1
1
1
88'

Potężnie z okolic linii pola karnego strzelił Sadio Mane, jednak piłka poszybowała nad poprzeczką.

1
1
85'

Gol! Strzelił Fabinho. Asystował mu Mohamed Salah.

4:0! Z rzutu rożnego dośrodkował Salah, a głową do siatki trafił z kilku metrów Fabinho.

30
23
5
2
1
82'
80'

Newcastle. Schodzi: Matt Ritchie. Wchodzi: Jacob Murphy.

79'

Gol! Strzelił Xherdan Shaqiri. Asystował mu Trent Arnold.

Już 3:0! Arnold dograł z prawej strony pola karnego do Shaqiriego i Szwajcar dopełnił formalności na pustą bramkę.

78'

Zryw Liverpoolu nie trwał zbyt długo, teraz znów spokojniejszy fragment.

4
1
1
1
74'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dwukrotnie próbował uderzać Virgil van Dijk, jednak popełnił faul w ofensywie i sędzia przerwał grę.

1
1
1
1
73'

Newcastle. Schodzi: Kenedy. Wchodzi: Sean Longstaff.

69'
68'

Liverpool znów podkręcił tempo, domagały się tego trybuny Anfield i gospodarze nie spoczęli na laurach.

1
1
1
65'

Zakotłowało się teraz w polu karnym Srok, ale The Reds nie zakończyli tego strzałem.

1
1
1
62'
60'

Jordan Henderson zagrywał prostopadle w kierunku Salaha, ale efektownie głową przeciął to na przedpolu Martin Dubravka.

1
1
1
59'

Przerwa w grze, Jordan Henderson musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

1
57'

Nic nie wskazuje na przełom. Piłkarze Newcastle chyba nie wierzą w możliwość sprawienia niespodzianki i Liverpool nie musi się nawet przesadnie wysilać.

1
1
1
54'

DeAndre Yedlin dośrodkował z prawego skrzydła do Joselu, jednak ten główkował obok dalszego słupka.

1
1
1
1
52'

Xherdan Shaqiri chciał oddać strzał z ostrego kąta po dośrodkowaniu Salaha, jednak tylko przeciął powietrze.

1
1
1
51'

Virgil van Dijk przeciął groźne dośrodkowanie Ritchiego z rzutu rożnego.

1
1
2
1
1
48'

Gol! Strzelił Mohamed Salah.

2:0! Salah oddał pewny płaski strzał w prawy róg i choć Dubravka wyczuł jego intencje, to nie sięgnął piłki.

Liverpool FC
29
22
5
1
1
47'

Rzut karny dla Liverpoolu! Paul Dummett ewidentnie sfaulował Salaha.

7
6
2
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
1
45'

Doliczona 1 minuta.

3
1
1
44'

Soczyście z rzutu wolnego uderzył Xherdan Shaqiri, piłka jeszcze zrykoszetowała i z najwyższym trudem odbił ją Martin Dubravka!

2
2
4
2
2
42'

Z dystansu przestrzelił teraz Jordan Henderson.

1
1
1
41'

Teraz Virgil van Dijk doszedł już do strzału, to był 15. metr, ale w ostatniej chwili przyblokował go obrońca i piłka wyszła na rzut rożny.

1
40'

Słabe dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu gospodarzy. Piłka miała dolecieć do Van Dijka, ale bez trudu wybił ją obrońca.

1
1
3
3
3
35'

Z boiska wieje nudą... Od dłuższej chwili pod żadną z bramek nie działo się nic ciekawego.

2
2
3
5
5
31'

Obrona Srok poradziła sobie z płaską centrą Arnolda z prawej strony boiska.

1
1
2
2
2
28'

Tempo nie jest zbyt wysokie. Liverpool kontroluje mecz, a Newcastle nie podejmuje na razie wielkiego ryzyka.

2
3
2
1
1
25'

Xherdan Shaqiri chciał efektownie podać do Salaha, ale zabrakło mu precyzji i Egipcjanina uprzedził Martin Dubravka.

5
3
3
2
2
23'

Z dystansu daleko obok bramki uderzył Matt Ritchie.

1
1
1
1
1
22'

Liverpool nie jest zbyt skoncentrowany w defensywie, ale potrafi za to kąsać z przodu. Teraz niecelnie uderzył Xherdan Shaqiri.

3
1
1
1
3
19'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niepilnowany Yoshinori Muto główkował wprost w ręce Alissona.

4
4
4
18'

Jordan Henderson zastopował faulem groźną kontrę Newcastle, którą wyprowadzał Kenedy.

2
3
1
15'

Dobra gra Liverpoolu, gospodarze są pewni siebie i długo utrzymują się przy piłce.

6
1
1
11'

Gol! Strzelił Dejan Lovren.

Liverpool prowadzi! Okrutnie we własnym polu karnym pomylił się Lascelles, który wybił piłkę wprost pod nogi Lovrena, a Chorwat wpakował ją do siatki potężnym strzałem pod poprzeczkę.

29
23
6
4
4
10'

Odpowiedź The Reds! Sadio Mane wyłożył piłkę Shaqiriemu, ale ten chybił z kilku metrów!

1
5
1
2
1
8'

Znów groźnie w polu karnym Liverpoolu! Z lewego skrzydła dośrodkował Matt Ritchie, na radar krył Virgil van Dijk, jednak w świetnej sytuacji obok słupka główkował Joselu!

1
2
1
1
8'

Newcastle szybko poradziło sobie z pierwszymi akcjami Liverpoolu i na razie prezentuje się dobrze.

2
1
5
4'

A jednak Sroki potrafiły się odgryźć! Po dośrodkowaniu z prawej strony dobrą okazję miał Federico Fernandez, tyle że główkował źle i gospodarze bez trudu sobie poradzili.

6
1
4
3'

Newcastle od razu zepchnięte do obrony, The Reds nie zamierzają czekać z atakowaniem.