Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

2
3
1
88'

Manchester United po raz kolejny w tym meczu walczy o bramkę kontaktową, ale robi to dość nieudolnie.

7
6
3
2
2
85'

Londyński zespół stara się kontrolować boiskowe wydarzenia, a Man Utd rozgrywa akcję dość daleko od pola karnego WHU.

7
3
1
2
2
82'

Scott McTominay huknął celnie z dystansu, ale udanie obronił Łukasz Fabiański, który odbił piłkę do boku.

9
9
2
1
2
82'

Senne tempo gry w Londynie. Przy piłce znajdują się piłkarze z Manchesteru.

3
1
2
1
1
80'

Marouane Fellaini główkował obok bramki strzeżonej przez Łukasza Fabiańskiego.

3
1
2
78'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ashley Young.

Manchester United
1
2
1
1
77'

Młoty złapały wiatr w żagle i tym razem rozgrywają akcję ofensywną na prawym skrzydle.

4
3
3
1
1
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marko Arnautović. Asystował mu Mark Noble.

West Ham United wyszedł na prowadzenie 3:1! Mark Noble zagrał znakomite, prostopadłe podanie do Marko Arnautovicia, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Davida de Geę.

36
29
11
5
8
73'

West Ham United stara się odpowiedzieć rywalowi po straconym golu.

4
3
2
1
3
72'
ZMIANA
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Luke Shaw.

Manchester United zdobył bramkę kontaktową! Luke Shaw dośrodkował z rzutu rożnego, a Marcus Rashford ładnym, sprytnym uderzeniem strzelił gola.

7
5
5
19
36
71'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Juan Mata.

5
1
2
2
2
70'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Fred.

3
1
3
68'

Składna akcja gospodarzy. Marko Arnautović był o krok od dojścia do niezłego, prostopadłego podania od Andersona.

4
66'

Nikt nie odstawia nogi. Bardzo ambitnie walczą piłkarze West Hamu United.

7
2
64'

Łukasz Fabiański świetnie obronił strzał głową w wykonaniu Marouane'a Fellainiego! Polak odbił piłkę do boku. Znakomita interwencja.

54
23
3
3
4
62'

W starciu z rywalem ucierpiał Marko Arnautović, który będzie potrzebował pomocy medycznej.

2
1
2
4
61'

Ashley Young zagrał piłkę ręką i od rzutu wolnego grę rozpocznie drużyna Młotów.

4
2
2
59'

Manchester United próbuje zaatakować prawym skrzydłem, lecz na razie bezskutecznie.

7
4
1
1
2
57'
ZMIANA
55'

Ashley Young zatrzymał próbę groźnego kontrataku West Hamu.

2
1
1
2
5
53'

Marouane Fellaini uderzył tuż obok słupka bramki strzeżonej przez Łukasza Fabiańskiego.

3
7
1
1
51'

Marko Arnautović huknął sprzed pola karnego, ale bardzo niecelnie i piłka poszybowała w trybuny.

2
50'

Manchester United rozgrywa akcję ofensywną, ale robi to na razie zbyt wolno, a zarazem przewidywalnie, żeby zaskoczyć ekipę WHU.

2
1
1
3
48'

Mark Noble oddał celny strzał z mniej więcej 20 metrów. Pewnie piłkę złapał David de Gea.

3
2
46'

Początek drugiej odsłony meczu w Londynie.

3
1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

2
1
1
43'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Victor Lindelof.

West Ham United wygrywa już 2:0! Młoty wykonywały rzut rożny, a piłka dotarła do Andrija Jarmolenki. Ten zszedł do środka i uderzył lewą nogą, a futbolówka po drodze jeszcze odbiła się od Victora Lindelofa i zaskoczyła Davida de Geę.

47
36
10
3
9
42'

Groźny strzał Marko Arnautovicia został zablokowany przez jednego z obrońców Manchesteru.

4
2
1
1
1
40'

Chris Smalling faulował Marko Arnautovicia i od rzutu wolnego grę rozpoczną gospodarze.

2
1
1
2
1
38'

West Ham United cofnął się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

2
4
3
1
1
36'

Mark Noble notuje odbiór za odbiorem. O jego sile przekonał się między innymi Paul Pogba.

2
34'

Niecelnie po dośrodkowaniu z kornera uderzył ukraiński skrzydłowy Andrij Jarmolenko.

5
34'

Dobrze interweniował w defensywie Chris Smalling i będzie rzut rożny dla WHU.

2
32'

Kolejna strata Anthony'ego Martiala na połowie lodyńskiego zespołu, co irytuje trenera Jose Mourinho.

5
1
1
3
30'

Atakuje Man Utd, ale piłkarze West Hamu bardzo umiejętnie przesuwają się w obronie i nie pozwalają przeciwnikowi na zbyt wiele.

1
1
2
2
2
29'

West Ham United stara się uspokoić grę, wymieniając podania w okolicy linii środkowej boiska.

3
1
1
1
2
27'

Łukasz Fabiański pewnie interweniował na przedpolu, łapiąc piłkę po dośrodkowaniu w wykonaniu Romelu Lukaku.

10
6
1
2
2
26'

Nieudana akcja Manchesteru United i grę wznowi polski bramkarz Łukasz Fabiański.

6
5
1
1
25'

Luke Shaw skiksował pod bramką WHU i Młoty mogą wyjść z kontratakiem. Po chwili jednak gospodarze stracili futbolówkę.

1
23'

Romelu Lukaku główkował w słupek po dośrodkowaniu z prawego skrzydła! Piłka odbiła się od aluminium i wyszła poza linię końcową boiska.

4
2
2
5
21'

Romelu Lukaku złapany w pułapkę ofsajdową.

4
1
2
1
1
20'

Wyżej notowany Manchester dotychczas zupełnie bezbarwny. Przyjezdni nie potrafią rozegrać składnej akcji ofensywnej.

2
1
1
1
2
18'

Mark Noble jest dzisiaj wszędzie. Tym razem odebrał piłkę Martialowi.

1
3
17'

Na razie Łukasz Fabiański bezrobotny, bo Manchester United nie stwarza zagrożenia pod jego bramką.

5
3
2
15'

2
13'

Andrij Jarmolenko zatrzymany przez przeciwnika. Od własnej bramki grę wznowi David de Gea.

1
3
11'

Tym razem Anthony Martial znalazł się na ofsajdzie.

1
1
3
1
10'

Na spalonym zameldował się jeden z zawodników West Hamu.

1
3
1
9'

WHU na fali po zdobyciu bramki. Aktywni z prawej strony boiska są Andrij Jarmolenko i Pablo Zabaleta, którzy napędzają kolejne ataki miejscowej ekipy.

2
1
3
1
1
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Felipe Anderson. Asystował mu Pablo Zabaleta.

West Ham United wyszedł na prowadzenie 1:0! Świetna akcja gospodarzy. Płaskie dośrodkowanie z prawej flanki wzdłuż linii końcowej boiska posłał Pablo Zabaleta (wydaje się, że w momencie podania od Marka Noble'a był na minimalnym spalonym), a Felipe Anderson uprzedził obrońców rywali i z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.

43
26
14
4
7
4'

Młoty spokojnie rozgrywają swoją akcję ofensywną na połowie Man Utd.

3
1
1
3'

Na razie sporo walki w środkowej strafie boiska.

2
2'

Fabian Balbuena niecelnie główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
1'

Od środka boiska starcie rozpoczęli goście.

1
czas Start meczu
12:43

W wyjściowym składzie West Hamu United znalazł się polski bramkarz Łukasz Fabiański.

13
7
4
4
4
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu West Ham United - Manchester United?