Premier League: 6. kolejka
22 wrz 2018 16:00
90+1'

Gospodarze stawiają wszystko na jedną kartę, a tymczasem strzela Adama Traore. Dobra interwencja de Gei.

4
3
1
3
3
90'

Jeszcze 5 minut gry w tym meczu.

6
2
87'

Wolves. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Morgan Gibbs-White.

wchodzi Wchodzi
Morgan Gibbs-White #17
schodzi Schodzi
3
1
1
84'

Saiss faulował Martiala tuż przed własnym polem karny. Do piłki podszedł Andreas Pereira, ale huknął w mur. Po chwili piłka trafia tuż przed bramkę gości, ale Boly w ostatniej chwili uprzedził Lukaku.

3
2
1
1
1
81'

Dwóch obrońców gości zderzyło się ze sobą we własnym polu karnym. Obaj leżą na murawie i konieczna jest pomoc medyków.

2
2
5
1
1
80'

Wolves. Schodzi: Joao Moutinho. Wchodzi: Romain Saiss.

77'

Do bramki Wolverhampton było jakieś 30 metrów. Paul Pogba nie zraził się odległością i huknął obok muru. Celnie, ale Rui Patricio zatrzymuje futbolówkę.

2
1
1
75'
75'

Wolves. Schodzi: Jonny Castro. Wchodzi: Adama Traore.

74'

Szybka akcja gospodarzy. Martial na głowę Lingarda, ale piłka spada na górną siatkę.

1
72'

Szansa! Precyzyjne dośrodkowanie z lewej flanki zamyka Marouane Fellaini. Soczyste uderzenie głową zatrzymuje jednak Patricio.

2
1
1
1
70'

Ostatnie 20 minut na zmianę wyniku. Bardziej zależy na tym gospodarzom, co widać na boisku. Rośnie przewaga Czerwonych Diabłów.

2
67'

Rui Patricio odbija piłkę na rzut rożny po uderzeniu Lingarda.

3
1
1
66'

Indywidualna akcja Joty zakończona celnym strzałem tuż zza "szesnastki"... broni David de Gea.

5
1
1
63'

Man Utd. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Juan Mata.

63'

Man Utd. Schodzi: Fred. Wchodzi: Anthony Martial.

62'

Zdenerwował się Paul Pogba. Strzał z 20 metrów z zaciśniętymi zębami i olbrzymią siłą, ale piłka mija bramkę.

2
62'

Romelu Lukaku jest do zmiany. To nie jest sobota Belga.

2
1
2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Neves. Faulowany Pogba.

Wolverhampton Wanderers
1
1
58'

Zagranie na wolne pole na prawe skrzydło, tam piłkę dogonił Lukaku, ale podwojony nie był w stanie się przedrzeć.

1
1
1
54'

Posmutniał Alex Ferguson , ale jego Manchester ma jeszcze dużo czasu, by nie zawieść.

3
53'

Gol! Strzelił Joao Moutinho. Asystował mu Raul Jimenez.

Niespodziewane wyrównanie! Costa zbiegł do linii końcowej i dograł na 5. metr do Jimeneza. Ten był odwrócony tyłem do bramki więc wycofał na 16. metr. Piękny strzał zdjął pajęczynę z bramki de Gei.

20
9
2
1
2
49'

Urwał się na moment Lukaku, ale jego uderzenie z narożnika pola karnego zablokował jeden ze stoperów.

1
1
46'

Początek II połowy.

45+1'

Atomowy strzał Freda nad murem i fantastyczną paradą popisał się Rui Patricio.

4
2
45'

Sędzia dorzucił do pierwszej połowy 60 sekund.

1
1
45'

Lepsza byłaby centra w pole karne, a tymczasem Alexis Sanchez strzelił z ostrego kąta bardzo wysoko nad celem.

42'

Zbyt lekkie prostopadłe podanie do Lukaku i Willy Boly nie miał problemów ze skasowaniem akcji.

1
1
2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Luke Shaw. Przewrócony Costa.

Manchester United
1
1
2
38'

Lukaku podnosi rękę, domagając się podania. Zauważył to Valencia, ale zagranie na 8. metr było bardzo niedokładne.

35'

Diogo Jota szarżował w polu karnym Manchesteru, ale wypchnięty w boczny sektor "szesnastki" nie był w stanie oddać strzału.

1
1
32'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska na dalszy słupek, zgranie głową wzdłuż bramki, ale w olbrzymim zamieszaniu żaden z podopiecznych Mourinho nie wepchnął piłki do siatki.

1
30'

Neves faulował Pogbę w bocznym sektorze boiska. Bedzie okazja dla gospodarzy.

27'

Jota zagrał na jeden kontakt z Jimenezem, ale we wszystko wmieszał się Chris Smalling i po akcji.

24'

Paul Pogba serią zwodów oszukał rywala 17 metrów przed bramką gości. Mocne prostopadłe podanie nie dociera jednak do Romelu Lukaku.

1
1
1
22'

Po stracie gola gra beniaminka siadła. Teraz to gospodarze atakują.

4
2
1
1
18'

Gol! Strzelił Fred. Asystował mu Paul Pogba.

Pierwszy poważny atak gospodarzy przynosi gola! Po wybicu piłki głową z pola karnego przez jednego z obrońców Wolverhampton piłkę przejął Pogba. Natychmiastowe podanie na 16. metr i płaski strzał Freda.

12
8
3
2
3
17'

Ależ parada de Gei! Hiszpan intuicyjnie odbił piłkę po strzale Boly'ego z kilku metrów.

4
3
1
1
1
16'

Prostopadłe podanie w pole karne Czerwonych Diabłów, ale Lindelof do końca biegł za Jimenezem, uniemożliwiając oddanie strzału.

1
1
13'

Drugi groźny strzał przyjezdnych, którzy od początku zaskakują odważną grą. Dośrodkowanie z kornera strąca Ryan Bennett, ale piłka przelatuje metr nad poprzeczką.

1
1
10'

Manchester United na razie "niewyraźny", jeszcze bez groźnej akcji pod bramką beniaminka.

1
1
1
7'

Groźnie pod bramką gospodarzy! Costa znalazł Jimeneza, a ten uderza na bramkę. Świetny refleks de Gei!

2
1
5'

Jesse Lingard w indywidualnej akcji prawym skrzydłem. Fauluje Boly i będzie dobra okazja do centry. Po dośrodkowaniu na 7. metr górą jednak obrońcy gości.

1
1
3'

Jeszcze bez składnej akcji. Jedni i drudzy badają możliwości rywala.

1
1
15:20

Czerwono-czarne stroje gospodarzy, Wilki dziś na biało.