Koszmarne pudło Salaha z kilku metrów po dograniu Milnera. To musi być bramka.

1
1
3
86'

Sporo nerwowości wśród piłkarzy Brighton, którzy co chwilę mają pretensję do sędziego.

1
4
1
1
2
83'

Chaotyczne ataki Brighton. Liverpool nie spieszy się z rozgrywaniem piłki.

2
4
1
1
80'

Georginio Wijnaldum o mały włos a cieszyłby się z gola. Jego kąśliwy strzał sprzed pola karnego o centrymetry minął słupek gospodarzy.

2
1
2
2
79'
ZMIANA

Brighton. Schodzi: Pascal Gross. Wchodzi: Baram Kayal.

78'

Dośrodkowanie w pole karne Liverpoolu, gdzie o piłkę walczył Andone, ale niewiele zdziałał.

1
75'

Firmino ruszył środkiem boiska i sprzed pola karnego sprawił sporo problemów bramkarzowi silnym uderzeniem z prawej nogi. Ten nawet nie zdołał złapać piłki po strzale Brazylijczyka.

1
1
72'
ZMIANA
71'

Dośrodkowanie Robertsona na piąty metr. Szukał podaniem Firmino, ale przesadził z wysokością centry.

1
1
2
68'

Locadia przymierzył z 25 metrów i chociaż piłka nie zmierzała w światło bramki to Allison wybił ją na korner.

2
1
66'
ZMIANA

Brighton. Schodzi: Solly March. Wchodzi: Florin Andone.

2
2
1
1
1
66'
ZMIANA

Brighton. Schodzi: Glenn Murray. Wchodzi: Anthony Knockaert.

65'

Za chwilę podwójna zmiana w Brighton. Potrzebna jest świeża krew.

5
2
2
2
2
61'

Coraz odważniejsze ataki gospodarzy, ale to świetna okazja dla Liverpoolu na kontry.

1
1
3
59'

Bardzo dobre podanie do Murraya, ale akcję Brighton zakończył gwizdek sędziego. Anglik był na minimalnym spalonym.

4
5
2
2
2
56'

Obraz gry nie zmienia się i nadal atakuje Liverpool.

5
4
1
1
1
53'

To był dopiero drugi celny strzał Liverpoolu w tym meczu.

6
5
2
2
2
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. 1:0 dla LFC! Potężny i precyzyjny strzał z "jedenastki". Bramkarz bez szans.

Liverpool FC
21
17
4
4
6
49'

Rzut karny dla Liverpoolu! Gross w dziecinny sposób dał się oszukać Salahowi i chwilę później sfaulował go.

9
6
1
3
4
48'

Indywidualna akcja Salaha, z lewej strony boiska wpadł w pole karne, ale strzał niemal wprost w bramkarza.

2
1
1
3
46'

Początek drugiej połowy.

4
3
1
1
1
41'

Nudy - tak można określić ostatnie minuty meczu. Nic się nie dzieje, a dla Brightonu to korzystny wynik.

2
2
1
1
38'

Wysokie podanie na piąty metr, jednak Sadio Mane nie miał szans w pojedynku powietrznym.

1
3
1
1
35'

Ledwie 108 podań wymienili gospodarze, a tylko 64 procent z nich były celne. Trudno z taką statystyką przedostać się pod pole karne Liverpoolu.

3
1
1
33'

Liverpool długo jest przy piłce, ale celnego strzału jeszcze nie oddał.

1
3
2
2
1
30'

78 procent posiadania piłki ma Liverpool.

10
4
1
27'

O mały włos! Świetne dośrodkowanie Arnolda i Xherdan Shaqiri głową z sześciu metrów uderzył tuż obok słupka.

4
3
2
3
2
25'

Chwilowa przerwa w grze, ponieważ Murray oberwał łokciem od Fabinho.

1
2
1
1
2
23'

Mohamed Salah przepychał się w polu karnym Brighton i ostatecznie wywalczył korner.

3
1
1
21'

Liverpool na razie nie imponuje na Amex Stadium. Gospodarze dobrze odpierają ataki rywali.

3
3
1
1
2
18'

Zbyt wysokie podanie do Salaha i pierwszy dopadł do piłki defensor Brighton.

3
3
2
3
4
15'

Glenn Murray był niepilnowany na jedenastym metrze, ale głową uderzył wyraźnie niecelnie.

4
3
1
1
1
14'

Kontra Brigtonu, ale jednak Locadia został zablokowany, gdy zdecydował się na strzał z 20 metrów.

4
3
11'

Xherdan Shaqiri źle zabrał się z piłką na prawym skrzydle i wyszedł z nią poza boisko.

2
9'

To mogło być 1:0 dla LFC! Niezłe dośrodkowanie Robertsona i Firmino nie trafił w piłkę na piątym metrze.