Piłka nie opuszcza pola karnego Miedzi. Lech dąży do wyrównania!

15
22
64
90+5'

Gol! Strzelił Joao Amaral. Lech ponownie złapał kontakt. Sapela źle piąstkował, piłkę przejął Amaral. Mocny strzał i kolejny błąd bramkarza. Juz tylko 3:2!

Lech Poznań
111
66
20
46
117
90+4'

Lech szuka kontaktowego gola, ale ma problemy ze stworzeniem zagrożenia pod bramką Miedzi.

27
19
5
4
14
90+2'

Lech. Schodzi: Pedro Tiba. Wchodzi: Timur Żamaletdinow.

90+2'
14
8
3
4
7
90+1'

Lewą nogą uderzał Forsell, Fin przymierzył niecelnie.

15
12
5
5
5
90'

Jeszcze 8 minut meczu przed nami.

12
6
15
3
12
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Augustyniak.

15
8
8
13
15
83'

Gol! Strzelił Omar Santana. Santana pewnie wykorzystał rzut karny! 3:1!

Miedź Legnica
192
112
26
38
87
83'

Jeszcze arbiter tłumaczy graczom Lecha, dlaczego podyktował rzut karny. Do piłki podejdzie Santana.

58
35
21
20
34
82'

Rzut karny dla Miedzi!

110
64
24
24
48
81'

Sędzia biegnie do monitora.

46
31
19
11
19
80'

Vujadinović zagrał ręką w polu karnym. Trwają analizy VAR.

38
29
13
13
34
79'

W końcu uaktywniła się w ofensywie Miedź. Na kolejnego gola poluje Forsell. Strzały Fina są jednak blokowane.

25
14
11
7
14
76'

Z pola karnego uderzał Forsell, piłka po nodze obrońcy przeleciała obok słupka.

14
9
14
10
14
75'

Akcja Lecha przerwana. Na spalonym Gytkjaer.

22
11
6
8
27
72'

Rogne po rzucie wolnym przejął piłkę kilka metrów przed bramką Miedzi. Zawodnik Lecha w ostatnim momencie został zablokowany.

19
15
11
13
38
71'

Lech. Schodzi: Vernon De Marco. Wchodzi: Darko Jevtić.

32
9
8
1
7
69'

Atak pozycyjny Lecha. Goście nie potrafią zagrozić Miedzi.

13
14
5
7
18
66'

Miedź w końcu przedostała się pod bramkę Lecha. Akcja nie zakończyła się jednak uderzeniem.

27
13
3
7
16
64'

Kibice odpalili na stadionie środki pirotechniczne. Za moment możemy mieć problemy z widocznością.

15
8
10
10
19
60'

Już wiemy, gol padł prawidłowo. Jest 2:1. Wszystko trwało 3 minuty.

75
30
9
17
34
59'

Wciąż czekamy na decyzję. Trudna decyzja, ostatnio w Białymstoku sędziowie niemal bez wahania uznali gola w podobnej sytuacji.

23
12
14
8
9
57'

Jeszcze trwają analizy czy Gajos nie był na spalonym.

27
12
12
9
26
56'

Gol! Strzelił Maciej Gajos. Asystował mu Pedro Tiba. Lech wraca do do gry. Tiba miał obok siebie trzech obrońców, ale zdołał zagrać do Gajosa. Pomocnik gości wystawił nogę i z bliska trafił do bramki. 2:1!

157
82
22
46
93
55'

Petteri Forsell uderzał z dystansu, tym razem nie trafił w bramkę.

10
10
7
11
10
52'

Bartczak wrócił na boisko. Jak długo na nim wytrzyma?

7
3
2
1
1
52'

Christian Gytkjaer uderzał z pola karnego, piłka minęła jednak bramkę Miedzi.

12
8
3
3
7
51'

Do wejścia przyotowuje się Tomislav Bozić.

3
1
5
1
50'

Makuszewski i Bartczak zderzyli się. Piłkarze mają problemy z nogami. Gorzej wygląda sytuacja obrońcy Miedzi.

3
1
9
8
16
48'

Lech nie rzucił się do huraganowych ataków. Miedź na własnej połowie czeka na to, co zrobią goście.

12
4
5
7
11
46'

Wracamy do meczu.

17
8
4
3
3
45'

Sędzia doliczył minutę.

23
14
8
6
9
43'

W końcu pokazał się Lech. Strzał sprzed pola karnego De Marco, pół metra obok bramki.

6
41'

Lech. Schodzi: Kamil Jóźwiak. Wchodzi: Joao Amaral. Mamy pierwszą tzw. wędkę.

14
20
11
5
6
41'

Miedź prowadzi 2:0 i chce więcej. Lecha nie ma na boisku...

35
19
7
8
10
38'

Lech wciąż nic nie potrafi zdziałać pod bramką Miedzi. Goście w coraz gorszej sytuacji, a czasu coraz mniej.

21
27
10
18
18
36'

Gol! Strzelił Petteri Forsell. Adam Nawałka w szoku. Może Forsell jest "odżywiony", ale kopnąć piłkę z dystansu potrafi. Fin huknął z ok. 30 metrów, Burić nie był w stanie odbić strzału! 2:0!

138
88
33
30
68
33'

Z prawej strony pola karnego uderzał Szczepaniak, trafił w boczną siatkę.

20
11
3
5
10
32'

Nie kleją się graczom Kolejorza akcje. Goście nie potrafią wymienić kilku podań.

8
13
3
5
17
29'

Lech przegrywa, ale Miedź w ataku. Mogą podobać się kombinacyjne akcje gospodarzy.

24
13
9
6
16
27'

I znowu Burić, bramkarz tym razem dobrze zachował się wyłapując mocne dogranie piłki w pole karne.

19
7
6
4
14
25'

Uderzał Petteri Forsell, Burić tym razem nie popełnił błędu i obronił strzał z ok. 25 metrów.

18
13
10
6
14
22'

Szarżował z piłką Zieliński, który potknął się o nogi rywala w polu karnym. O "jedenastce" mowy nie ma.

18
11
3
2
5
20'

Dogranie z rogu, Bartczak uderzał głową, ale ponad poprzeczką.

16
5
6
3
10
19'

Już wiemy, że nie. Zawodnik gości sam się przewrócił.

15
12
6
8
25
18'

Odpalamy VAR. Sędziowie w wozie sprawdzają czy w polu karnym nie było faulu na graczu Lecha.

18
4
5
4
13
15'

Nic nie potrafi zdziałać Lech, to kontry Miedzi pachną bramką.

24
11
6
6
19
12'

Kolejna składna akcja Miedzi. Camara już wchodził z piłką w pole karne, ale został czysto zatrztmany przez De Marco.

18
9
4
9
19
11'

Santana do Fernandeza. Jeden z obrońców w ostatniej chwili zablokował uderzenie.

8
5
2
4
10
9'

Lech nie potrafi przedostać się pod bramkę Miedzi. Gościom udaje się jedynie rozgrywać piłkę na połowie legniczan.

16
10
2
9
15
6'

Lech na połowie Miedzi. Goście po fatalnym początku starają się zagrozić beniaminkowi.

17
13
17
9
13
4'

Gol! Strzelił Bozo Musa. Z rzutu wolnego uderzył Petteri Forsell. Fatalnie w bramce zachował się Burić, który odbił piłkę przed siebie. Doszedł do niej Musa i płasko strzelił do bramki. I to uderzenie powinien Burić obronić! 1:0!

123
83
36
41
87
17:26

Mecz poprowadzi Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).