Premier League: 11. kolejka
04 lis 2018 17:00
90+3'

Alvaro Morata przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem. Wayne Hennessey zorientował się, że Hiszpan bedzie go lobował i spokojnie złapał piłkę.

1
1
6
3
90+2'

Kontra gości po stracie Luiza. Sprawy w swoje nogi wziął Andros Townsend, ale huknął obok celu.

1
1
1
2
90'

Przed nami ostatnie 3 minuty gry.

2
88'

Strata van Aanholta przed własnym polem karnym mógł kosztować czwartego gola. Krótkie podanie do Moraty, ale piłkę w ostatniej chwili wybija Luka Milivojević. Mógł być "samobój", ale przytomnie zachował się bramkarz.

2
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Milivojević. Faul w środku boiska.

Crystal Palace
4
83'

Gospodarze już tego meczu z rąk nie wypuszczą. The Blues w pełni kontrolują to co dzieje się na boisku.

5
3
1
80'
80'

Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Cesc Fabregas.

78'

Kilka szybkich podań przed polem karnym gości i strzał Kovacicia... metr obok celu.

1
2
74'

Indywidulana akcja van Aanholta zakończona niecelnym strzałem z 17 metrów. Boczny obrońca Orłów był w momencie strzału mocno odchylony i to zdecydowało o niepowodzeniu.

4
2
1
2
2
70'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu Marcos Alonso.

I mamy kolejnego gola. Po akcji lewą flanką i płaskim podaniu na 10. metr, wykańcza wszystko Rodriguez.

17
11
2
68'

Chelsea teraz będzie się pilnowała, bo rywal pokazał już , że jest groźny.

2
1
1
65'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Eden Hazard.

Ależ wejście Belga! Dośrodkowanie z rzutu wolnego trafia na dalszy słupek, gdzie mocnym strzałem gospodarzy na prowadzenie wyprowadza Morata.

24
14
2
2
64'

Chelsea. Schodzi: Ross Barkley. Wchodzi: Mateo Kovacić.

64'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Eden Hazard.

5
2
1
63'

Uderzenie głową Luiza i fantastycznie odbił piłkę Wayne Hennessey!

2
61'

Kontra Crystal Palace 3 na 3! Wilfried Zaha kapitalnie ogrywa Ruedigera, podaje do Meyera, ale strzał Niemca łatwo zatrzymuje Kepa Arrizabalaga.

1
2
60'

Celny strzał Williana z 23 metrów, ale prosto w bramkarza.

1
1
2
1
57'

Dośrodkowanie ze skrzydła trafia na głowę Moraty, a ten mocno uderza w kierunku prawego rogu. Wayne Hennessey widowiskowo broni, ale jest też w górze chorągiewka liniowego... był ofsajd.

1
1
53'

Gol! Strzelił Andros Townsend. Asystował mu James McArthur.

Niespodziewane wyrównanie! Prostopadłe podanie z głębi pola i "setkę" strzałem w długi róg kończy Townsend.