Zakończony
Everton
90+5'

Gol! Strzelił Divock Origi.

Kiks van Dijka, ale piłka nabrała dziwnej paraboli lotu i spadła na poprzeczkę. Pickford kompletnie się pogubił i Origi strzelił do pustej bramki!

50
27
10
11
11
90+4'

Zrobiło się gorąco między Gomezem, a Richarlisonem. Piłkarze ostro walczyli o piłkę.

3
1
3
1
1
90+2'

Daniel Sturridge przewrócił się w polu karnym Evertonu, ale nie ma mowy o karnym.

3
4
90'

Arbiter doliczył cztery minuty.

4
2
90'

Everton. Schodzi: Gylfi Sigurdsson. Wchodzi: Kurt Zouma.

90'

Żółtą kartkę otrzymał Gylfi Sigurdsson.

2
2
1
1
1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Gomes.

1
1
1
1
87'

Divock Origi trafia z dwóch metrów w poprzeczkę! Dobitka innego z graczy Liverpoolu została zablokowana.

1
1
1
2
7
87'

Dobra akcja Origiego po skrzydle. Zagrał piłkę do Mane, a jeden z obrońców wybił piłkę na rzut rożny.

1
3
2
86'

Gospodarze wykonali kilka dośrodkowań w pole karne Evertonu, ale defensywa gości spisała się dobrze.

1
1
1
5
84'
81'

Firmino źle wyprowadził kontrę gospodarzy. Szukał podania w pole karne, ale zrobił to niedokładnie.

2
3
80'

Żółtą kartkę otrzymał Joe Gomez.Kolejne przewinienie na Richarlisonie.

2
78'

Sigurdsson strzelił z dystansu, ale tylko w plecy Virgila van Dijka.

1
1
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho.Fabinho sfaulował Richarlisona.

1
1
2
16:29
73'

Wrzutka Robertsona, ale dobrze ustawiony w swoim polu karnym był Michael Keane.

1
71'

Liverpool. Schodzi: Xherdan Shaqiri. Wchodzi: Naby Keita.

70'

Lucas Digne wykonał rzut wolny. Richarlison był dobrze pilnowany i nie trafił czysto w piłkę. Everton także szuka gola!

1
1
2
3
3
68'

Digne blokował Mane. Senegalczyk upadł w polu karnym Evertonu, ale sędzia nie podyktował jedenastki.

1
66'

Ademola Lookman podał piłkę do Bernarda, ale skrzydłowy Evertonu nie trafił w światło bramki.

2
65'

Celny strzał Sigurdssona z dalszej odległości. Pewna obrona Alissona.

3
2
63'

Everton. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Ademola Lookman.

62'

Brzydkie zachowanie Robertsona wobec Richarlisona. Piłkarz Liverpoolu ma szczęście, że nie zobaczył żółtej kartki.

1
60'

Dośrodkowanie Walcotta prosto z ręce Alissona.

3
1
1
1
59'

Kolejne uderzenie z dystansu. Mane obok słupka.

1
1
2
2
57'

Shaqiri strzelił z dalszej odległości, ale uderzenie zostało zablokowane przez obrońców.

1
1
2
1
2
55'

Theo Walcott potrzebuje pomocy medycznej. Anglik ucierpiał w walce o piłkę.

2
1
1
5
1
53'

Duży błąd Michaela Keane'aSadio Mane miał kolejną świetną okazję, ale nie trafił w bramkę.

1
3
2
3
6
52'

Virgil van Dijk był naciskany przez Richarlisona, ale obrońca nie popełnił żadnego błędu i wycofał piłkę do bramkarza.

4
1
1
1
1
50'

Georginio Wijnaldum mógł uderzyć zza pola karnego, ale wolał podać piłkę do kolegi. Zabrakło strzału na bramkę gości.

1
1
1
1
4
48'

Ładny strzał Mohameda Salaha. Piłka przeleciała obok słupka bramki Pickforda.

5
2
3
1
2
47'

Theo Walcott przejął piłkę i ruszył w kierunku bramki gospodarzy. Nie udało się jednak zagrozić bramce Alissona.

5
3
3
3
2
czas Druga połowa
45'

Doliczona została jedna minuta.

2
2
1
1
1
45'

Pickford szybko wykopał futbolówkę w kierunku Richarlisona, ale błędu nie popełnił Andrew Robertson.

1
1
1
1
1
43'

Starcie Colemana z Salahem. Irlandczyk świetnie zastawił futbolówkę i zostawił ją Jordanowi Pickfordowi.

2
1
1
1
1
42'

Virgil van Dijk posłał długą piłkę, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

1
1
1
1
5
39'

Znakomita asekuracja Jordana Pickforda. Anglik wybiegł z bramki i uprzedził Sadio Mane.

3
2
1
1
2
39'

Mane posłał zbyt mocne podanie na prawą stronę i Alexander-Arnold nie doszedł do piłki.

1
1
1
1
4
35'

Piękne prostopadłe podanie Sigurdssona do Walcotta. Anglik minął bramkarza rywali, ale się pogubił i nie oddał strzału.

3
4
2
2
2
34'

Shaqiri otrzymał znakomite podanie od Salaha, ale przegrał pojedynek z Pickfordem! Anglik stanął na wysokości zadania.

2
2
2
3
2
33'

Żółtą kartkę otrzymał Xherdan Shaqiri.Szwajcar faulował Bernarda.

1
1
2
2
3
32'

Andre Gomes kilka minut temu nie wkorzystał znakomitej okazji, ale rozgrywa dobry mecz. Portugalczyk teraz był faulowany.

2
3
2
2
2
30'

Richarlison strzelił bardzo lekko, a następnie upadł na murawę. Sędzia uznał, że Alexander-Arnold go nie faulował. Nie ma bramek, ale jest to ciekawy mecz.

4
3
2
2
2
29'

Drugi strzał Firmino w tym spotkaniu. Brazylijczyk uderzył z dalszej odległości, ale na posterunku był Pickford.

4
2
1
1
1
28'

Virgil van Dijk nie oddał czystego strzału głową po wrzuce z rzutu rożnego.

3
1
26'

Digne ruszył po lewym skrzydle. Lewy obrońca dośrodkował piłkę i wywalczył korner.

1
1
1
3
3
24'

Nieporozumienie Colemana z Richalisonem. Prosta strata gości na połowie Liverpoolu.

1
1
22'

Gylfi Sigurdsson fatalnie dośrodkował z rzutu wolnego. Islandczyk świetnie wykonuje rzuty wolne, więc jest to spore zaskoczenie.

1
1
21'

Niesamowite szczęście Liverpoolu! Andre Gomes strzelił głową z bliskiej odległości, ale kapitalną interwencją popisał się Alisson!

19'

Roberto Firmino doszedł do sytuacji strzeleckiej. Brazylijczyk otrzymał podanie od Salaha, popisał się ładnym zwodem i uderzył na bramkę Pickforda. Piłka minęła słupek bramki Evertonu.

1
1
1
2
1
17'

Richarlison poradził sobie z rywalem, ale nie utrzymał się na nogach. Napastnik Evertonu upadł w polu karnym gospodarzy.

1
1
1
1
1
15'

Piłka w posiadniu miejscowych. Everton na początku meczu grał dość ofensywnie, ale teraz myśli tylko o działaniach obronnych.

1
1
1
1
1
13'

Podopieczni Kloppa przejęli kontrolę nad wydarzeniami na boisku. Znowu do strzału doszedł Mane, ale za akcją wrócił Seamus Coleman, który zablokował uderzenie.

1
1
1
2
1
12'

Kapitalna szansa Sadio Mane. Senegalczyk fatalnie przestrzelił!

3
2
3
1
6
10'

Ciekawa piłka od Sadio Mane do Mohameda Salaha. Gwiazdor Liverpoolu nie zdołał opanować futbolówki.

2
1
1
1
1
9'

Przechwyt Bernarda. Pomocnik Evertonu szybko pobiegł z piłką, ale się przewrócił i wykorzystał to jeden ze stoperów Liverpoolu.

1
1
1
1
1
7'

Sadio Mane wyprowadził na pozycję prawego obrońcę. Alexander-Arnold zagrał piłkę w pole karne, ale Digne wybił ją na korner.

2
1
1
1
1
5'

Everton jest ofensywnie usposobiony. Przyjezdni znowu zawędrowali w pole karne gospodarzy, ale zabrakło strzału.

2
1
1
1
1
4'

Digne wrzucił futbolówkę ze stojącej piłki prosto na głowę Miny. Stoper gości nie trafił w światło bramki.

1
1
1
1
1
3'

Everton przedostał się na połowę The Reds. Trent Alexander-Arnold dopuścił się przewinienia.

2
1
1
1
1
2'

Xherdan Shaqiri dośrodkował piłkę w pole karne Evertonu z rzutu rożnego, ale najwyżej we własnym polu karnym wyskoczył Lucas Digne.