Lotto Ekstraklasa: 24. kolejka
04 mar 2019 18:00
90+4'

Mladenović dograł piłkę do Paixao, ten minimalnie chybił głową! To była chyba ostatnia szansa Lechii w tym meczu.

52
36
12
19
27
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Mladenović. Za krytykowanie decyzji sędziego.

33
15
8
7
19
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Poręba. Sfaulował Haraslina.

KGHM Zagłębie Lubin
16
5
9
8
9
90'

Arbiter przedłużył mecz o minimum 3 minuty.

13
7
10
6
12
88'

Nalepa zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

17
12
6
8
6
85'
82'

Żółtą kartkę otrzymał Damjan Bohar. Za zdjęcie koszulki po strzelonej bramce.

14
6
4
7
14
82'

Gol! Strzelił Damjan Bohar. Asystował mu Bartłomiej Pawłowski. Pawłowski doskonale wrzucił piłkę w pole karne, tam był świetnie ustawiony Bohar i strzelił pewnie z 5. metra.

92
46
17
17
51
82'

Flavio Paixao na spalonym po kolejnej akcji Lechii.

19
9
6
3
12
79'

Dośrodkowywał Mladenović, piłkę obronił Hładun.

11
7
3
8
9
78'

Po wrzutce Mladenovicia strzelał Nalepa. Zbyt lekko, by pokonać dobrze ustawionego Hładuna.

13
9
11
8
10
78'

Na strzał z dystansu zdecydował się Makowski. Piłkę odbił jeden z lubinian. Rzut rożny dla Lechii.

11
5
4
3
8
77'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Starzyński. Sfaulował Tomasza Makowskiego.

8
3
3
5
9
76'

Na trybunach 4 053 osoby.

8
6
5
5
6
72'
11
4
4
1
3
71'

Lechia. Schodzi: Artur Sobiech. Wchodzi: Jakub Arak.

19
6
5
3
5
70'

Starzyński wrzucał piłkę w pole karne. Tam był Oko, który przegrał jednak pojedynek z rywalem.

10
4
1
4
4
69'

Po rzucie rożnym Tuszyński uderzył w rękę Łukasika. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia. Jak pokazały powtórki, trudno mieć do niego o to pretensje.

10
2
5
2
6
68'

Pawłowski wywalczył rzut rożny dla KGHM-u Zagłębia

12
8
4
5
11
68'

Coraz więcej z gry ma Zagłębie. Bohar nie wykorzystał okazji i podał do nikogo. Mogło być groźnie!

9
3
3
1
3
63'

Wrzutkę Poręby bezproblemowo głową wybił Augustyn.

12
7
4
4
6
61'

Kolejny strzał Starzyńskiego z dystansu. Przymierzył jednak metr nad poprzeczką Kuciaka.

5
12
5
6
9
59'

Zagłębie wyprowadziło kontratak. Starzyński zdecydował się na strzał z daleka, jednak najchętniej szybko zapomniałby o tej decyzji.

11
3
2
4
4
59'

Z drugiej strony boiska piłkę bił Mladenović. Ostatecznie po zamieszaniu piłka w rękach Hładuna.

11
4
3
3
2
58'

Kolejny rzut rożny Haraslina! Sobiech strzelał głową, ale piłkę odbił Guldan.

9
6
5
3
5
57'

Haraslin rozegrał krótko piłkę z Mladenoviciem. Gdańszczanie oddali cztery strzały, każdy z nich był zablokowany przez lubinian.

9
7
7
5
5
57'

Akcja Sobiecha. Wywalczył rzut rożny.

13
7
2
3
8
56'

Ponownie tempo gry zmalało. Liczymy na to, że piłkarze nie pokazali przez kilka minut wszystkiego, co mieli do pokazania w II połowie.

4
2
6
1
2
53'

Po prostej stracie Lechii próbował atakować Tuszyński. Został jednak zablokowany przez gdańszczan.

13
7
5
4
8
52'

Próbowała Lechia, na minimalnym spalonym Haraslin.

13
9
6
6
2
50'

Ale akcja Lechii! Haraslin rozegrał piłkę z Mladenoviciem. Strzeł Serba obronił Hładun. Przewrotką starał się jeszcze strzelać Paixao, jednak posłał piłkę nad poprzeczką. Przez 5 minut II połowy działo się więcej, niż przez pierwszych 45 minut.

14
7
7
5
5
48'

Zmarnowana szansa Zagłębia! Slisz wyszedł sam na sam z Kuciakiem, ten wyszedł przedpole karne, jednak zawodnik z Lubina nie zorientował się w sytuacji i wdał się w pojedynek z obrońcą Lechii. Strzelał jeszcze Starzyński, jednak niecelnie.

17
16
10
7
19
46'

Mocno zaczęło KGHM Zagłębie. Po strzale Tuszyńskiego, piłkę odbił jeden z obrońców Lechii.

11
8
6
3
6
czas Druga połowa
46'

Lechia. Schodzi: Michał Mak. Wchodzi: Lukas Haraslin.

45+2'

Sobiech na spalonym po podaniu ze środka pola.

5
5
3
3
45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy o minimum 2 minuty.

5
3
4
1
4
45'

Paixao próbował znaleźć Sobiecha w polu karnym Zagłębia. Piłka trafiła jednak wprost do rąk Hładuna.

8
2
3
3
8
44'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Fila. Sfaulował Tuszyńskiego. To 6. żółta kartka wychowanka Lechii.

Lechia Gdańsk
10
3
4
4
9
41'

Gol! Strzelił Jarosław Kubicki. Asystował mu Filip Mladenović. Akcja lewą stroną boiska Mladenovicia. Wrzucił piłkę w pole karne i tam wbiegający Jarosław Kubicki strzelił z metra. Wychowanek Zagłębia z szacunku do klubu z Lubina nie okazywał radości po bramce.

69
33
7
18
36
38'

To mógł być gol! Guldan zablokował strzał Paixao do pustej bramki!

28
14
6
18
25
37'

Piłkę dogrywał Mak. Pawłowski skutecznie zablokował rzut rożny Lechii.

7
3
4
2
6
36'

Paixao wywalczył rzut rożny. Jego dośrodkowanie zablokował Kopacz.

9
4
5
2
6
36'

Paixao dogrywał piłkę do Sobiecha. Ten jednak nie uderzył czysto głową. Od bramki Hładun.

2
34'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Balić. Za kolejny faul na Michale Maku. To już 10. żółta kartka Balicia.

4
3
2
32'

Mladenović przebiegł z piłką przez niemal całe boisko. Skutecznie przepchnął go Slisz, który do końca walczył o piłkę.

11
4
2
1
6
31'

Makowski dograł piłkę w pole karne Zagłębia. Michał Mak został jednak zablokowany przez rywala.

5
4
3
2
9
28'

Gol! Strzelił Filip Starzyński. Pomocnik Zagłębia spokojnym strzałem pokonał Kuciaka!

71
39
11
19
48
27'

Slisz faulowany przez Augustyna. Karny dla Zagłębia!

30
9
5
2
20
25'

Tym razem Kopacz dośrodkowywał w pole karne Lechii. Zapomniał jednak spojrzeć, czy jest tam którykolwiek z jego kolegów. Lechia łatwo zażegnała niebezpieczeństwo. Ciągle czekamy na pierwszy groźny strzał którejkolwiek z drużyn.

4
2
2
2
5
24'

Mladenović chciał wrzucić piłkę w pole karne, jednak trafił w światło bramki. Bezproblemowo obronił Dominik Hładun.

7
1
2
3
6
23'

Akcja Balicia lewą stroną boiska. Jego wrzutkę w pole karne wybił Błażej Augustyn.

8
1
2
1
3
20'

Artur Sobiech doszedł do piłki po doskonałym podaniu ze środka pola! Miał jednak na plecach obrońcę i nie zdołał oddać czystego strzału.

10
6
1
1
7
20'

Guldan wybił piłkę, którą dogrywał ze skrzydła Mak.

5
3
2
1
6
18'
18'

Paixao dogrywał piłkę w pole karne. Minęli się z nim Mak i Sobiech.

7
5
2
2
4
17'

Kubicki dogrywał piłkę w pole karne rywala. Lubinianie ją zablokowali.

7
3
3
2
5
14'

Kontuzję przy wyprowadzaniu piłki odniósł Filip Jagiełło. Najprawdopodobniej nie zagra już w tym meczu.

7
8
5
9
13
13'

Flavio Paixao zaatakował lewą stroną boiska. Nie pokusiłs ię jednak o celne dośrodkowanie.

8
5
6
1
5
11'

3-4 podania i strata piłki. Tak na razie wygląda ten mecz.

3
2
8
2
5
8'

Filip Starzyński dogrywał piłkę w pole karne. Minęła ona jednak wszystkich piłkarzy. Od bramki Kuciak.

11
6
4
3
10
8'

Kubicki spóźnił się z interwencją. Rzut wolny dla KGHM-u Zagłębia.

8
4
4
2
8
6'

Kopacz dogrywał piłkę do Pawłowskiego. Zrobił to jednak zbyt mocno, pewnie złapał ją Kuciak.

6
3
1
2
5'

Piłkarze obu drużyn grają mocno niedokładnie .

1
2
7
1
5
3'

Sasa Balić dogrywał piłkę w pole karne Lechii. Augustyn popełnił błąd, jednak piłka nie doszła ostatecznie do Bohara. Stracona szansa Zagłębia.

10
5
4
4
8
1'

Starzyński szukał na skrzydle Pawłowskiego. Ten jednak nie zdołał dojsć do piłki.