Do piłki doszedł Rondon, strzał głową był jednak niecelny. Mógł być remis.

Newcastle. Schodzi: Ayoze Perez. Wchodzi: Jacob Murphy.

78'

Chelsea kontroluje przebieg gry, na niezbyt wiele pozwala Newcastle.

75'

Perez atakował, ale przypadkowo nadepnął Luiza, a ten obecnie cierpi męki we własnym polu karnym.

1
1
73'

David Luiz uderzał z rzutu wolnego, ale dwa metry ponad bramką.

1
69'

Newcastle przegrywa, ale wciąż wierzy, że jest w stanie po raz drugi doprowadzić do remisu. Więcej z meczu ma jednak Chelsea.

66'

Jamal Lascelles interweniując wpadł na bandę za bramką i dość mocno rozciął skórę w okolicach kolana.

1
64'

Willian chciał przelobować Dubravkę, ale miał zbyt miało miejsca, aby uczynić to skutecznie. Wywalczył jednak rzut rożny.

63'

Chelsea. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Ross Barkley.

63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jorginho.

Chelsea FC
61'

Goście domagali się podyktowania rzutu karnego, sędzia uznał, że nic się nie stało.

1
57'

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Eden Hazard. Można grać słabiej, ale gol wybacza wszystko. Po podaniu Hazarda kapitalny strzał Brazylijczyka i piłka wpadła w do bramki, uderzając w boczną siatkę. 2:1!

16
10
2
3
3
56'

Płaski strzał z ok. 11 metrów oddał Pedro Rodriguez, ale zbyt słabo i Dubravka pewnie obronił.

55'

Dubravka po raz drugi w 2. połowie popełnił prosty błąd. Newcastle sprzyja jednak szczęście.

54'

Rozkojarzony jest w sobotę Willian, Brazylijczyk w kilku sytuacjach zachował się bardzo źle.

50'

Akcja Newcastle, ale sędzia dopatrzył się spalonego i przerwał grę.

47'

Dubravka kapitalnie odbił płaski strzał z dziesięciu metrów Pedro! Powinno być 2:1.

46'

Wracamy do meczu!

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
42'

Matt Ritchie uderzał z woleja, jednak źle trafił w piłkę i wyraźnie chybił.

2
2
1
2
41'

Willian urwał się obrońcom, ale w sytuacji sam na sam nie trafił w bramkę Newcastle.

3
2
40'

Gol! Strzelił Ciaran Clark. No i dość niespodziewanie mamy remis! Po dośrodkowaniu z rogu głową przepięknie, tuż przy słupku, uderzył Clarke. Kepa bez szans!

Newcastle United
3
3
9
10
11
39'

Christian Atsu szarżował z piłką w polu karnym. Wywalczył jednak tylko rzut rożny.

1
35'

Ayoze Perez uciekł obrońcy, ale musiał uderzać z ok. 16 metrów. Pilka minęła cel o metr.

1
1
34'

Z dystansu uderzał Hazard, Martin Dubravka nie dał się zaskoczyć.

1
1
33'

Chelsea prowadzi i spokojnie, nie chcąc tracić zbyt wielu sił, stara się kontrolować przebieg gry. Z boiska momentami wieje nudą.

29'

Rondon w polu karnym Chelsea, strzał z pola karnego mocny, ale niecelny.

27'

Strzał Floriana Lejeune, pewnie w bramce Kepa Arrizabalaga.

1
1
26'

Pierwsza groźniejsza akcja Newcastle, efektem tylko rzut rożny.

1
1
25'

Willian dośrodkował, Luiz głową uderzył. Piłka odbiła się od jednego z zawodników i poszybowała ponad bramką.

24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Matt Ritchie.

22'

Gra toczy się w środku pola. Kepa Arrizabalaga może szukać w okolicy Urzędu Pracy i zarejestrować się w nim. Bramkarz nie musiał w meczu interweniować.

2
1
18'

Gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie i starają się wciągnąć rywala pod bramką, a następnie go skontrować.

15'

Chelsea nie narzuciła wysokiego tempa, ale i tak wyraźnie przeważa. Newcastle wciąż daleko od bramki gospodarzy.

12'

Newcastle jeszcze bez akcji ofensywnej. Chelsea cały czas nie pozwala gościom na zbyt wiele.

1
9'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu David Luiz.  Uśpieni goście zostali zaskoczenie przez Chelsea. Dalekie dogranie Luiza do Pedro, który przyjął piłkę i przelobował bramkarz. 1:0!

14
11
3
2
2
6'

Spokojny początek, Chelsea nie rzuca się na rywala, ale powoli układa sobie grę.

2
3'

Pierwszy atak Chelsea, zabrakło jednak dokładności i od bramki goście.