Premier League: 5. kolejka
15 wrz 2018 13:30
90+5'

Jeszcze szuka wyrównania Tottenham. Gospodarzom należał się rzut karny, ale VAR-u nie ma i karnego również.

8
21
2
7
7
90+3'

Gol! Strzelił Erik Lamela. Jeszcze dwie minuty emocji! Po rogu piłka trafiła pod nogi Lameli, a ten strzałem z woleja dał nadzieję Tottenhamowi! 1:2!

Tottenham Hotspur
9
9
6
20
21
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

2
2
2
1
1
90'

Liverpool. Schodzi: Trent Arnold. Wchodzi: Joel Matip.

89'

Liverpool na połowie Tottenhamu. Bezradni są gospodarze.

2
85'

Płaski strzał Lameli, piłka o metr minęła bramkę Liverpoolu.

3
2
2
2
1
83'

Tottenham. Schodzi: Eric Dier. Wchodzi: Victor Wanyama.

1
2
1
1
2
83'
4
1
2
1
1
81'

Tym razem przymierzył Mane, Vorm ponownie skutecznie w bramce.

2
2
1
1
1
81'

Groźny strzał Salaha, Vorm zdołał sparować piłkę do boku.

3
1
2
3
1
79'

Gra toczy się w środku pola, Liverpool kontroluje przebieg meczu.

6
4
1
1
1
75'

Niewiele potrafi zdziałać Tottenham, a czasu na zmianę losów meczu ma coraz mniej.

6
6
1
1
1
74'
73'

Tottenham. Schodzi: Harry Winks. Wchodzi: Heung-Min Son.

2
2
2
5
2
71'

Firmino ma problemy z okiem. Potrzebna jest pomoc medyczna.

2
7
7
3
69'

Tottenham chciał szybko przeprowadzić akcję, ale grę zatrzymał sędzia. Powód? Spalony.

6
4
1
67'

Uderzał z pola karnego Eriksen, piłkę trącił Kane, ale nie dał rady uderzyć piętą w kierunku bramki.

5
3
1
1
1
63'

Kontra Liverpoolu 3 na 2, uderzenie Keity wybił bramkarz. To powinien być gol!

4
1
2
2
60'

Tottenham. Schodzi: Mousa Dembele. Wchodzi: Erik Lamela.

59'

W końcu Kane miał szansę, jednak uprzedził go bramkarz.

2
3
1
2
2
57'

Tottenham stara się podnieść, ale Kogutom idzie to bardzo topornie. Niewidoczny jest Kane, dodatkowo koledzy mu nie pomagają.

2
4
1
1
3
54'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Czy to już po meczu? Akcja Mane lewą stroną, płaskie dogranie wślizgiem na słupek skierował obrońca. Piłka spadła po nogi Firmino, który z bliska wbił piłkę do siatki! 0:2!

38
30
5
4
9
54'

Liverpool spokojnie rozgrywa piłkę na połowie Tottenhamu.

5
5
2
1
1
50'

Lucas Moura wjechał jak w masło w pole karne Liverpoolu, ale spudłował z kilku metrów!

3
1
2
1
3
49'

Groźny strzał Sadio Mane, Vorm zdołał obronić niebezpieczny strzał.

1
3
2
1
2
48'

Andrew Robertson tak dośrodkował, że piłka odbiła się od poprzeczki. Sporo szczęścia miał Tottenham.

4
4
2
2
7
47'

Gomez stracił piłkę, Moura ruszył w kierunku bramki, ale został powstrzymany.

3
1
1
1
2
46'

Wracamy do meczu!

4
2
1
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

6
2
3
2
3
43'

Kolejny raz uderzał Georginio Wijnaldum, piłka minęła jednak cel o metr.

4
3
3
2
3
42'

Tottenham w ataku, ale póki co groźniej wyglądają kontry Liverpoolu, którego gracze mają coraz więcej miejsca.

6
5
1
1
3
39'

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum. Po dograniu z rogu Vorm źle interweniował, po chwili piłka trafiła na głowę Wijnalduma, a ten uderzył pod poprzeczkę. Bramkarz wybił futbolówkę, ale okazało się, że uczynił to już zza linii! 0:1!

44
29
8
9
11
38'

Uaktywnił się Liverpool, jednak gospodarze nie potrafią poważniej zagrozić Kogutom.

7
4
2
4
4
36'

Kontra gospodarzy, Jan Vertonghen chciał przelobować Alissona. Nic z tego nie wyszło.

5
3
2
3
3
33'

Statycznie Liverpool, to Tottenham coraz żwawiej, ale wciąż bez groźnego strzału.

5
4
3
3
4
30'

Coraz groźniejszy jest Tottenham, brakuje jednak wykończenia akcji.

8
3
2
7
6
29'

Eriksen uderzył z rzutu wolnego. Alisson położył się jak na kanapie i spokojnie złapał piłkę.

5
4
3
3
2
27'

Christian Eriksen w polu karnym, zamiast uderzać z ostrego kąta podawał. Piłkę wybił obrońca.

6
4
3
3
3
25'

Walka w środku pola. My jednak oczekiwaliśmy na więcej, dużo więcej. Może wkrótce...

3
4
4
6
3
22'

Fatalne rozegranie gospodarzy. Piłkę Salahowi podał... Dier. Egipcjanin ruszył w kierunku bramki, ale górą był Michel Vorm!

5
5
2
4
5
18'

Tempo trochę spadło, gra przeniosla się w okolice środka pola. O dobrym początku Liverpoolu zaczynamy powoli zapominać.

2
2
2
7
5
15'

Liverpool wysoko atakuje rywala, Tottenham ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

9
10
2
2
3
12'

Cały czas jesteśmy na połowie Tottenhamu. Liverpool szuka swojej kolejnej szansy.

3
7
3
2
2
9'

Dogranie z rzutu wolnego, Toby Alderweireld uderzył niecelnie. Dodatkowo Belg był na spalonym.

8
5
2
3
4
8'

Trochę uporządkowali grę gospodarze. Liverpool nie atakuje już z taką łatwością.

4
4
3
4
6
6'

Trent Arnold z rzutu wolnego, ale wprost w okolice jelit bramkarza.

10
7
5
5
4
5'

Akcja za akcją sunie na bramkę gospodarzy. Tottenham póki co niemal bezradny.

5
8
2
3
2
2'

Znowu groźnie pod bramką Kogutów! Firmino uderzał, piłkę zablokował obrońca. Mocny poczatek gości.