Jeszcze 4 minuty na przechylenie szali zwycięstwa dla obu drużyn.

6
90'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Christian Maghoma.

Benyamina wszedł między 4 zawodników Arki i został w ostatniej chwili zatrzymany faulem przez Maghomę. Do widzenia!

35
16
6
13
25
90'

Arka Gdynia. Schodzi: Nabil Aankour. Wchodzi: Adam Danch.

11
4
4
4
10
89'

To powinno być 4:3! Stec wszedł w pole karne i huknął w okolice okienka, ale piłka przeszła kilka centymetrów nad poprzeczką!

17
11
2
4
20
87'

Gol! Strzelił Soufian Benyamina. Asystował mu Jakub Bartkowski.

Doskonała wrzutka Bartkowskiego na piąty metr, a tam Benyamina strzela głową. Trafia, mimo że w ogóle nie widział bramki!

68
29
8
24
50
86'

Vejinović nad bramką.

8
7
4
8
9
85'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Podstawski.

Vejinović nieprawidłowo powstrzymywany, będzie okazja do strzału z około 30 metrów.

Pogoń Szczecin
4
2
2
3
5
83'

Strzał z dystansu Majewskiego. FA-TAL-NIE.

26
17
8
8
14
83'

Arka mocno defensywnie, Pogoń praktycznie nie wypuszcza jej poza połowę. Z tego naporu jednak nie wynika wiele.

8
77'

Pogoń nieco stłamszona odwrotem sytuacji. Szczecinianie próbują jednak atakować.

15
9
8
3
4
74'

Gol! Strzelił Adam Deja. Asystował mu Goran Cvijanović.

Kapitalne dośrodkowanie Słoweńca wprost na głowę nieobstawionego Deji. Nie mógł tego zmarnować!

55
34
8
8
23
74'

Szansa Aankoura! W ostatniej chwili blokują go rywale. Będzie korner.

18
6
5
3
6
73'

Drygas huknął z dystansu. Blokowali obrońcy Arki. Gracze gospodarzy reklamowali zagranie ręką, ale karnego nie będzie.

13
6
8
9
7
72'

9
71'

Gol! Strzelił Radosław Majewski. Asystował mu Iker Guarrotxena.

Kapitalna kontra Pogoni. Guarrotxena pięknie zagrał do będącego w pełnym biegu Majewskiego, a ten strzałem w długi róg tuż przy słupku nie dał szans Steinborsowi!

38
15
6
19
32
71'
70'

Vejinović zagrał w pole karne do Janoty, a ten starał się przedryblować obrońców i oddać strzał. Ostatecznie zablokowany!

10
2
3
2
6
70'

Arka gra o niebo lepiej w drugiej części. Gospodarze są jakby tym zaskoczeni.

19
10
4
3
6
69'

Aankour wychodził sam na sam z Załuską, szybszy jednak bramkarz Pogoni.

10
2
7
3
8
68'

Dobre dośrodkowanie w pole bramkowego. Piąstkuje Steinbors!

12
4
4
3
4
67'

Benyamina do Majewskiego, a ten strzela. Zablokowany!

7
7
6
4
9
65'

Matynia doszedł do pozycji strzałowej w polu karnym. Uderzenie daleko obok bramki.

4
5
4
3
4
64'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Maghoma.

Benyamina przedryblował obrońcę Arki, po czym został nieprawidłowo powstrzymany.

9
6
4
6
7
61'

Pogoń. Schodzi: Jarosław Fojut. Wchodzi: David Stec.

8
5
4
2
4
61'
60'

Adam Deja leży w polu karnym Pogoni. Potrzebna pomoc medyczna.

1
6
10
11
58'

Arka znowu w ataku. Jankowski szukał Kolewa,piłkę wybili obrońcy.

13
9
5
5
9
56'

Gol! Strzelił Maciej Jankowski.

Tomas Podstawski przypadkowo zablokował podanie do Kolewa w taki sposób, że piłka poleciała na szesnasty metr do Jankowskiego. Ten bez namysłu huknął w samo okienko!

62
34
5
12
32
55'

Napór Arki trwa. Uderzenie głową jednego z graczy gości zablokowane.

19
11
5
4
6
53'

I znowu Arka. Dobra centra Zbozienia, ale ostatecznie nikt do niej nie dochodzi.

15
3
6
2
5
51'

Kolew strzelał z dystansu. Bardzo niecelnie.

8
2
1
6
50'

Dośrodkowanie Vejinovicia wypiąstkował Załuska.

10
4
3
2
2
49'

Złe zagranie Załuski, w efekcie będzie rzut rożny dla Arki.

4
3
1
1
6
47'

Nieporozumienie Fojuta i Załuski, który wyszedł poza pole karne. Bliski przechwytu piłki był Aankour.

4
4
2
1
5
46'

3
45'

Jeszcze minuta gry czeka piłkarzy w Szczecinie.

4
3
3
1
3
44'

Guarrotxena spróbował uderzyć z trudnej pozycji. Bardzo niecelnie.

10
5
1
2
6
42'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Janota.

Brzydkie wejście z tyłu w Guarrotxenę. Słuszne upomnienie.

7
4
3
6
13
40'

Gol! Strzelił Marko Vejinović. Asystował mu Tadeusz Socha.

Super wejście Sochy. Obrońca Arki wygrał pojedynek z Guarrotxeną, pobiegł lewym skrzydłem i wyłożył piłkę na dziesiąty metr do Vejinovicia, który strzelił tuż obok słupka!

48
29
7
10
36
38'

Szansa Arki. Małe zamieszanie w polu karnym, ale piłka ostatecznie wylądowała w rękach Załuski.

10
4
7
3
8
36'

Radosław Majewski uderzył płasko z dystansu, ale piłka przeszła daleko obok słupka.

5
5
6
3
1
33'

Dobry atak Jankowskiego, który wszedł w pole karne i zmusił do wyjścia z bramki Załuskę. Jego podanie na piąty metr wybił Drygas.

5
5
4
2
3
32'
29'

Kapitan Arki zgłosił konieczność zmiany. Powodem problemy zdrowotne, na boisku są już medycy.

6
2
3
6
7
27'

Sędzia czekał jeszcze na potwierdzenie VAR. Wszystko "ok"!

22
14
4
9
13
26'

Gol! Strzelił Michał Żyro.

Krótkie rozegranie kornera i dośrodkowanie na krótki słupek, gdzie strzałem głową pod poprzeczkę wynik otwiera Żyro!

64
28
4
12
19
25'

Blokowana centra Matynii, rzut rożny.

14
2
9
3
9
24'

Dośrodkowanie Vejinovicia kończy niecelnym strzałem (???) Adam Marciniak.

6
6
4
3
6
24'

Atak Arki przynosi korner po interwencji Fojuta.

6
3
4
2
4
21'

Ładna akcja Pogoni. Ostatecznie zabrakło jednak dokładności i od bramki wznawia Steinbors.

13
8
7
6
4
20'

Atakowała Arka, ale Janota nie zdołał oddać strzału.

7
3
1
4
7
19'

Christian Maghoma na razie jest koszmarem dla podopiecznych Runjaicia.

9
1
1
1
2
17'

Zadziwiające jest to, że Pogoń unika na razie swojej największej broni - strzałów z dystansu. Gospodarze szukją koronkowej akcji z wykończeniem w polu karnym, gdzie jednak bardzo czujni są gdynianie.

10
5
3
4
3
15'

Pierwszy kwadrans podsumujemy jedną radę - róbcie kawę.

14
10
5
1
3
13'

Bardzo spokojnie na razie obie ekipy. Nikt nie chce pójść zdecydowanie do przodu.

2
5
4
3
2
10'

Arka atakowała lewym skrzydłem, jednak podanie do Janoty było ciut za mocne. Od bramki Załuska.

6
2
3
1
5
9'

Kolejny długi wrzut z autu w pole karne Pogoni, znowu niecelny.

5
5
1
7
8'

Arka próbowała wyjścia z kontratakiem, ale kapitalnym wślizgiem przerwał to Drygas.

14
3
2
2
6
6'

Kamil Drygas bliski dojścia do strzału głową, ale ostatecznie piłka minęła pomocnika szczecinian.

9
1
1
6
5'

Pierwsze zagrożenie pod bramka Steinborsa. Dwie wrzutki Bartkowskiego wybite przez defensorów z Gdyni.

10
1
1
3'

Póki co obie drużyny zaczęły spokojnie, rozgrywaja piłkę w okolicach środka boiska.

7
4
4
2
2
1'

Jako pierwsi zaatakowali goście. Długi wrzut z autu wybity przez gospodarzy.