9
12
85'
84'

Szymański dośrodkował z rzutu wolnego i dobrze interweniował Vujadinović, który uprzedził zawodnika Legii.

78
23
7
6
14
80'

Legia. Schodzi: Andre Martins. Wchodzi: Iuri Medeiros.

29
25
17
9
17
80'

Lech. Schodzi: Darko Jevtić. Wchodzi: Vernon De Marco.

55
26
16
13
19
80'
79'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer.

2:0 dla Lecha! Gytkjaer pewnym strzałem zamienił rzut karny na bramkę.

548
278
46
36
53
78'

Rzut karny dla Lecha! Faulowany był Jóźwiak.

309
139
26
30
44
76'

Kucharczyk oddał fatalny strzał z 20 metrów. Piłka przeleciała daleko od słupka.

94
83
12
12
18
74'

24 164 kibiców pojawiło się na stadionie.

125
49
30
14
21
72'

Kucharczyk groźnie dośrodkował w pole karne, po chwili uderzał jeszcze Nagy, ale piłka ostatecznie trafiła w ręce Buricia.

64
30
11
9
22
69'

Jóźwiak zagrał do Jevticia, którego strzał z 20 metrów był niecelny.

18
16
8
20
41
67'

73
65'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pedro Tiba.

Lech Poznań
31
11
13
31
87
63'

Legia. Schodzi: Salvador Agra. Wchodzi: Dominik Nagy.

28
18
11
13
17
62'

Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową uderzał Cafu. Nieco za lekko i pewnie interweniował Burić.

52
18
8
6
15
57'

Zamieszanie w polu karnym Legii po groźnym dośrodkowaniu Gumnego. Miejsca do strzału szukał Makuszewski i ostatecznie zagrał do Jevticia, którego uderzenie zostało zablokowane.

45
17
9
24
33
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nikola Vujadinović.

34
19
15
23
68
52'

Mogło być 2:0. Lech wyszedł z kontrę dwóch na dwóch, Jóźwiak zdecydował się na strzał, który odbił Majecki.

66
24
18
37
55
48'

Lech mógł wyprowadzić groźną kontrę, ale Gytkjaer niecelnie zagrywał do partnerów.

20
13
10
18
43
47'

Darko Jevtić potrzebował pomocy sztabu medycznego, ale może kontynuować grę.

27
14
16
37
22
46'

Początek drugiej połowy.

30
16
7
8
6
45+3'

Gra wznowiona. Pozostały jeszcze dwie minuty.

58
21
16
11
16
45'

Sędzia przerwał mecz, ponieważ kibice Lecha odpalili środki pirotechniczne i dym ograniczył widoczność.

62
39
22
15
61
45'

Sprzed pola karnego bardzo niecelnie uderzył Agra.

27
36
11
7
11
42'

Jevtić sprzed pola karnego uderzył wysoko nad bramką.

18
10
18
43
33
41'

Martins dośrodkował do Kucharczyka, którego strzał głową był bardzo niecelny.

47
29
6
7
6
38'

Szymański zagrywał w kierunku Kucharczyka, lecz Vujadinović zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

48
19
11
8
11
36'

Legia przez dłuższą chwilę utrzymała się pod polem karnym Lecha, ale nie było zagrożenia.

44
31
9
10
21
33'

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje Kamil Jóźwiak.

9
10
22
43
26
31'

Tiba świetnie zagrał do Kostewycza w pole karne, ale ten spod linii końcowej dośrodkował prosto w ręce Majeckiego.

29
13
12
19
18
28'

Mecz nie stoi na najwyższym poziomie. Sporo walki, fauli i szarpanej gry.

42
24
23
24
31
24'

Makuszewski mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, ale został powstrzymany. Lechici domagali się faulu. Tomasz Musiał był innego zdania.

29
15
19
24
69
23'

Gytkjaer popychany przez Wieteskę padł w polu karnym. Nie ma rzutu karnego

22
17
20
28
94
20'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Maciej Makuszewski.

27
18
21
34
100
19'

Z prawej strony pola karnego wyraźnie obok dalsego słupka uderzył Agra.

20
19
15
16
14
19'

Szymański padł w polu karnym. Legnioniści domagali się rzutu karnego, ale sędzia był innego zdania.

63
26
15
6
19
17'

Sporo gry w środku pola. Gra jest przerywana dużą ilością fauli.

11
11
14
9
27
14'

Po zdobytej bramce Lech zyskał wiatr w żagle i przeważa.

120
48
16
13
25
12'

Świetna akcja Lecha. Poznaniacy wymienili kilka efektownych podań, ale dośrodkowanie Kostewycza zostało zablokowane i piłk trafiła w ręce Majeckiego.

83
41
23
22
25
8'

Gol! Strzelił Nikola Vujadinović.

Z rzutu rożnego płasko dośrodkował Gajos. Piłka trafiła do Vujadinovicia, który zagrał w ten sposób, że nabił Vesovicia, a potem piłka znów odbiła się od lechity i wpadła do siatki. obok bezradnego Majeckiego.

602
336
92
72
120
6'

Z kilkunastu metrów uderzał Tiba. Za lekko i prosto w środek bramki, więc pewnie interweniował Majecki.

85
4'

Hlousek uderzył prawą nogą sprzed pola karnego. Piłka prawie wyszła na aut.

15
40
12
10
9
2'

Szymański próbował przedrzeć się w pole karne Lecha, ale bez problemów powstrzymał go Rogne.

35
23
17
13
17
17:48

Piłkarze pojawili się już na murawie. Za moment początek hitu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy.

30
17
12
10
8
17:48

Na trybunach pojawiło się sporo kibiców. Frekwencja oscylować będzie w granicach 30 tysięcy.

34
15
8
7
8
17:26

Legia obecnie zajmuje drugie miejsce w tabeli i ma 42 punkty. Lech jest siódmy i ma 33 oczka.