2
1
1
80'

Miedź śmiało teraz atakuje. Legniczanie szukają okazji na wyrównanie i rozgrywają piłkę na połowie gospodarzy.

5
1
2
3
77'

Z linii pola karnego bardzo mocny strzał oddał Rafał Augustyniak. Odbił piłkę Frantisek Plach, a dobitka Fabiana Piaseckiego została zablokowana.

5
1
2
1
1
74'

Piast. Schodzi: Gerard Badia. Wchodzi: Mateusz Mak.

3
2
3
2
1
73'

4
71'

Gol! Strzelił Petteri Forsell. Asystował mu Fabian Piasecki. Gol kontaktowy dla Miedzi Legnica! Uderzenie zza pola karnego, strzelał Petteri Forsell, a piłka wpadła do bramki!

31
16
6
13
12
70'

Bardzo niecelny strzał z dystansu oddał tym razem Badia.

2
2
2
3
1
68'

Szukają ciekawych, kombinacyjnych akcji piłkarze Piasta.

3
2
2
1
66'

Znakomicie w pole karne dośrodkował Martin Konczkowski. Tam z pierwszej piłki strzelał Gerard Badia. To było uderzenie niecelne. Zdecydowanie lepiej można było wykończyć tę akcję.

2
1
1
1
62'

Gol! Strzelił Piotr Parzyszek. Asystował mu Martin Konczkowski.

Martin Konczkowski wpadł w pole karne, dograł na szósty-siódmy metr. Tam mocny, pewny strzał oddał Piotr Parzyszek. 2:0 prowadzi Piast Gliwice. Paryszek do asysty dokłada bramkę.

16
10
2
5
14
60'

Czekamy na jakieś groźne sytuacje czy to pod jedną, czy drugą bramką.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Piasecki.

3
3
2
3
8
53'

Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.

6
5
1
5
11
52'

Goście domagają się rzutu karnego za zagranie piłki ręką. Trwa prawdopodobnie analiza VAR.

5
2
4
2
4
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gerard Badia.

4
1
2
1
4
51'

Dośrodkowanie w pole karne Miedzi Legnica. Piłka ostatecznie wyleciała jednak poza boisko.

2
1
3
50'

Jest rzut wolny dla Piasta na połowie Miedzi. Można dośrodkować w pole karne gości.

3
1
1
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
1
1
2
45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

2
2
1
43'

Z około 15 metrów strzelał Jorge Felix. To uderzenie zostało zablokowane przez jednego z piłkarzy Miedzi Legnica.

3
2
2
3
40'

Gol! Strzelił Jorge Felix. Asystował mu Piotr Parzyszek.

Świetna akcja Piasta Gliwice zakończona golem! Po zagraniu z głębi pola Czerwińskiego Piotr Parzyszek znakomicie zgrał piłkę przed bramkę, gdzie nabiegł na nią Jorge Felix i pewnie skierował ją do siatki!

31
16
5
14
16
39'

Ładne dośrodkowanie w pole karne Piasta Gliwice. Pilkę wrzucał Paweł Zieliński, lecz później zabrakło już strzału na bramkę.

7
2
2
1
2
37'

Utrzymują się przy piłce gliwiczanie na połowie Miedzi.

3
1
1
1
3
36'

Mocno z rzutu wolnego dośrodkował Tom HateleyAnton Kanibołocki wybił piłkę na rzut rożny.

5
2
2
3
6
35'

Będzie rzut wolny dla Piasta. Okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

5
3
1
2
3
31'

Kolejne minuty mijają. Znów sporo gry w środkowej strefie boiska. Częściej przy piłce są zawodnicy Piasta Gliwice.

6
4
1
2
3
28'

Z ponad 30 metrów strzelał Patryk Dziczek. To było jednak uderzenie niecelne.

5
2
1
1
2
26'

Brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich.

Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
1
1
2
1
1
22'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Petteri Forsell. Kibice Piasta odetchnęli, strzał niecelny.

5
3
3
3
3
19'

Kolejne dośrodkowania w pole karne Miedzi Legnica. Piłka była jednak wybijana przez obrońców.

6
1
1
1
2
17'

Teraz goście przy piłce na połowie Piasta Gliwice. Gospodarze dobrze jednak oddalają grę od wlasnego pola karnego.

2
3
3
2
1
13'

Piłkarze Piasta Gliwice przy piłce. Rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska.

2
4
2
1
5
9'

Marcin Pietrowski dośrodkowywał w pole karne gości, a piłka odbiła się od słupka i wyszła poza boisko. Kolejna groźna akcja gospodarzy.

6
4
4
3
6
7'

Groźne są dośrodkowania gliwiczan w pole karne Miedzi. Szuka Piast okazji na gola.

7
4
1
2
4
4'

Martin Konczkowski dośrodkował w pole karne gości. Piotr Parzyszek nie zdołał jednak oddać strzału głową.

4
3
3
1
2
2'

Świetna okazja dla Piasta! Gerard Badia w polu karnym wycofał piłkę do Martina Konczkowskiego. Ten strzelał z około 15 metrów, lecz posłał piłkę obok bramki.

4
3
2
1
2
14:56

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.