Premier League: 8. kolejka
05 paź 2018 21:00
90+3'

WHU stara się atakować, lecz wydaje się, że piłkę meczową zmarnował już Arnautović.

3
1
3
90'

Pięć doliczonych minut.

6
2
1
90'

Perez wystawił piłkę Arnautovicowi, który mając "setkę" uderzył z pięciu metrów nad poprzeczką.

1
1
90'

Piłka w siatce gości, ale Juergen Locadia, który dobijałj strzał był na spalonym. Powtórki nie są jednoznaczne, czy faktycznie był spalony.

1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Snodgrass. Faulowany Bong.

West Ham United
1
2
1
86'

Brighton. Schodzi: Solly March. Wchodzi: Juergen Locadia.

86'

Marko Arnautović miał okazję z rzutu wolnego. Do bramki było 25 metrów i piłka poszybowała nad poprzeczką.

83'

West Ham. Schodzi: Mark Noble. Wchodzi: Robert Snodgrass.

80'

Brighton. Schodzi: Davy Propper. Wchodzi: Yves Bissouma.

78'

Przerwa w grze, ponieważ Davy Propper ma problemy zdrowotne.

1
3
1
1
76'

Noble zagrał przed pole karne. Tutaj świetnie ustawiony Bong wybił piłkę.

73'

Glenn Murray z sześciu metrów oddał strzał głową - tuż nad poprzeczką.

2
1
71'

Brighton. Schodzi: Alireza Jahanbakhsh. Wchodzi: Jose Izquierdo.

70'
69'

Anthony Knockaert w ciemno dośrodkował w pole karne, gdzie nie było żadnego z jego kolegów.

1
1
66'

Gospodarze głęboko cofnięci w okolicach własnego pola karnego.

1
1
62'

Nieudany strzał Felipe Andersona z rzutu wolnego z 25 metrów. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Baram Kayal. Faulowany Anderson.

Brighton and Hove Albion
1
60'
59'

Świetna okazja przed Balbueną, jednak z kilku metrów uderzył tuż obok słupka!

1
59'

Szansę miał Balbuena, oddał strzał, jednak został ostatecznie przyblokowany. Korner.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Alireza Jahanbakhsh.

1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Arnautović. Faulowany Kayal.

1
53'

Marko Arnautović zdołał oddać płaski strzał z lewej strony pola karnego, jednak bramkarz obronił uderzenie.

1
52'

Andrij Jarmolenko wpadł w pole karne, oddał strzał, ale został zablokowany.

48'

Łukasz Fabiański niepotrzebnie dryblował, zaatakował go Murray i zablokował. Polak ostatecznie wybił piłkę.

1
1
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

1
42'

Korner dla WHU, jednak dośrodkowanie na piąty metr zostało wybite.

40'

Znów szansę miał Alireza Jahanbakhsh. Piłkę przedłużył Murray, a niepilnowany na 14 metrze Jahanbakhsk uderzył wysoko nad poprzeczką.

2
37'

Nie klei się gra WHU. Gospodarze dość szybko odbierają piłkę i ta rzadko jest w okolicach pola karnego Brighton.

1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Shane Duffy. Faulowany Arnautović.

3
2
31'

Bruno w ostatniej chwili zablokował strzał Arnautovicia z ośmiu metrów. To mógł być gol.

1
1
1
30'

Alireza Jahanbakhsh przymierzył z dystansu, jednak za słabo, żeby zaskoczyć Fabiańskiego.

1
2
28'

Kiepskie minuty WHU, gospodarze nadal atakują.

1
2
25'

Gol! Strzelił Glenn Murray. Asystował mu Baram Kayal. 1:0 dla Brighton! Dośrodkowanie w pole karne, piłka mija wszystkich zawodników i Murray z pięciu metrów, kompletnie niepilnowany, bez problemu pokonuje Fabiańskiego.

10
3
4
15
12
23'

Na razie mecz toczony dobrym tempie, ale brakuje ciekawych akcji zakończonych strzałami.

1
1
20'

Kompletnie nieudany strzał Marcha z narożnika pola karnego. Murray był niepilnowany w polu karnym i czekał na podanie od kolegi z zespołu.

1
1
1
18'

Olbrzymie zamieszanie zaledwie pięć metrów przed bramką Fabiańskiego. Ostatecznie piłka została wybita.

2
16'

Trzy z rzędu rzuty rożne dla WHU. Nie było jednak żadnego zagrożenia pod bramką gospodarzy.

1
1
1
1
13'

Przerwa w grze, ponieważ problemy zdrowotne ma Obiang.

2
1
12'

Sprytnie zagrał Rice, który ograł niezwykle doświadczonego Glenna Murraya.

1
1
9'

Pierwsze minuty należały do gości, ale teraz to Brighton jest częściej przy piłce.

3
1
6'

Kolejne już dośrodkowanie w pole karne WHU. Ciut za mocne i piłka ponownie w rękach Fabiańskiego.

2
2
5'

Alireza Jahanbakhsh płasko dośrodkował przed bramkę. Tutaj czujny był Fabiański, który złapał piłkę.

3
1
4'

Anthony Knockaert oddał lekki strzał z 20 metrów i piłka poleciała wprost w Fabiańskiego.