Gra wznowiona. Strzał Okazakiego, ale i tak Japończyk był na spalonym.

Nadal nie wiadomo, co się stało Amartey'owi. Wciąż nie pokazano powtórki, a piłkarz Leicester został zniesiony do szatni.

1
4
3
90+1'

Nieprzyjemna sytuaca. Daniel Amartey leży na boisku, podano mu tlen. Na razie nie wiadomo, w jakiej sytuacji doznał kontuzji.

5
3
4
4
6
90'

"Setka" Ogbonny i niepilnowany uderzył niecelnie z 14 metrów!

3
2
5
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wilfred Ndidi. 1:1! Z 25 metrów strzelał Nigeryjczyk, piłka odbiła się od Balbueny i to zaskoczyło Fabiańskiego. Ogromny pech Polaka.

Leicester City
11
4
1
18
40
88'

Piłka w siatce WHU. Na szczęście gości jeden z piłkarzy był na spalonym. Już siódmy raz dzisiaj.

2
1
1
1
3
86'

Antonio miał trzech, a nawet czterech graczy Leicester obok siebie. Zdołał oddać strzał, ale za słaby, żeby pokonać bramkarza.

1
85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Zabaleta. Faulowany Iborra.

West Ham United
2
1
85'

Pudło Vardy'ego z pięciu metrów, a na dodatek Anglik był na spalonym.

1
1
83'

Antonio robi dobrą robotę na szpicy. Już kilkukrotnie zdołał się utrzymać przy piłce lub wywalczył rzut wolny.

2
1
1
81'

Ogbonna już w pierwszym kontakcie mógł zdobyć gola. Nie trafił jednak w bramkę po strzale głową.

1
1
1
81'
ZMIANA
80'
ZMIANA
78'

Gray minął Zabaletę, ale jego dośrodkowanie złapał Fabiański.

75'
ZMIANA

West Ham. Schodzi: Grady Diangana. Wchodzi: Aaron Cresswell.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Grady Diangana #45
2
1
72'

Dośrodkowanie za dośrodkowaniem. Defensywa West Ham wychodzi obronną ręką.

1
1
1
1
1
70'

Lewą flanką szarżował Gray, jednak Zabaleta zdołał zablokować dośrodkowanie.

2
1
1
67'

POPRZECZKA! Harry Maguire przepchał się na ósmym metrze i piłka po jego strzale głową trafiła w poprzeczkę.

1
2
66'

Ndidi nieczysto trafił w piłkę na 16. metrze. Od bramki rozpoczął Fabiański.

1
63'

Zaczyna się kotłować pod bramką WHU. Teraz niecelny strzał głową oddał Vardy.

1
62'

Marc Albrighton oddał dwa strzały: pierwszy silny i Fabiański sparował przed siebie. Dobitka była już słabsza.

1
60'

30 minut do końca meczu, a Fabiański wciąż ma mało pracy.

1
57'

Zabaleta trafiony piłką w rękę. Sędzia słusznie nie podyktował rzutu karnego.

1
55'

Cała drużyna WHU na własnej połowie. Nic dziwnego skoro grają w osłabieniu, a na dodatek prowadzą 1:0.

52'

Błąd defensywy Leicester. Piłkę miał Anderson, jednak źle dośrodkował na piąty metr.

1
1
1
50'

Płaskie dośrodkowanie w pole karne WHU. Dobrze się ustawił Masuaku, który wybił piłkę.

1
1
1
1
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Caglar Soyuncu. Faulowany Hernandez.

1
1
1
1
1
47'

Zbyt głębokie dośrodkowanie do Vardy'ego i piłka w rękach Fabiańskiego.

2
1
1
1
1
46'
ZMIANA

Leicester. Schodzi: Rachid Ghezzal. Wchodzi: Jamie Vardy.

46'

Początek drugiej połowy.

1
2
1
1
1
45'

Dwie minuty doliczone.

2
3
1
1
1
44'

Młoty wyraźnie cofnęły się w okolice własnego pola karnego. Tak może wyglądać już pozostała część meczu.

3
3
1
1
1
40'

Vicente Iborra oddał bardzo silny strzał głową i Fabiański wybił piłkę przed siebie. Trudne minuty przed Młotami.

4
2
3
1
1
38'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Mark Noble. Bardzo brzydki faul pomocnika West Ham United. Mógł złamać nogę Ndidiemu.

5
3
5
3
4
35'

Leicester nie ma pomysłu na grę. Na ławce pozostaje Jamie Vardy, który mógłby wprowadzić nieco ożywienia.

1
1
1
1
1
33'

James Maddison spróbował pokonać Fabiańskiego z 25 metrów, jednak uderzył bardzo niecelnie.

2
2
1
1
1
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabian Balbuena. 1:0 dla WHU! Po rzucie wolnym mały bilard w polu karnym Lisów. Balbuena trafił najpierw w słupek, ale szybko podniósł się z murawy i z metra wbił ją do siatki.

18
6
2
1
1
29'

Z lewej flanki dośrodkował Masuaku, jednak Hernandez minął się z piłką.

1
1
2
1
28'

Znów przenieśliśmy się w okolice środka boiska przez co mecz nie stoi na wysokim poziomie.

1
24'

Sprytny, płaski strzał Snodgrassa z lewej strony pola karnego. Kasper Schmeichel odprowadził piłkę wzrokiem.

2
1
1
23'

Ciut pewniej grają londyńczycy. Początkowo gra toczyła się na połowie WHU, później w środku boiska, a teraz przed polem karnym Lisów.

1
1
1
21'

Robert Snodgrass nieczysto trafił w piłkę z 20 metrów i bramkarz nie musiał interweniować.

1
1
1
18'

Akcja WHU lewą flanką, ale zbyt mocne dośrodkowanie Andersona. Sporo niedokładności w grze obu drużyn.

1
1
1
1
15'

Gra wyrównała się i toczy się głównie w środku boiska.

1
1
12'

Pierwszy celny strzał w meczu. Próbował Felipe Anderson, jednak uderzył wprost w bramkarza.

2
2
2
2
1
11'

Podbita piłka przez jednego z defensorów WHU i Fabiański wybił piłkę na korner.

3
2
9'

Kelechi Iheanacho znów atakował bramkę WHU. Pierwszy do piłki dopadł jednak Fabiański.

3
2
1
1
7'

Młoty mają problem, żeby wyjść z własnej połowy.

3
1
1
1
1
5'

Fabiański przyblokowany po rzucie rożnym. Sędzia nie dopatrzył się faulu.

4
2
1
1
4
2'

Kelechi Iheanacho pokonał Fabiańskiego strzałem z ośmiu metrów. Nigeryjczyk był jednak na spalonym i gol nie został uznany.