Arsenal nie schodzi z połowy Burnley. Kanonierzy za chwilę zdobędą trzy punkty!

1
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Westwood.

90+1'

Gol! Strzelił Alex Iwobi. Mesut Oezil strzelił na bramkę Harta, ale uderzenie zostało zablokowane. Piłka wpadła pod nogi Iwobiego, który zamyka mecz. 3:1 dla Arsenalu!

Arsenal FC
10
7
1
1
2
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

2
1
90'

Mesut Oezil wypuścił sobie za mocno piłkę i szybciej dobiegł do niej Mee. Niemiec nie jest wyróżniającym się piłkarzem w dzisiejszym spotkaniu.

3
1
88'

Iwobi zatańczył w polu karnym Burnley, ale stracił piłkę. Natychmiast ją odzyskał Kolasinac, który zagrał futbolówkę w pole bramkowe, ale nie było tam żadnego z jego kolegów. Aubameyang czekał niepilnowany na szóstym metrze.

2
2
87'

Arsenal jest coraz bliżej zwycięstwa. Kanonierzy pilnują prowadzenia i nie dopuszczają do zagrożenia pod własnym polem karnym. Goście nie potrafią zaatakować.

1
83'

Burnley. Schodzi: Phil Bardsley. Wchodzi: Matthew Lowton.

80'

Kontra gości. Matej Vydra przegrał walkę o piłkę i sfaulował rywala.

1
3
79'

Burnley szykowało kolejną akcję, ale na pozycji spalonej znajdował się Jeff Hendrick.

1
2
78'
77'

Burnley. Schodzi: Chris Wood. Wchodzi: Matej Vydra.

77'

Burnley. Schodzi: Ashley Barnes. Wchodzi: Sam Vokes.

74'

Starcie Wooda z Sokratisem. Grek był asekurowany przez Stephana Lichtsteinera.

1
72'

Granit Xhaka został trafiony przez Westwooda w głowę. Szwajcar już się pozbierał i gra dalej.

70'

Jack Cork strzelił z 14 metrów, ale piłka nie została skierowana w światło bramki. Pomocnik Burnley miał czas, aby lepiej przymierzyć.

1
1
69'

Westwood posłał dobrą wrzutkę w pole karne gospodarzy, ale Lichtsteiner został sfaulowany przez Barnesa.

2
1
67'

Bardsley stracił piłkę na rzecz Aubameyanga. Gabończyk ruszył z kontratakiem, ale został zablokowany przez Kevina Longa. Mamy rzut rożny.

3
63'

Gol! Strzelił Ashley Barnes. Strzał Barnesa został zablokowany przez obrońców Arsenalu. Piłka przypadkowo znowu spadła pod nogi napastnika Burnley, który drugi raz się nie pomylił. Mamy już 2:1!

5
4
6
4
5
60'

Żółtą kartkę otrzymał Jack Cork.

Burnley FC
2
1
61'

Nie popisał się Lucas Torreira. Rezerwowy Arsenalu oddał strzał bezpośrednio z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

1
1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Ben Mee.Mee faulem przerwał szybką akcję Aubameyanga.

Burnley FC
2
59'
59'

Żółtą kartkę otrzymał Matteo Guendouzi.Pomocnik Arsenalu obejrzał żółtą kartkę za faul.

58'

Lacazette czekał na błąd Mee, ale obrońca Burnley nie dopuścił do zagrożenia pod własną bramką. Francuski napastnik Kanonierów chwilę później się przewrócił, ale sędzia nie użył gwizdka.

1
1
1
58'

Niecelny strzał z dalszej odległości Ashleya Barnesa.

1
56'

Rzut wolny dla przyjezdnych. Sędzia nie zauważył wyraźnego spalonego i Chris Wood stanął przed świetną szansą na zdobycie kontaktowego gola! Sokratis zablokował jednak napastnika.

1
1
1
55'

Wyszło słónce nad stadionem. Joe Hart ubrał nawet czapkę.

1
52'

Duża dominacja Arsenalu. Goście nie mają obecnie żadnych argumentów. Kanonierzy w posiadniu piłki.

1
1
48'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Alexandre Lacazette.

Błyskawiczna kontra gospodarzy! Matteo Guendouzi  podał futbolówkę do Kolasinaca. Lewy obrońca zauważył niepilnowanego Lacazette'a przed polem karnym gości. Francuz nie był łakomy na uderzenie i obsłużył Aubameyanga. Gabończyk strzelił mocno i celnie. Hart drugi raz bezradny.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Chris Wood.

Burnley FC
2
1
1
46'

James Tarkowski posłał długą piłkę w kierunku Chrisa Wooda. Napastnika Burnley uprzedził jednak Leno, który wybiegł poza własne pole karne. Niemiec został jeszcze kopnięty przez Wooda.

czas Druga połowa
45+1'

Mesut Oezil otrzymał od kibiców brawa za ładny przerzut na lewą stronę do Kolasinaca. Akcja Kanonierów jednak nie nabrała tempa.

3
45'

Sędzia doliczył dwie minuty do pierwszej części gry.

2
1
45'

Alexandre Lacazette przewrócił się w polu karnym gości, ale nie ma mowy o faulu. Skuteczna intwerwencja Kevina Longa.

1
2
44'

Dośrodkowanie w pole karne Arsenalu. Granit Xhaka głową podał piłkę do Leno. Szwajcar był dobrze ustawiony i pomógł swojej drużynie.

43'

Barnes czekał na prostopadłe podanie, ale zignorował go Charlie Taylor.

1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Sokratis Papastathopoulos.Kolejne starcie Sokratisa z Barnesem. Teraz żółtą kartkę zobaczył obrońca gospodarzy.

40'

Aubameyang chciał podać piłkę do Lacazette'a, ale czujni byli obrońcy "The Clarets".

3
2
2
1
1
39'

Charlie Taylor ruszył po lewym skrzydle, ale zatrzymał go Ainsley Maitland-Niles.

1
1
1
1
1
37'
36'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Barnes.Napastnik obejrzał żółtą kartkę za faul na Sokratisie.

2
1
2
35'

Przepychanki na boisku. Za chwilę zobaczymy, czy sędzia pokaże żółte kartki.

2
2
3
1
33'

Pierwsze dwa kwandrase na nami. Nie ma niespodzianki, Arsenal na prowadzeniu. Przyjezdni szukają jednak swoich szans i nic jeszcze nie jest przesądzone. W tej chwili, piłkę powoli przekazują sobie miejscowi na własnej połowie.

3
4
30'

Ainsley Maitland-Niles ładnie minął Bena Mee. Młody zawodnik Arsenalu zagrał piłkę w pole karne Burnley, ale dobrze ustawieni byli defensorzy gości.

4
1
2
2
2
28'

Charlie Taylor wrzucił piłkę z rzutu rożnego. Świetnie do futbolówki ruszył Leno, który wybił ją poza pole karne. Piłkarze Burnley szybko do niej dobiegli, ale nie oddali strzału.

4
1
2
1
1
26'

Starcie Barnesa z defensorem Arsenalu. Napastnik jest zaskoczony, że sędzia nie sięgnął po gwizdek.

2
1
2
1
2
23'

Arbiter odgwizdał faul Bena Mee na Ozilu. Niemiec spokojnie mógł utrzymać się na murawie.

2
1
2
1
3
23'

Phil Bardsley zdecydował się na odważną próbę i strzelił mocno z dystansu. Piłka zatrzymała się jednak na jednym z graczy Arsenalu.

2
1
2
4
1
20'

Sead Kolasinac ożywił akcję i ruszył po lewym skrzydle. Uderzenie Mohameda Elneny'ego zostało zablokowane. Piłka wróciła jednak szybko do Kanonierów. Ainsley Maitland-Niles strzelił drugi raz w tym meczu, ale na posterunku był Hart. Angielski bramkarz nie będzie się nudził na Emirates Stadium.

1
1
2
1
2
18'

Wood na pozycji spalonej. Hendrick trochę się pośpieszył i zbyt szybko podał futbolówkę do swojego kolegi. Goście też starają się grać w piłkę. Fajnie, że nie mamy ruchu jednostronnego!

1
1
1
1
2
17'

Mesut Oezil wykonał rzut wolny. Niemiec podał futbolówkę po ziemi do Kolasinaca, ale lewy defensor do niej nie doszedł.

1
1
2
1
2
14'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Sead Kolasinac. Piękna akcja Arsenalu! Pierre-Emerick Aubameyang był niepilnowany i oddał strzał, którego nie mógł obronić Joe Hart! Piłka wpadła przy samym słupki bramki. Mamy 1:0!

13'

Pierre-Emerick Aubameyang zagrał piłkę w pole karne gości, ale spokój zachował James Tarkowski. Stoper oddalił zagrożenie.

2
3
2
2
3
11'

Arsenal cały czas w posiadaniu piłki. Piłkarze Seana Dyche'a czekają na własnej połowie.

2
1
2
1
8'

Sporo zamieszania w polu karnym gości. Mohamed Elneny tego nie wykorzystał i nie zdołał uderzyć na bramkę Harta.

2
1
1
1
7'

Granit Xhaka strzela z dystansu. Uderzenie Szwajcara było skierowane w światło bramki, ale dobrze spisał się Joe Hart.

3
1
1
1
1
6'

Ambitna walka Jacka Corka. Pomocnik gości powalczył o piłkę na połowie Arsenalu. Dośrodkowania Bardsleya i Taylora jednak nie były najlepsze.

2
1
1
1
1
5'

Ciekawie zaczął się ten mecz. Miejmy nadzieję, że w kolejnych minutach nie zabraknie sytuacji podbramkowych.

1
3'

Szybka odpowiedź przyjezdnych! Ashley Westwood stanął oko w oko z Leno. Niemiec uchronił swój zespół od utraty gola. Mamy rzut rożny.

1
1
2'

Było groźnie! Pierre-Emerick Aubameyang zagrał piłkę do Ainsleya Maitlanda-Nilesa, który oddał strzał na bramkę Harta. Bramkarz Burnley świetnie interweniował!

1
1'

"Kanonierzy" szybko pozbyli się futbolówki. Burnley czeka na to, co zrobią gospodarze.

00:22

Sobotę z Premier League rozpoczynamy na Emirates Stadium. Arsenal FC powalczy o ligowe punkty ze skazywanym na pożarcie Burnley FC. Startujemy o godzinie 13:30!