Lotto Ekstraklasa: 23. kolejka
25 lut 2019 18:00
90+2'

Dalekie podanie z własnej połowy Chrapka. Arkadiusz Piech znalazł się w sytuacji sam na sam i z zimną krwiną ją wykorzystał. Po analizie VAR, z powodu spalonego gol nie został jednak uznany.

6
5
5
10
15
90'

Doliczone trzy minuty.

3
4
3
3
7
90'
11
3
2
1
3
89'

KGHM Zagłębie Lubin jeszcze stara się atakować. Gra jednak przerwana. Przy piłce już wrocławianie.

9
8
2
2
3
88'

Na trybuny został odesłany trener KGHM Zagłębie Lubin.

6
18
4
3
3
87'

Z ostrego kąta strzelał Michał Chrapek. To uderzenie zablokował Sasa Balić.

1
2
2
2
5
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
2
4
2
1
81'

W polu karnym Zagłębia Marcin Robak odgrywał do Lubambo Musondy. W ostatniej chwili piłkę wybił jeden z obrońców.

1
2
2
6
81'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Główkował Sasa Balić, lecz piłkę złapał Jakub Słowik.

8
5
78'
4
6
3
1
2
77'

Z dystansu niecelnie strzelał Mateusz Radecki.

3
1
4
2
6
75'

Gra wznowiona.

5
1
1
74'
74'

Zagłębie. Schodzi: Damjan Bohar. Wchodzi: Jakub Mares.

73'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Jakub Łabojko.

1
3
72'

Wydaje się, że Śląsk ma pod kontrolą to spotkanie. Teraz jednak przy piłce KGHM Zagłębie Lubin.

1
4
71'

Zanosiło się na groźną akcję Śląska, lecz tym razem zbyt mocno dośrodkował Lubambo Musonda.

1
4
1
4
70'

Śląsk szuka dośrodkowań w pole karne rywala. Groźne są wrzutki wrocławian.

8
4
1
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Władisław Sirotow.

KGHM Zagłębie Lubin
6
3
1
2
2
66'

Bardzo dobra okazja dla Zagłębia. W polu karnym piłkę otrzymał Bartłomiej Pawłowski i oddał niecelny strzał. To powinien być gol.

4
4
4
2
6
64'

Nie ma rzutu karnego, rzut rożny dla Śląska, po którym goście wybili piłkę.

7
3
4
7
63'

Będzie chyba analiza VAR. Wrocławianie domagają się rzutu karnego za zagranie piłki ręką.

10
1
1
1
1
62'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Okazję miał Igors Tarasovs, lecz w ostatniej chwili jego uderzenie zablokował jeden z obrońców.

9
1
1
1
59'

Marcin Robak sam na sam z bramkarzem Zagłębia! Lepszy był Dominik Hładun!

3
1
3
4
5
57'
54'

Blisko było o kolejnego gola dla Śląska. Minimalnie zbyt mocna wrzutka, a do strzału już składał się Radecki.

13
9
5
4
6
52'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Lubambo Musonda. Z prawego skrzydła w pole karne gości dośrodkował Lubambo Musonda, a tam celnym strzałem głową popisał się Marcin Robak. 2:0 dla Śląska Wrocław!

50
36
7
4
5
49'

Goście od początku drugiej połowy ruszyli do ofensywy. Śląsk jednak dobrze gra w defensywie.

12
3
3
3
46'

Początek drugiej połowy.

7
45+1'

Doliczona jedna minuta. Śląsk zdecydowanie zaatakował w końcówce pierwszej połowy. Przed chwilą znów blisko strzelenia gola był Mateusz Radecki, lecz ostatecznie piłka znalazła się w rękach bramkarza gości.

9
6
3
5
43'

Gol! Strzelił Mateusz Radecki. Asystował mu Marcin Robak. Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Główkował Marcin Robak, do piłki dopadł jeszcze Mateusz Radecki i z bliska skierował ją do bramki. 1:0 prowadzi Śląsk Wrocław.

62
45
2
9
14
42'

Bardzo blisko było teraz o gola dla Śląska! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Mateusz Radecki, lecz dobrze obronił Dominik Hładun.

4
3
4
2
41'

Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia. Było tam jeszcze zgranie piłki, ale ostatecznie została ona wybita poza pole karne. Po chwili z dystansu strzelał jeszcze Robert Pich, lecz pewnie i dobrze interweniował Dominik Hładun

4
2
1
2
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Oko.

12
4
3
2
2
38'

Cały czas sporo gry w środkowej strefie boiska. KGHM Zagłębie Lubin rozgrywa piłkę.

1
3
2
2
34'

Niecelnie z dystansu uderzył Mateusz Cholewiak. Brakuje w ostatnich minutach ciekawych akcji.

4
2
4
4
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
6
4
3
1
3
31'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

3
1
6
2
2
27'

Do odbitej piłki dopadł Robert Pich i oddał strzał z 20 metrów. To było jednak uderzenie niecelne.

5
4
2
6
7
25'

Na indywidualną akcję zdecydował się Bartłomiej Pawłowski. Stracił jednak piłkę przed polem karnym Śląska.

6
5
3
3
4
22'

Tym razem dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska, po którym wrocławianie ostatecznie wybili piłkę.

5
2
3
1
2
21'

Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Marcin Robak.

4
2
2
5
2
21'

Nie ma rzutu karnego. Jeszcze jeden rzut rożny dla Śląska.

5
2
2
1
6
20'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości, po którym główkował Piotr Celeban. Będzie analiza VAR, czy nie było tam jeszcze zagrania piłki ręką.

9
1
1
1
1
18'

Śląsk rozegrał piłkę po rzucie wolnym, ale po zagraniu w pole karne wybili ją zawodnicy KGHM Zagłębia.

5
2
2
1
8
17'

Będzie rzit wolny dla Śląska Wrocław. To dobra okazja raczej na dośrodkowanie w pole karne rywala.

5
3
5
14'

Kolejna bardzo dobra okazja dla gości. Tym razem Patryk Tuszyński w polu karnym odegrał do Balicia. Ten strzelał z kilku metrów, lecz dobrze obronił Jakub Słowik.

5
2
2
6
12'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Piotr Celeban. To był jednak strzał niecelny.

7
4
3
3
3
11'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska. Dobrze w zespole KGHM Zagłębia Lubin prezentuje się Bartłomiej Pawłowski.

4
1
1
1
7'

Znakomita okazja dla KGHM Zagłębia Lubin! W polu karnym po składnej akcji strzelał Damjan Bohar, a piłkę z linii bramkowej wybił Jakub Łabojko.

7
3
2
6
7
5'

Śląsk miał rzut wolny, potem piłkę przejęli goście. Zanosiło się na groźną akcję, lecz zabrakło dokładnego rozegrania. Piłka znów dla wrocławian.

5
1
2
1
2
3'

Lekkie zamieszanie w polu karnym gości, ale ostatecznie piłkę wybić Sasa Balić.

5
1
1
3
2'

KGHM Zagłębie Lubin rozgrywa piłkę na własnej połowie. Jak na razie spokojny początek meczu.