Leicester City
47' Caglar Soyuncu 89' Wilfred Ndidi
West Ham United
30' Fabian Balbuena 38' Mark Noble 85' Pablo Zabaleta
1:1

Koniec meczu.

Gra wznowiona. Strzał Okazakiego, ale i tak Japończyk był na spalonym.

Nadal nie wiadomo, co się stało Amartey'owi. Wciąż nie pokazano powtórki, a piłkarz Leicester został zniesiony do szatni.

Nieprzyjemna sytuaca. Daniel Amartey leży na boisku, podano mu tlen. Na razie nie wiadomo, w jakiej sytuacji doznał kontuzji.

"Setka" Ogbonny i niepilnowany uderzył niecelnie z 14 metrów!

Gol! Strzelił Wilfred Ndidi. 1:1! Z 25 metrów strzelał Nigeryjczyk, piłka odbiła się od Balbueny i to zaskoczyło Fabiańskiego. Ogromny pech Polaka.

Piłka w siatce WHU. Na szczęście gości jeden z piłkarzy był na spalonym. Już siódmy raz dzisiaj.

Antonio miał trzech, a nawet czterech graczy Leicester obok siebie. Zdołał oddać strzał, ale za słaby, żeby pokonać bramkarza.

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Zabaleta. Faulowany Iborra.

Pudło Vardy'ego z pięciu metrów, a na dodatek Anglik był na spalonym.

Antonio robi dobrą robotę na szpicy. Już kilkukrotnie zdołał się utrzymać przy piłce lub wywalczył rzut wolny.

Ogbonna już w pierwszym kontakcie mógł zdobyć gola. Nie trafił jednak w bramkę po strzale głową.

West Ham. Schodzi: Felipe Anderson. Wchodzi: Angelo Ogbonna.

Leicester. Schodzi: Caglar Soyuncu. Wchodzi: Shinji Okazaki.

Gray minął Zabaletę, ale jego dośrodkowanie złapał Fabiański.

West Ham. Schodzi: Grady Diangana. Wchodzi: Aaron Cresswell.

Dośrodkowanie za dośrodkowaniem. Defensywa West Ham wychodzi obronną ręką.

Lewą flanką szarżował Gray, jednak Zabaleta zdołał zablokować dośrodkowanie.

POPRZECZKA! Harry Maguire przepchał się na ósmym metrze i piłka po jego strzale głową trafiła w poprzeczkę.

Ndidi nieczysto trafił w piłkę na 16. metrze. Od bramki rozpoczął Fabiański.

Zaczyna się kotłować pod bramką WHU. Teraz niecelny strzał głową oddał Vardy.

Marc Albrighton oddał dwa strzały: pierwszy silny i Fabiański sparował przed siebie. Dobitka była już słabsza.

30 minut do końca meczu, a Fabiański wciąż ma mało pracy.

Zabaleta trafiony piłką w rękę. Sędzia słusznie nie podyktował rzutu karnego.

Cała drużyna WHU na własnej połowie. Nic dziwnego skoro grają w osłabieniu, a na dodatek prowadzą 1:0.

Błąd defensywy Leicester. Piłkę miał Anderson, jednak źle dośrodkował na piąty metr.

Płaskie dośrodkowanie w pole karne WHU. Dobrze się ustawił Masuaku, który wybił piłkę.

Żółtą kartkę otrzymał Caglar Soyuncu. Faulowany Hernandez.

Zbyt głębokie dośrodkowanie do Vardy'ego i piłka w rękach Fabiańskiego.

Leicester. Schodzi: Rachid Ghezzal. Wchodzi: Jamie Vardy.

Początek drugiej połowy.

Przerwa.

Dwie minuty doliczone.

Młoty wyraźnie cofnęły się w okolice własnego pola karnego. Tak może wyglądać już pozostała część meczu.

Vicente Iborra oddał bardzo silny strzał głową i Fabiański wybił piłkę przed siebie. Trudne minuty przed Młotami.

Czerwoną kartkę otrzymał Mark Noble. Bardzo brzydki faul pomocnika West Ham United. Mógł złamać nogę Ndidiemu.

Leicester nie ma pomysłu na grę. Na ławce pozostaje Jamie Vardy, który mógłby wprowadzić nieco ożywienia.

James Maddison spróbował pokonać Fabiańskiego z 25 metrów, jednak uderzył bardzo niecelnie.

Gol! Strzelił Fabian Balbuena. 1:0 dla WHU! Po rzucie wolnym mały bilard w polu karnym Lisów. Balbuena trafił najpierw w słupek, ale szybko podniósł się z murawy i z metra wbił ją do siatki.

Z lewej flanki dośrodkował Masuaku, jednak Hernandez minął się z piłką.

Znów przenieśliśmy się w okolice środka boiska przez co mecz nie stoi na wysokim poziomie.

Sprytny, płaski strzał Snodgrassa z lewej strony pola karnego. Kasper Schmeichel odprowadził piłkę wzrokiem.

Ciut pewniej grają londyńczycy. Początkowo gra toczyła się na połowie WHU, później w środku boiska, a teraz przed polem karnym Lisów.

Robert Snodgrass nieczysto trafił w piłkę z 20 metrów i bramkarz nie musiał interweniować.

Akcja WHU lewą flanką, ale zbyt mocne dośrodkowanie Andersona. Sporo niedokładności w grze obu drużyn.

Gra wyrównała się i toczy się głównie w środku boiska.

Pierwszy celny strzał w meczu. Próbował Felipe Anderson, jednak uderzył wprost w bramkarza.

Podbita piłka przez jednego z defensorów WHU i Fabiański wybił piłkę na korner.

Kelechi Iheanacho znów atakował bramkę WHU. Pierwszy do piłki dopadł jednak Fabiański.

Młoty mają problem, żeby wyjść z własnej połowy.

Fabiański przyblokowany po rzucie rożnym. Sędzia nie dopatrzył się faulu.

Kelechi Iheanacho pokonał Fabiańskiego strzałem z ośmiu metrów. Nigeryjczyk był jednak na spalonym i gol nie został uznany.