Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jan Vertonghen. Belg wyciął Lacazette'a. Słusznie został wyrzucony z boiska.

3
2
2
85'

Koguty nie podejmują walki, chyba nie wierzą, że są w stanie odmienić losów meczu.

6
6
1
1
1
82'

Tottenham. Schodzi: Ben Davies. Wchodzi: Danny Rose.

5
4
3
2
2
81'

Sokratis Papastathopoulos oddał niecelny strzał z 20 metrów. Grek nie przyłożył się do niego.

2
1
2
3
2
79'

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Harry Winks.

4
2
1
3
2
79'

Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Lucas Moura.

5
2
1
1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Torreira. Urugwajczyk ściągnął koszulkę, gdy celebrował bramkę.

3
2
2
4
6
77'

Gol! Strzelił Lucas Torreira. Asystował mu Pierre-Emerick Aubameyang. 4:2! Co za mecz, co za odpowiedź Arsenalu! Prostopadłe podanie Aubameyanga i Torreira mimo ostrego kąta uderzył precyzyjnie.

76'

Dośrodkowanie Aubameyanga z prawej strony boiska, ale Lacazette nie sięgnął piłki.

2
1
2
2
3
75'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. 3:2! Francuz pośliznął się przy strzale z 17 metrów, ale uderzył na tyle precyzyjnie (piłka otarła się jeszcze o Diera), że Lloris nie sięgnął piłki.

23
12
6
3
5
74'

Leno wyszedł aż na 30 metr i skutecznie wybił piłkę zmierzającą do Sissoko.

4
1
1
1
1
71'
69'

Przerwa w grze. Jakiś problem zdrowotny ma Mustafi.

3
2
4
4
3
68'

Koszmarna pomyłka Bellerina, który podał do Sona. Koreańczyk z 17 metrów nie zdołał pokonać Leno.

2
2
5
1
3
67'

Aubameyang zbyt wysoko podniósł nogę i sędzia uznał, że Foyth był faulowany.

1
1
1
1
5
65'

Żółtą kartkę otrzymał Dele Alli. Faulowany Xhaka.

5
3
1
1
2
63'

Kiks Ramseya w polu karnym Tottenhamu. Walijczyk jest wściekły na siebie.

1
2
2
1
1
62'

Kolejny strzał. Sokratis Papastathopoulos wygrał pojedynek główkowy, ale uderzył nad poprzeczką z pięciu metrów.

2
2
1
4
2
61'

Arsenal nadal w natarciu. Przyblokowany strzał Ramseya. Korner.

4
4
1
1
1
60'

Co tam się działo?! Alli wybił piłkę z linii bramkowej po strzale Mustafiego, a po chwili potężna bomba Torreiry minęła bramkę Tottenhamu.

1
1
1
1
3
58'

Kolasinac zagrał do Aubameyanga, lecz Vertonghen tym razem był pierwszy przy piłce.

1
1
1
1
3
56'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Aaron Ramsey. 2:2! Długie podanie Bellerina do Ramseya, który zgrał piłkę do Aubameyanga. Uderzenie Gabończyka z 18 metrów zaskoczyła bezradnego Llorisa.

55'

Zupełnie nieudany strzał Holdinga z 35 metrów. Zła decyzja Anglika.

1
1
1
1
2
54'

Druga połowa nie jest już tak szybka, jak pierwsze 45 minut.

1
1
1
2
1
50'

Leno przeniósł piłkę nad poprzeczką po strzale Harry'ego Kane'a z rzutu wolnego.

2
1
2
2
3
49'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka. Faulowany Alli.

3
2
1
2
3
48'

Korner dla Tottenhamu, ale Mustafi wybił piłkę głową.

6
2
2
2
4
46'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Aaron Ramsey.

3
2
3
3
4
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
3
2
2
45+3'

Znów Mustafi. Jego strzał głową leciał pod poprzeczkę, ale Lloris zdążył z interwencją.

2
2
2
2
2
45+1'

Niecelny strzał Mustafiego z siedmiu metrów. Niemiec upierał się, że Arsenalu należy się korner. Biorąc pod uwagę formę arbitra nie można wykluczyć, że ma rację.

4
5
2
2
4
45'

Trzy minuty doliczone.

4
2
2
2
2
44'

Kapitalna okazja przed Aubameyangiem, który z kilku metrów nie pokonał Llorisa. Co więcej, Gabończyk był na spalonym, ale powtórka pokazała, że sędzia się pomylił.

4
4
3
2
6
40'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Dier. Ostatecznie Anglik dostał żółtą kartkę za prowokowanie fanów Arsenalu po strzelonym golu.

6
5
3
4
4
39'

Teraz Son faulowany przy linii przez Bellerina, lecz tym razem Mike Dean nie widział przewinienia.

5
2
1
1
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Shkodran Mustafi. Faulowany Son.

3
2
2
1
5
36'

Kolejny mecz na szczycie w Premier League pokazuje, że VAR już dawno powinien zagosić na angielskie boiska.

5
6
4
3
3
34'

Gol! Strzelił Harry Kane. 2:1 dla Tottenhamu! Kane zmylił bramkarza i zdobył gola.

22
13
4
8
14
33'

Karny dla Tottenhamu! Sędzia dopatrzył się faulu Holdinga na Sonie. Powtórki pokazały, że nie było nawet kontaktu. Koszmarna pomyłka sędziego.

8
7
2
4
17
31'

Olbrzymie zamieszanie po golu Diera. Anglik w przypływie emocji pokazał kibicom Arsenalu, że mają się uciszyć. To rozzłościło zawodników Kanonierów.

7
5
2
1
3
30'

Gol! Strzelił Eric Dier. Asystował mu Christian Eriksen. 1:1! Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego i Dier głową pokonał słabo interweniującego Leno.

16
8
5
9
13
29'

Tottenham wygląda już dużo lepiej. Koguty częściej operują piłką, tworzą zagrożenie pod bramką rywali.

3
3
2
2
3
26'

Harry Kane podał na 30 metrów do Sona, ale ten był na spalonym.

2
1
1
2
1
23'

Niezłe wejście Sona, wpadł w pole karne, oddał silny, płaski strzał. Leno "na raty" złapał piłkę.

2
2
1
1
2
22'

Arsenal oddał już 7 strzałów. Tottenham tylko jeden.

2
3
2
2
2
19'

Znów gorąco w polu karnym Kogutów. Strzał Bellerina został zablokowany, a dobitka Torreiry była niecelna.

3
4
2
1
1
19'

Doskonała okazja przed Arsenalem. Kolasinac idealnie podał do Iwobiego, którego strzał z 10 metrów obronił Lloris.

5
4
2
2
1
17'

Koguty mają problem, żeby wyjść ze składną akcją z własnej połowy.

4
4
1
1
2
15'

Świetne tempo meczu w pierwszym kwadransie.

5
1
1
1
1
13'

Powinno być 2:0! Płaskie zagranie Kolasinaca i Aubameyang z pięciu metrów nieczysto trafił w piłkę.

3
1
3
1
1
12'

Odpowiedź Tottenhamu. Son wpadł w pole karne, kąt był ostry i dlatego Leno zdołał sparować jego strzał.

5
4
2
1
2
10'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. 1:0 dla Arsenalu! Gabończyk zmylił Llorisa i płaskim strzałem pokonał go.

20
12
9
6
6
9'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Vertonghen. Rzut karny dla Arsenalu! Belg zagrał piłkę ręką.

9
3
1
1
1
7'

Arsenal znów przycisnął Tottenham. Najpierw piłkę stracił Kolasinac, a po chwili uderzenie Iwobiego zostało zablokowane.

5
4
1
1
1
5'

Torreira agresywnie zaatakował Allego, ale sędzia nie dopatrzył się faulu. Tylko aut dla Kogutów.

1
2
2
1
1
3'

Kolejna akcja Arsenalu. Z lewej flanki dośrodkował Kolasinac, jednak żaden gracz Arsenalu nie doszedł do piłki.

3
3
2
1
1
2'

Pierwsza okazja przed Arsenalem. Z prawej flanki dośrodkował Henrich Mchitarjan i niecelnie głową przymierzył Pierre-Emerick Aubameyang.