Manchester United
5' Paul Pogba 33' Paul Pogba 36' Ashley Young 45' Marcus Rashford 51' Ander Herrera 72' Romelu Lukaku 79' Eric Bailly
AFC Bournemouth
45+2' Nathan Ake
4:1

Manchester United odniósł kolejne efektowne zwycięstwo.

David de Gea nie pozwolił piłce opuścić boiska po zablokowanym dośrodkowaniu Ryana Frasera. AFC Bournemouth nie wywalczyło rzutu rożnego i już najpewniej nie zagrozi Manchesterowi United.

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

74556 kibiców na trybunach. Zdecydowana większość trzymająca kciuki za zawodników Manchesteru United jest zadowolona z tego co wydarzyło się na stadionie.

AFC Bournemouth ma przewagę zawodnika w polu. W tej sytuacji gospodarze utrzymują się w posiadaniu piłki i starają się dowieźć korzystny rezultat do końca meczu.

Przeorganizowali się piłkarze po zejściu z boiska Erica Bailly'ego. Menedżerowie wykorzystali przerwę, w czasie której opatrywany był Ryan Fraser, na wprowadzenie ostatnich zmienników.

AFC Bournemouth. Schodzi: Nathan Ake. Wchodzi: Tyrone Mings.

Man Utd. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Phil Jones.

Czerwoną kartkę otrzymał Eric Bailly za ostry wślizg w nogi Ryana Frasera.

AFC Bournemouth nie było stać na dużo w drugiej połowie. Do końca spotkania jeszcze kilkanaście minut, ale kompani Artura Boruca są pogodzeni, że nie zapunktują na Old Trafford.

Man Utd. Schodzi: Ander Herrera. Wchodzi: Andreas Pereira.

Asmir Begović miał szczęście po strzale zza pola karnego Paula Pogby. Polujący konsekwentnie na hat-tricka pomocnik uderzył płasko z dystansu w słupek.

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Paul Pogba.

Także zmiennik ma wpływ na wynik spotkania. Romelu Lukaku nie potrzebował dużo czasu na zdobycie gola. Ominał on swoim uderzeniem Asmira Begovicia po podaniu Paula Pogby.

Marcus Rashford zbiera gratulacje z trybun i od kompanów przy ławce rezerwowych. W tym spotkaniu popisał się piękną akcją przed pierwszym golem, a później sam skierował piłkę do bramki.

Man Utd. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Romelu Lukaku.

Sytuacja sam na sam z bramkarzem. Paul Pogba nie skompletował hat-tricka, ponieważ nie pokonał Asmira Begovicia.

Eddie Howe wprowadzi na boisko dwóch zmienników.

Przewinienie na połowie AFC Bournemouth. Poszkodowany jest Marcus Rashford, który kompletnie nie daje się zatrzymać gościom w inny sposób.

Wysoki pressing AFC Bournemouth bez efektu. Nie spanikowali pewni siebie po udanej pierwszej połowie gospodarze.

Manchester United nadal jest nastawiony na atakowanie. Gospodarze nie zamierzają murować bramki przed niżej notowanym przeciwnikiem.

Z wyczuciem interweniował Eric Bailly i w ostatnim momencie sprzątnął piłkę ze stopy składającego się do strzału z bliska Joshuy Kinga. Napastnik AFC Bournemouth już zastanawiał się jak pokonać Davida de Geę.

Żółtą kartkę otrzymał Ander Herrera za faul taktyczny w centrum boiska.

Nathan Ake popisał się interwencją po strzale z bliska Andera Herrery. Autor dotychczas ostatniego gola nie pozwolił na zdobycie bramki z bliska.

Junior Stanislas ma problem z oddaniem dobrego uderzenia. Piłka spadła po jego nogami po dalekim wrzucie z autu, jednak trafił w stojącego blisko defensora.

Piłka ponownie w grze.

Czas na drugą połowę. Przyjezdni muszą gonić przeciwnika.

Gdyby nie bramka stracona w doliczonym czasie sytuacja Manchesteru United byłaby wymarzona. Jest i tak dobra.

Czy Paul Pogba strzeli trzeciego gola po przerwie?

Dwubramkowa zaliczka gospodarzy po pierwszej połowie.

Gol! Strzelił Nathan Ake. Asystował mu David Brooks.

Nie utrzymali koncentracji do końca pierwszej połowy piłkarze Manchesteru United. Nathan Ake wykorzystał swoją drugą sytuację podbramkową w tym spotkaniu i podtrzymuje nadzieję zawodników AFC Bournemouth.

Doliczone dwie minuty.

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Anthony Martial.

Zasłużył na tego gola Marcus Rashford. Młodzian ukrył się między obrońcami AFC Bournemouth i skierował piłkę z bliska do siatki po dośrodkowaniu Anthony'ego Martiala.

Niosą się brawa po Old Trafford. Publiczności podoba się skuteczność i zaangażowanie piłkarzy Manchesteru United.

Seria stałych fragmentów Manchesteru United po akcjach Anthony'ego Martiala oraz Marcusa Rashforda. Ani korner, ani rzut wolny nie pozwoliły gospodarzom zdobyć trzeciej bramki.

Druga interwencja Davida de Gei. Tym razem odbił przed siebie piłkę po mocnym uderzeniu Joshuy Kinga, który próbował wykorzystać daleki wrzut z autu w szesnastkę Manchesteru United.

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Young za faul blisko własnego pola karnego.

Gol! Strzelił Paul Pogba. Asystował mu Ander Herrera.

Jak na zawołanie Manchester United zadał uśpionemu przeciwnikowi drugi cios. Po dośrodkowaniu Andera Herrery ponownie skierował piłkę do bramki Paul Pogba. Francuz idzie za ciosem!

Niewiele klarownych sytuacji podbramkowych. Bardzo obiecująco rozpoczął Manchester United, ale ostatnie jego ataki nie były już imponujące.

Na zakończenie drugiego kwadransa pewny chwyt Asmira Begovicia po zbyt głębokim podaniu w szesnastkę Bournemouth.

Przyspieszyli przyjezdni, którzy przestali statystować i prosić Manchesteru United o niski wymiar kary. Jeszcze może być interesująco w tym spotkaniu.

Nathan Ake zorganizował Davidowi de Gei pierwszy egzamin. Po interwencji Andera Herrery przyjezdni mieli korner. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska sytuacyjne uderzenie na bramkę Manchesteru United oddał defensor AFC Bournemouth.

Paul Pogba wyraźnie odżył.

Junior Stanislas ponownie w ofensywie. Jego płaskie uderzenie zza pola karnego było niecelne.

Junior Stanislas popisał się balansem na skraju pola karnego. Jego wstrzelenie tylko wydawało się niebezpieczne. Piłka przeleciała przez pole bramkowe Davide de Gei.

David de Gea nie ma okazji do wykazania się w bramce Manchesteru United. Pierwszą groźną akcję AFC Bournemouth przerwał Luke Shaw, a przed momentem elegancko interweniował Nemanja Matić.

Dwie akcje Paula Pogby. Prostopadłe podanie reprezentanta Francji trafiło do Asmira Begovicia, a płaskie dośrodkowanie zostało zneutralizowane przez obrońców AFC Bournemouth.

Na potwierdzenie uderzenie Marcusa Rashforda z linii pola karnego. Piłka trafiła w głowę przeciwnika i Manchester United miał korner.

Manchester United w ataku pozycyjnym. Najgroźniej dla przeciwnika jest, kiedy piłka trafia pod nogi Marcusa Rashforda.

Wybronili się bez problemu gospodarze po płaskim dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Szybko przeprowadzili kontratak, po którym piąstkował na przedpolu Asmir Begović.

Manchester United prawie nie wpuszczał przeciwnika na własną połowę. Dopiero przed momentem Bournemouth przeprowadziło premierowy atak, który przerwał Luke Shaw.

Kolejna bramka Manchesteru United po zmianie szkoleniowca. Ofensywa uczestnika Ligi Mistrzów funkcjonuje ostatnio jak w zegarku.

Gol! Strzelił Paul Pogba. Asystował mu Marcus Rashford.

Świetną pracę wykonał Marcus Rashford, po którego błyskotliwym dryblingu i płaskim wstrzeleniu Paulowi Pogbie pozostało wpakować piłkę z bliska do bramki Bournemouth.

Od środka rozpoczęli piłkarze Manchesteru United. Pierwsza ich akcja nieudana, ale po wznowieniu Asmira Begovicia ekspresowo znaleźli się ponownie w posiadaniu futbolówki.

Początek meczu w Manchesterze.

Piłkarze na murawie Old Trafford. Gospodarze w czerwonych koszulkach i czarnych spodenkach, a kompani z klubu Artura Boruca na biało z granatowymi akcentami.

Kto wygra mecz?

Gospodarze na stadionie.

Artur Boruc na ławce rezerwowych AFC Bournemouth.

Sędzia: Lee Mason

Od 12 grudnia 2015 roku Manchester United rządzi w konfrontacjach z AFC Bournemouth. Wygrał pięć z sześciu, raz zremisował. Kolejne zwycięstwo pozwoli Czerwonym Diabłom zbliżyć się w tabeli do piątego Arsenalu.

AFC Bournemouth postara się w Manchesterze o sprawienie niespodzianki. Od początku listopada wygrał tylko dwa spotkania. W poprzedniej kolejce dostał lanie 0:5 od Tottenhamu Hotspur, po którym spróbuje zrehabilitować się.

Manchester United rozpędził się po zmianie trenera, ale poprzeczka powoli idzie w górę. W niedzielę podopieczni Ole Gunnara Solskjaera zmierzą się z 12. w tabeli Bournemouth. Klub Artura Boruca plasuje się wyżej niż ich dwaj wcześniejsi rywale.