90'

Dwie minuty doliczone.

1
89'

Piłka w siatce Southampton po tym jak po kilku strzałach Salah w końcu dobił piłkę do siatki. Sędzia dopatrzył się spalonego.

1
2
1
85'

W końcu strzał. Możliwe, że nawet pierwszy w drugiej połowie. Andrew Robertson uderzył z woleja nad poprzeczką.

2
84'

Nic się nie zmienia. Liverpool nie strzela, Southampton nawet nie atakuje.

1
2
1
80'

Firmino nie miał miejsca do oddania strzału z 10 metrów i piłka została mu wybita.

78'
77'

Kolejna strata piłki, tym razem Salaha. Kibice Liverpoolu też się niecierpliwią.

2
2
2
74'

Mijają kolejne minuty, a w drugiej połowie nie mieliśmy nawet celnego strzału.

2
2
3
3
2
70'
68'

The Reds bardzo mocno spuścili z tonu. Po prostu czekają na koniec meczu.

2
2
1
1
1
64'

W drugiej połowie Southampton przeważa, częściej jest przy piłce, jednak okazji bramkowych brakuje.

1
1
2
1
2
62'

Dośrodkowanie w pole karne, a tutaj bramkarz Southampton wpadł w Bednarka, ale mimo to wybił piłkę.

1
3
2
1
1
59'

Zupełnie nieudane dośrodkowanie Soaresa z prawego skrzydła.

58'

Dla Bednarka to pierwszy mecz w Premier League w tym sezonie.

7
3
1
2
1
55'
56'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Lemina. Faul piłkarza Southampton.

Southampton FC
1
1
1
2
1
55'
54'

Liverpool. Schodzi: Virgil van Dijk. Wchodzi: Joe Gomez.

54'

Problemy zdrowotne ma van Dijk. Będzie chyba konieczna zmiana.

2
1
50'

Nieudany drybling Firmino w polu karnym Southampton.

49'

Salah niepotrzebnie podawał do Firmino, ponieważ zupełnie niepilnowany był Mane.

46'
46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. 3:0! Xherdan Shaqiri pięknie uderzył z rzutu wolnego z 25 metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki, murawy i z najbliższej odległości dobił ją do siatki Mohamed Salah.

Liverpool FC
27
12
4
3
4
45'

3
4
1
2
43'

Bardzo dobra akcja Southampton. Bertrand dograł w pole karne, jednak Hoejbjerg nieczysto trafił w piłkę. Liverpool od razu wyprowadził kontrę i z kilku metrów piętą obok bramki uderzył Salah.

2
1
1
3
39'

Firmino próbował dograć do Salaha, jednak pierwszy przy piłce był bramkarz Southampton.

1
1
1
3
1
37'

Korner dla LFC. Dośrodkowanie na piąty metr, jednak Mane źle zgrał piłkę.

1
2
1
1
1
34'

Żółtą kartkę otrzymał Oriol Romeu. Ostry wślizg i sędzia decyduje się na napomnienie piłkarza Świętych.

4
4
2
1
1
31'

Niewiele się dzieje na boisku. The Reds spokojnie rozgrywają piłkę, a Southampton raczej nie podchodzi do pressingu.

1
1
1
1
1
28'

Pierre-Emile Hoejbjerg długo układał sobie piłkę i gdy w końcu strzelił, to został zablokowany.

1
2
1
1
1
24'

Przerwa w grze, ponieważ problemy zdrowotne miał Long. Irlandczyk wrócił już na boisko.

1
21'

Gol! Strzelił Joel Matip. Asystował mu Trent Arnold. 2:0! Bardzo ładny strzał głową Matipa z 10 metrów i piłka wylądowała w samym okienku.

19
11
7
1
1
21'

Mohamed Salah miał przed sobą tylko bramkarza, oddawał już strzał i w ostatniej chwili Soares przyblokował go.

1
1
19'

Spadło nieco tempo meczu. Liverpool dłużej utrzymuje się przy piłce, ale często w środkowej strefie boiska.

1
1
1
16'

Zbyt mocna centra Arnolda z prawej flanki i piłka w rękach bramkarza.

1
1
1
13'

Odpowiedź gości. Po rzucie rożnym niecelnie główkował Jannik Vestergaard.

2
2
1
1
10'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Wesley Hoedt. 1:0 dla LFC! Pechowa interwencja defensora Southampton. Xherdan Shaqiri oddał strzał, ale piłka odbiła się od Longa, a następnie od Hoedta i wpadła do siatki.

17
12
8
4
9'

Szybka kontra Liverpoolu, ale piłka nie dotarła do Salaha. Korner dla The Reds.

3
2
2
8'

Virgil van Dijk w ostatniej chwili zablokował strzał Longa z kilku metrów.

2
2
1
7'

Święci nie wychodzą nawet z własnej połowy.

1
4'

Xherdan Shaqiri dośrodkował z prawej flanki. Piłka spadła na siódmy metr, gdzie Firmino uderzył głową, ale nieczysty trafił w nią.

1
1
1
3'

Liverpool przejął inicjatywę, a Southampton ustawione dość głęboko na własnej połowie.