Man City. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Leroy Sane.

Mahrez długo holował piłkę. Wyszedł naprzeciwko McCarthy'ego, ale trafił prosto w niego. A obok czekał kolega z zespołu!

3
3
78'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Manchesteru City. Głową piłkę wybił Kompany.

1
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo za faul.

Manchester City
1
3
73'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Bednarek za faul.

Southampton FC
4
2
1
7
72'

Żółtą kartkę otrzymał Vincent Kompany za faul na Elyounoussim.

3
1
1
1
3
71'

Obywatele trzymają w garści rywali. Uspokoili tempo gry i liczą na dowiezienie zwycięskiego wyniku do końca.

1
1
1
1
1
68'
1
1
1
1
1
63'

Sterling znowu przyszarżował lewą flanką. Anglik dograł na drugą stronę do Aguero, ale wślizgiem sytuację ratuje Ward-Prowse.

1
1
1
1
1
61'

I Mahrez złapany na spalonym.

1
1
1
1
2
60'

Niecelne centra Sterlinga. Chwilę później Mahrez oddał strzał z prawej strony. Blokuje Bednarek!

4
4
59'

Świetne dogranie w pole karne do Aguero. Argentyńczyk zgubił kryjącego go Bednarka i oddał strzał, ale niezbyt precyzyjny, by zaskoczyć McCarty'ego. Piłka przeleciała obok bramki.

2
1
3
59'

Southampton. Schodzi: Oriol Romeu. Wchodzi: Yan Valery.

wchodzi Wchodzi
Yan Valery #43
schodzi Schodzi
1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Charlie Austin za spóźniony wślizg na Fernardinho.

1
1
55'

Silva odegrał na lewą stronę do Sterlinga. Anglik miał czystą pozycję i oddał strzał. Dobrze broni McCarthy!

1
1
2
52'

Silva dośrodkował z lewej strony do Laporte'a. Hiszpan uderzył głową, ale piłka poszybowała nad bramką.

1
1
51'

Ramsey dobrze interweniuje. Sterling doskoczył do podania prostopadłego, ale obrońca Southampton zażegnał zagrożenie.

1
1
50'

Błąd Redmonda. Niecelne podanie i szybko atak chcieli rozegrać Obywatele. Podanie Sterlinga przeciął Bednarek. Święci odetchnęli z ulgą.

1
1
49'

Nieudane podanie Sterlinga. Anglik zagrał z plecy do Bernardo Silvy i Portugalczyk stracił piłkę.

1
1
46'

Hoejbjerg pokusił się o płaski strzał z dystansu. Bez problemów broni Ederson.

2
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Southampton.

1
1
46'
45+3'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Ołeksandr Zinczenko.

Zinczenko odkupił winy. Celnie dograł z lewej strony na głowę Aguero, a napastnik dopełnił formalności. Bednarek próbował dobiec do Argentyńczyka, ale nie zdążył.

7
5
3
5
5
45'

5
1
45'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! James Ward-Prowse.

Ward-Prowse zaskoczył własnego bramkarza. Sterling próbował dośrodkować z lewej strony, a piłka pechowo odbiła się od piłkarza Southampton i wpadła do siatki.

8
6
3
5
7
43'

Zinczenko był o krok od sprokurowania rzutu karnego. Ukrainiec wytrącił z równowagi Warda-Prowse'a. Arbiter nie przyznaje jedenastki Świętym.

4
3
1
2
42'

Aguero nieźle przyjął dogranie z lewej strony i szybko oddał strzał. Piłka powędrowała obok dalszego słupka.

2
2
2
2
2
39'

Dobra interwencja Bednarka. Polak zatrzymał zbliżającego się do pola karnego Sergio Aguero.

12
4
1
2
4
38'

Lemina próbował dryblować na lewej stronie. Ubiegł go Kompany.

1
2
2
37'

Gol! Strzelił Pierre-Emile Hoejbjerg.

Co za koszmarny błąd Zinczenki. Obrońca stracił piłkę na rzecz Hoejbjerga. Pomocnik ruszył na bramkę Edersona i uderzył z okolic 16 metra! I mamy remis.

15
10
3
3
7
35'

Bernardo Silva potrzebuje pomocy medyków. Ma rozcięty łuk brwiowy.

3
2
1
2
2
33'

Austin uderzył po dograniu z rzutu rożnego. Broni Ederson!

4
5
3
2
3
33'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego wybite przez Danilo.

3
1
1
1
2
32'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Aguero za faul na Targecie.

3
3
2
2
3
29'

Ederson wykazał się nerwami ze stali i zwodem oszukał wchodzącego wślizgiem Hoejbjerga.

4
3
28'

Ward-Prowse dośrodkował z prawej strony, ale Kompany wybił piłkę głową.

3
1
1
1
27'

Sterling chciał się zabawić na skraju pola karnego i zejść z piłką do środka. W porę w kleszcze chwycili go piłkarze Southampton.

2
1
1
26'

Medycy pospieszyli do Targetta. Lewy obrońca Southampton musi na chwilę opuścić boisko.

3
2
1
25'

Ależ szansa Manchesteru City! Sterling urwał się obrońcom i dośrodkował z prawej strony do Aguero. Argentyńczyk miał wyborną pozycję, ale strzelił wprost w McCarthy'ego!

4
2
2
2
21'

Danilo rozegrał piłkę z Aguero. Argentyńczyk próbował w polu karnym oddać strzał, ale szybko w zasieki chwycili go obrońcy Southampton.

1
1
19'

Southampton przycisnął pressingiem Obywateli, ale ci szybko rozegrali piłkę i wyprowadzili atak. Przed szansą stanął Mahrez, który mocno uderzył z dystansu. Celował w okienko, ale piłka minęła słupek!

3
3
1
3
3
18'

Stephen dograł piłkę wprost pod nogi rywali. Sytuację wślizgiem uratował Romeu.

3
2
1
1
17'

Manchester City na dobre rozgościł się na połowie Świętych. Ale z trudem przedostaje się w pole karne.

2
14'

Manchester City szybko zapewnił sobie prowadzenie i może uspokoić grę. Southampton nie ma na razie jak zaatakować.

5
1
1
10'

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Bernardo Silva.

Chwilę wcześniej przed szansą stanął Bernard. Teraz odegrał piłkę Davidowi Silvie, który trafia do bramki i mamy 1:0 dla Manchesteru City!

12
9
1
7
7
5'

Danilo uwolnił Sterlinga, który długo walczył ze Stephensem. Były zawodnik Liverpoolu wygrał to starcie i dograł do Bernardo Silvy. Pomocnik uderzył z kilku metrów, ale wybornie obronił McCarthy!

6
2
3
2
1
3'

Sterling chciał zagrozić z lewej strony, ale został złapany na spalonym.

6
2
2
2
2
2'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce gospodarzy. Manchester City rozgrywa atak pozycyjny.

2
1
2'

Mahrez dryblował na prawej stronie. Próbował zwieść Targetta, ale obrońca Świętych wybił piłkę na korner.

3
1
1
1
2'

Początek bez zaskoczeń. Obywatele nie chcą oddać piłki, ale Święci stawiają opór na własnej połowie.