wolnego doszedł Drygas. Strzał trącił jeszcze obrońca i będzie rzut rożny.

9
4
3
2
5
16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joonas Tamm.

11
5
3
3
6
14'

Kibice Korony Kielce uczcili pamięć zmarłego 10 lat temu Sławomira Rutki.

12
5
4
3
4
13'

Uwdoczniła się przewaga Pogoni, jednak wciąż bez groźniejszych szans pod bramkami.

24
6
3
4
3
9'

Bartkowski uderzył i trafił w Gardawskiego, poprawka dużo słabsza i niecelna.

4
4
3
3
3
6'

Dynamiczne spotkanie od pierwszych minut. Czekamy aż zaangażowanie piłkarze przełożą się na okazje bramkowe.

10
5
1
1
1
3'

Fojut ścigał się z Górskim, szybszy obrońca Pogoni.

15
6
3
2
2
20:06

Mecz poprowadzi Paweł Raczkowski (Warszawa).

3
3
2
2
3
20:03

Korona i Pogoń walczą o zapewnienie sobie gry w grupie mistrzowskiej. Zwycięzca piątkowego meczu zrobi ku temu celowi duży krok.