Liverpool FC
10' Wesley Hoedt 21' Joel Matip 45+2' Mohamed Salah
Southampton FC
34' Oriol Romeu 56' Mario Lemina
3:0

Koniec meczu.

Dwie minuty doliczone.

Piłka w siatce Southampton po tym jak po kilku strzałach Salah w końcu dobił piłkę do siatki. Sędzia dopatrzył się spalonego.

W końcu strzał. Możliwe, że nawet pierwszy w drugiej połowie. Andrew Robertson uderzył z woleja nad poprzeczką.

Nic się nie zmienia. Liverpool nie strzela, Southampton nawet nie atakuje.

Firmino nie miał miejsca do oddania strzału z 10 metrów i piłka została mu wybita.

Southampton. Schodzi: Shane Long. Wchodzi: Charlie Austin.

Kolejna strata piłki, tym razem Salaha. Kibice Liverpoolu też się niecierpliwią.

Mijają kolejne minuty, a w drugiej połowie nie mieliśmy nawet celnego strzału.

The Reds bardzo mocno spuścili z tonu. Po prostu czekają na koniec meczu.

W drugiej połowie Southampton przeważa, częściej jest przy piłce, jednak okazji bramkowych brakuje.

Dośrodkowanie w pole karne, a tutaj bramkarz Southampton wpadł w Bednarka, ale mimo to wybił piłkę.

Zupełnie nieudane dośrodkowanie Soaresa z prawego skrzydła.

Dla Bednarka to pierwszy mecz w Premier League w tym sezonie.

Żółtą kartkę otrzymał Mario Lemina. Faul piłkarza Southampton.

Southampton. Schodzi: Matt Targett. Wchodzi: Jan Bednarek.

Liverpool. Schodzi: Virgil van Dijk. Wchodzi: Joe Gomez.

Problemy zdrowotne ma van Dijk. Będzie chyba konieczna zmiana.

Nieudany drybling Firmino w polu karnym Southampton.

Salah niepotrzebnie podawał do Firmino, ponieważ zupełnie niepilnowany był Mane.

Liverpool. Schodzi: Xherdan Shaqiri. Wchodzi: James Milner.

Początek drugiej połowy.

Przerwa.

Gol! Strzelił Mohamed Salah. 3:0! Xherdan Shaqiri pięknie uderzył z rzutu wolnego z 25 metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki, murawy i z najbliższej odległości dobił ją do siatki Mohamed Salah.

Bardzo dobra akcja Southampton. Bertrand dograł w pole karne, jednak Hoejbjerg nieczysto trafił w piłkę. Liverpool od razu wyprowadził kontrę i z kilku metrów piętą obok bramki uderzył Salah.

Firmino próbował dograć do Salaha, jednak pierwszy przy piłce był bramkarz Southampton.

Korner dla LFC. Dośrodkowanie na piąty metr, jednak Mane źle zgrał piłkę.

Żółtą kartkę otrzymał Oriol Romeu. Ostry wślizg i sędzia decyduje się na napomnienie piłkarza Świętych.

Niewiele się dzieje na boisku. The Reds spokojnie rozgrywają piłkę, a Southampton raczej nie podchodzi do pressingu.

Pierre-Emile Hoejbjerg długo układał sobie piłkę i gdy w końcu strzelił, to został zablokowany.

Przerwa w grze, ponieważ problemy zdrowotne miał Long. Irlandczyk wrócił już na boisko.

Gol! Strzelił Joel Matip. Asystował mu Trent Arnold. 2:0! Bardzo ładny strzał głową Matipa z 10 metrów i piłka wylądowała w samym okienku.

Mohamed Salah miał przed sobą tylko bramkarza, oddawał już strzał i w ostatniej chwili Soares przyblokował go.

Spadło nieco tempo meczu. Liverpool dłużej utrzymuje się przy piłce, ale często w środkowej strefie boiska.

Zbyt mocna centra Arnolda z prawej flanki i piłka w rękach bramkarza.

Odpowiedź gości. Po rzucie rożnym niecelnie główkował Jannik Vestergaard.

Gol samobójczy! Wesley Hoedt. 1:0 dla LFC! Pechowa interwencja defensora Southampton. Xherdan Shaqiri oddał strzał, ale piłka odbiła się od Longa, a następnie od Hoedta i wpadła do siatki.

Szybka kontra Liverpoolu, ale piłka nie dotarła do Salaha. Korner dla The Reds.

Virgil van Dijk w ostatniej chwili zablokował strzał Longa z kilku metrów.

Święci nie wychodzą nawet z własnej połowy.

Xherdan Shaqiri dośrodkował z prawej flanki. Piłka spadła na siódmy metr, gdzie Firmino uderzył głową, ale nieczysty trafił w nią.

Liverpool przejął inicjatywę, a Southampton ustawione dość głęboko na własnej połowie.