Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

8
90'

Pogoń. Schodzi: Adam Buksa. Wchodzi: Soufian Benyamina.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Hubert Matynia za faul na wysokości własnego pola karnego.

Pogoń Szczecin
1
2
1
10
87'

Adam Buksa mógł to podsumować hat-trickiem, jednak nie oddał soczystego uderzenia i trafił w obrońcę z Płocka. Później sytuację wyjaśnił Thomas Daehne.

5
1
1
3
2
85'

Wstrzelenie w pole bramkowe Pogoni Szczecin. Dobra reakcja stoperów znad Odry i nie oddał uderzenia Oskar Zawada. Łukasz Załuska blisko zachowania czystego konta.

11
6
4
2
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Ariel Borysiuk za brzydkie przewinienie na Zvonimirze Kozulju.

Wisła Płock
4
1
1
2
2
82'

Pogoń. Schodzi: Jarosław Fojut. Wchodzi: Mariusz Malec.

80'

Przerwa w grze spowodowana urazem Jarosława Fojuta. Dostał napój i lód na obolałe miejsce. Nie przeraża ta kontuzja roześmianego na trybunie Jarosława Mroczka, prezesa klubu.

4
4
5
2
1
79'

Niewesoła sytuacja Wisły Płock i nie chodzi tylko o to spotkanie.

7
2
1
1
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Kowalczyk za brutalny atak na Nico Varelę.

6
4
2
2
3
75'
74'

Oskar Zawada obrócił się z piłką w polu karnym Pogoni Szczecin, ale jego strzał został zablokowany przez Sebastiana Walukiewicza. Jeszcze kilkanaście minut i zadowolony z siebie obrońca będzie mógł oglądać w autokarze mecz Cagliari.

3
4
72'

Zgubił buta piłkarz Pogoni Szczecin. Na szczęście nie musiał szukać daleko.

3
9
1
2
71'

Adam Buksa dwa strzały, dwa gole.

9
5
2
68'

Nico Varela strzelił z identycznym skutkiem jak Sebastian Kowalczyk. Po uderzeniu nieparlamentarne słowo jednego z kibiców, który już przeczuwa porażkę gospodarzy.

4
5
3
1
1
66'

Nieudane uderzenie Sebastiana Kowalczyka zza pola karnego. Pogoń Szczecin spędziła ponad minutę na połowie płocczan.

3
4
3
1
63'

Nie zmienia na razie Kosta Runjaić. Pozmieniał przed meczem i najbardziej diabelską sztuczką na miarę tego spotkania okazało się zrobienie z Davida Steca skrzydłowego.

5
4
1
1
2
61'

Trochę zwariował Jarosław Fojut, który tym razem główkował niebezpiecznie blisko własnej bramki. Wisła Płock miała po tej niepewnej interwencji korner, po którym spudłował Oskar Zawada.

4
4
5
2
2
60'
58'

Po faulu Giorgiego Merebaszwiliego przyjezdni mieli szansę na zdobycie trzeciego gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka doleciała do Jarosława Fojuta, którego uderzenie było blisko bramki Thomasa Daehne.

3
3
2
5
5
58'
57'

Żółtą kartkę otrzymał Giorgi Merebaszwili za faul na Davidzie Stecu.

7
2
3
5
2
56'

Piłka w bramce Wisły Płock. Zvonimir Kozulj strzelił między nogami Thomasa Daehne do sieci, ale później sędzia asystent podniósł chorągiewkę z powodu spalonego.

6
4
2
7
5
54'

Wróćmy do wydarzeń bieżących, chociaż w zasadzie nic nie działo się po bramce numer dwa.

3
3
5
3
5
52'

Pytanie, czy Adam Buksa zamknął mecz.

9
4
2
2
1
50'

Piątek należy do Adama Buksy. W tym sezonie dziewięć goli i cztery asysty.

16
7
4
2
3
48'

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu David Stec.

Pogoń Szczecin! Jej napastnik ma swój dzień. Prawie stuprocentowa skuteczność. Adam Buksa huknął z bliska lewą nogą pod poprzeczkę. Nie dał sobie rady Thomas Daehne, ani środkowi obrońcy z Płocka. Dlatego coraz blizej zdobycia kompletu punktów drużyna Kosty Runjaicia.

39
21
6
5
9
47'

Beznadziejne uderzenie Kamila Drygasa zza pola karnego. Wcześniej wydawało się, że Adam Buksa stoczy pojedynek z Thomasem Daehne, jednak dał się dogonić Damianowi Rasakowi.

1
1
2
2
3
46'

2
45+1'

Poprzeczka! Dominik Furman nie przymierzył idealnie z rzutu wolnego po faulu Jarosława Fojuta. Centymetrów zabrakło do wyrównania w doliczonym czasie.

8
5
2
5
8
45'

Doliczone dwie minuty.

4
3
45'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Fojut za wślizg w nogi Nico Vareli.

5
5
3
2
4
43'

Ostatnie minuty w pierwszej połowie. Wisła Płock dostała policzek, choć optycznie, do momentu gola, nie była ani o grama gorsza od przeciwnika.

5
2
3
2
2
40'

Adam Buksa otworzył wynik w Płocku.

17
7
2
3
8
38'

Gol! Strzelił Adam Buksa.

Po strzale Kamila Drygasa z rzutu karnego w poprzeczkę we właściwym miejscu znalazł się Adam Buksa i główkował do bramki zdezorientowanego Thomasa Daehne. Gospodarzom zabrakło asekuracji, a przyjezdnym sprzyjało szczęście. Trzeba też oddać Adamowi Buksie, że zachował czujność rewolucyjną.

58
31
11
15
22
38'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola z rzutu karnego! Kamil Drygas nie wykorzystał jedenastki. Ale to nie koniec zagrożenia...

22
16
11
6
15
37'

Rzut karny dla Pogoni Szczecin. Alan Uryga trafił w stopę Adama Buksy. Dość niespodziewanie wielka szansa dla przyjezdnych na objęcie prowadzenia.

12
9
4
3
10
35'

Thomas Daehne jak na sparingu z okazji 80-lecia regionalnego czwartoligowca. Bramkarz Wisły Płock nie ma nic do roboty.

4
1
4
3
5
33'

Przyjezdni mają dość stałych fragmentów przeciwnika. Inna sprawa, że rzadko wynika z nich coś niebezpiecznego.

3
4
4
3
3
31'

Jake McGing nie oszukał Sebastiana Kowalczyka i musiał zadowolić się wywalczonym przez siebie rzutem rożnym. Po wrzutce Dominika Furmana ze stałego fragmentu piłka ominęła wszystkich atakujących Wisły Płock.

3
3
3
1
27'

Próba uruchomienia Nico Vareli prostopadłym podaniem Dominika Furmana. Gdyby nie interwencja Huberta Matyni skrzydłowy Wisły Płock wybiegłby sam na sam z Łukaszem Załuską.

4
1
3
2
4
26'

Trochę zmęczyli się swoim pressingiem płocczanie. Pogoń Szczecin potrafi jednak wymieniać płynne podania wyłącznie na własnej połowie boiska.

3
2
6
3
5
24'

Giorgi Merebaszwili niebezpiecznie wkopał futbolówkę w pole bramkowe Pogoni Szczecin. W ostatnim momencie Kamilowi Drygasowi udało się zneutralizoważ zagrożenie. Wisła Płock ma trening rzutów rożnych.

4
1
2
2
6
22'

Trochę lepsze wrażenie sprawiają piłkarze z Płocka. Wywalczyli kolejny rzut rożny.

10
4
3
2
5
20'

Potworny kocioł w polu karnym Pogoni Szczecin po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Pogubił się Łukasz Załuska, ale na szczęście dla niego, Jake McGing nie potrafił oddać sytuacyjnego strzału do bramki.

3
6
4
3
5
18'

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Majewski za przytrzymanie rozpędzającego się w centrum boiska przeciwnika.

5
3
2
5
17'

Bolesne to było dla Kamila Drygasa. Ma problem z pozostaniem na murawie.

1
3
3
3
7
16'

Zvonimirowi Kozuljowi nie udało się uruchomić wrzutką z prawego skrzydła Adama Buksy. Piłka pozostała w posiadaniu szczecinian aż Dominik Furman sfaulował Kamila Drygasa.

1
1
6
4
8
14'

Gospodarze są cały czas blisko swoich przeciwników. Kosztuje to dużo energii zawodników Wisły Płock, ale Pogoń Szczecin nie może swobodnie wymieniać podań w żadnym sektorze boiska.

2
2
2
5
11'

Agresywna wrzutka z rzutu wolnego i równie agresywna postawa piłkarza Wisły Płock, który sfaulował Jarosława Fojuta. Futbolówka dla podopiecznych Kosty Runjaicia.

3
4
2
10'

Szansa dla Wisły Płock na zagrożenie z rzutu wolnego po przewinieniu na skrzydle Huberta Matyni.

4
3
7'

Cała seria dośrodkowań na początku meczu, których jakość mogłaby być wyższa na szczęście dla obrońców, a nieszczęście dla zawodników ofensywnych.

1
2
2
2
5'

Świetny przerzut Jarosława Fojuta, a po nim nieudane dośrodkowanie Davida Steca. Nikt nie zagroził Thomasowi Daehne w polu karnym Nafciarzy.

4
1
5
2
6
2'

Rozpoczęli agresywnie grający w niebieskich strojach z białymi akcentami piłkarze Wisły Płock. Futbolówka trafiła do Nico Vareli, którego dośrodkowanie ominęło wszystkich zawodników w polu karnym Pogoni Szczecin.

5
2
3
2
3
Czy Wisła Płock wygra na własnym stadionie z Pogonią Szczecin?
3
5
1
2
3
16:52

W jedenastce Pogoni doszło do przetasowań po nieudanym meczu z Miedziowymi. Na środku obrony Jarosław Fojut zagra zamiast Mariusza Malca. Na skrzydłach wystąpią Sebastian Kowalczyk oraz David Stec. Tomas Podstawski pauzuje z powodu kartek.

16:52

Kosta Runjaić był skrajnie niezadowolony z postawy swoich podopiecznych w poprzednim, przegranym 0:3 meczu z KGHM Zagłębiem Lubin.