3
3
90+2'

Gol! Strzelił Marcus Rashford.

A jednak! W olbrzymim zamieszaniu rezerwowy z 5 metrów trafia na 2:1 dla Manchesteru.

27
11
2
9
13
90'

Jeszcze 4 minuty gry przed nami.

3
1
2
1
89'

Asmir Begović w pięknym stylu obronił soczysty strzał Lingarda.

2
3
87'

Ruszył środkiem Abe, drybling rezerwowego gospodarzy kończy się tuż przed "szesnastką" rywali.

85'

W końcowych minutach to Manchester United "wygląda" lepiej.

4
1
1
komentarz

Informacja o frekwencji. Na kameralnym obiekcie AFC Bournemouth jest dziś 10 792 widzów.

1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Young. Faulowany Smith.

2
1
2
1
1
81'

Pogubiona obrona gości! David Brooks huknął jednak w bramkarza.

2
1
80'

Centra Herrery i fatalny kiks Ake! Asmir Begović miał mnóstwo szczęścia, że piłka spadła mu prosto do rąk.

79'

Dośrodkowanie Pogby z lewej flanki ofiarnie przecinają obrońcy.

1
1
78'

Man Utd. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Jesse Lingard.

75'

Zakotłowało się w polu karnym Manchesteru United. W wielkim chaosie ostatecznie radzi sobie defensywa gości.

2
1
1
1
74'
71'

Kiks wprowadzonego z ławki Goslinga... piłka poturlała się obok słupka.

1
2
1
1
68'
68'

Akcja za akcje! Tym razem dobre podanie na 15. metr spada pod nogi Pogby, ale Francuz pudłuje.

1
2
66'

Piękny strzał Herrery o centymetry mija bramkę Begovicia.

2
64'

Niebywałe! Young z rzutu wolnego trafia w poprzeczkę, a piłka spada pod nogi Rashforda. Rezerwowy z kilku metrów uderzył prosto w Ake, a kolejną dobitkę obrońcy wybili z linii bramkowej.

6
2
3
1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Junior Stanislas.

AFC Bournemouth
3
2
63'

Ashley Young przewrócony tuż przed polem karnym Begovicia.

1
60'

Groźnie pod bramką gospodarzy. Chris Smalling zgrywa piłkę głową do Sancheza. Uderzenie Chilijczyka nad poprzeczkę przenosi Begović.

1
2
58'

Żółtą kartkę otrzymał Jefferson Lerma. Faulowany Herrera.

2
56'

Man Utd. Schodzi: Fred. Wchodzi: Ander Herrera.

56'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marcus Rashford.

55'

Luke Shaw sam przed bramkarzem! Mocny strzał trafia w Begovicia!

1
1
2
54'

Asmir Begović wybiegł przed własne pole karne i zastopował Martiala.

1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Luke Shaw. Umyślne zagranie ręką.

1
50'

Fraser łatwo ograł Younga na lewym skrzydle, zbiegł do linii końcowej i podał przed bramkę do Brooksa. Strzał piętą i fantastyczna parada de Gei!

3
2
1
50'

Zbyt głęboka centra Martiala pada łupem Begovicia.

1
2
48'

Przez środek pola karnego przedzierał się Pogba, ale ofiarna interwencja obrońcy wyjaśniła sytuację.

46'

Początek II połowy.

3
45'

Jeszcze minuta gry w I połowie.

1
1
44'

Tylko w mur! Junior Stanislas trafia w głowę rosłego Smallinga.

1
1
43'

Bezmyślny faul Freda przed własnym polem karnym. Będzie dobra okazja dla gospodarzy.

1
42'

Szybka kontra gospodarzy, zakończona prostopadłym podaniem do Frasera. Mocny strzał trafia tylko w boczną siatkę.

1
1
1
38'

Wygląda to na pobudkę Czerwonych Diabłów. Zgranie głową Martiala do Maty, a ten huknął z 13 metrów tuż obok bramki.

3
3
1
1
2
35'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Alexis Sanchez.

Tym razem do siatki! Niemal kopia akcji sprzed chwili, tyle że tym razem nie lewą, a prawą stroną boiska. Martial pokazał jak pewnie strzelić po idealnym podaniu.

13
6
1
1
5
33'

To była piłka na 1:1! Anthony Martial idealnie dogrywa na 11. metr, ale nadbiegający Fred kiksuje i trafia w Ake.

2
3
29'

Starcie Frasera z Pogbą i uraz piłkarza AFC Bournemouth. Jego dalszy występ chyba nie jest zagrożony.

1
26'

Domagają się rzutu karnego gospodarze! Po centrze Frasera szykującego się do strzału głową Brooksa staranował Luke Shaw. Kontrowersyjna sytuacja.

1
1
1
23'

Simon Francis wypatrzył na 18. metrze Stanislasa. Strzał w górny róg pewnie chwyta David de Gea.

2
1
1
20'

Pierwszy strzał gości. Próbował Martial, ale Asmir Begović łatwo obronił.

1
19'

Zaskakujące uderzenie Smitha sprzed narożnika pola karnego. David de Gea nie zareagował, ale miał szczęście bo piłka minęła lewy słupek bramki tylko o pół metra.

1
1
1
17'

Kilka minut gry w środku boiska... bez emocji.

1
1
14'

I znów miejscowi! Prostopadłe podanie do Wilsona, ten dość przypadkowo, ale znalazł Brooksa. Strzał głową szybuje jednak nad poprzeczką.

1
1
1
2
11'

Gol! Strzelił Callum Wilson. Asystował mu Junior Stanislas.

To się musiało tak skończyć! Świetne podanie Lewisa Cooka na prawe skrzydło i natychmiastowe zagranie wzdłuż bramki. Wilson z zimną krwią pakuje piłkę do siatki.

11
7
3
4
6
10'

Chytre, górne podanie Frasera tuż przed bramkę. Lekki strzał Wilsona intuicyjnie obronił David de Gea.

2
1
9'

Jakiś rozkojarzony jest Alexis Sanchez. Trzy podania do Chilijczyka i za każdym razem proste błędy w przyjęciu.

2
7'

Znów gospodarze. Rozegranie na lewe skrzydło, gdzie w pole karne dośrodkowuje Fraser. Ashley Young z grymasem bólu na twarzy przecina to podanie. Obrońca nabawił się lekkiego urazu.

1
4'

Ryan Fraser sam przed bramkarzem! Pomocnik gospodarzy nie spodziewał się, że Smalling tak źle obliczy lot piłki i biegnąc na bramkę "zgłupiał". Mógł zrobić wszystko, ale uderzył prosto w nogi de Gei.

1
1'

Od razu długa piłka w kierunku Sancheza, ale ten na ofsajdzie.

1
1
13:01

Krótka uroczystość ku czci osób poległych w działaniach wojennych połączona z minutą ciszy.

1
1
13:01

Przywitanie obu zespołów. Czarno-czerwone stroje gospodarzy, przyjezdni zagrają w jasnoróżowych koszulkach i białych spodenkach.

1
13:01

Dużą niespodzianką jest brak w meczowej kadrze Romelu Lukaku. Belga brakuje nawet na ławce, a nie ma żadnej informacji, że jest kontuzjowany.