1
2
2
90+1'

Doskonała interwencja Llorisa, który wygrał pojedynek sam na sam z Arnautoviciem!

3
1
1
5
4
90'

Cztery minuty doliczone.

86'
83'

Diop świetnie zastopował Kane'a. Bardzo słaby mecz napastnika Tottenhamu.

1
1
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Snodgrass. Faul zawodnika WHU.

West Ham United
1
1
77'

Antonio wpadł w pole karne, jednak przegrał pojedynek i stracił piłkę.

1
76'

Tottenham. Schodzi: Erik Lamela. Wchodzi: Mousa Dembele.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Arnautović. Faul Austriaka.

2
72'

West Ham. Schodzi: Mark Noble. Wchodzi: Michail Antonio.

70'

Fabiański nudzi się w bramce WHU. Młoty niby atakują, ale okazji jest mało.

1
1
1
1
2
66'

Nieczyste uderzenie Arnautovicia z 20 metrów. Bez zagrożenia pod bramką Kogutów.

1
64'

Podniosła się temperatura meczu. Sanchez chciał sobie coś "wyjaśnić" z Arnautoviciem. Musiał wkroczyć sędzia.

60'

Znów Lloris uratował Tottenham. Tym razem Arnautović uderzył z 17 metrów i Francuz odbił piłkę na korner.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Mark Noble. Faulowany Lamela.

1
2
53'

Przyblokowany strzał Andersona sprzed pola karnego. Lloris nie musiał interweniować.

49'

Piękna interwencja Llorisa, który czubkami palców sparował strzał Arnautovicia.

2
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+2'

Strzał Kane po zamieszaniu w polu karnym WHU. Mogło być 2:0, jednak Fabiański dobrze sparował uderzenie Anglika.

6
2
1
1
3
45'

Trzy minuty doliczone.

2
1
2
4
44'

Gol! Strzelił Erik Lamela. Asystował mu Moussa Sissoko. 1:0 dla Tottenhamu! Dośrodkowanie na piąty metr, gdzie Lamela uprzedził Zabaletę i głową pokonał bezradnego w tej sytuacji Fabiańskiego.

Tottenham Hotspur
14
4
5
8
11
41'

West Ham. Schodzi: Andrij Jarmolenko. Wchodzi: Grady Diangana.

wchodzi Wchodzi
Grady Diangana #45
schodzi Schodzi
3
1
40'

Jarmolenko na noszach opuszcza boisko. To może być nawet dłuższa przerwa piłkarza.

2
1
1
1
38'

Andrij Jarmolenko wyje z bólu. Ukrainiec źle stanął i ma jakiś problem ze stawem skokowym. Raczej już nie wróci ma boisko.

1
2
4
36'

Łukasz Fabiański pewnie interweniował na piątym metrze, gdzie złapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
1
1
34'

Spadło nieco tempo meczu. Wcześniej piłkarze szybciej poruszali się po boisku.

1
1
30'

Brakuje okazji strzeleckich. Obaj bramkarze mają na razie wolne popołudnie.

27'

Kapitalna interwencja Diopa, który w ostatniej chwili zablokował strzał Kane'a.

1
26'

Toby Alderweireld oddał niecelny strzał głową po rzucie rożnym. Bez zagrożenia pod bramką Fabiańskiego.

1
1
24'

Coraz częściej przy piłce są gracze West Ham. Fabiański póki co bezrobotny.

2
1
1
1
1
21'

Piłka trafiła w boczny sektor pola karnego. Tutaj był Arnautović, ale fatalnie kopnął piłkę i ta poleciała daleko od bramki Kogutów.

18'

Zabaleta wrócił na boisko i wciąż dyskutuje z Mourą. Nie chce uwierzyć Brazylijczykowi, że zrobił to niecelowo.

15'

Moura zdzielił łokciem Zabaletę w powietrznym pojedynku. Argentyńczykowi leci krew z okolic łuku brwiowego.

1
1
1
1
1
14'

Wyrównał się mecz w ostatnich minutach. Gospodarze także mieli korner, ale nie oddali strzału.

1
11'

Dobre piąstkowanie Fabiańskiego po rzucie rożnym.

4
1
1
10'

Groźny strzał Moussy Sissoko, piłka podbita przez Rice'a i poleciała nad poprzeczką bramki Fabiańskiego.

1
8'

Tottenham w natarciu, jednak gospodarze dobrze się przesuwają.

6'

Lloris szybko wystartował do piłki i ubiegł Arnautovicia.

1
4'

Odpowiedź Marko Arnautovicia, lecz wprost w bramkarza. W strzałach 1:1.

2'

Niezbyt groźny strzał Lameli z lewej strony pola karnego. Piłka trafiła w boczną siatkę, Fabiański wszystko miał pod kontrolą.