Teraz problemy z barkiem ma Xhaka. Kolejna przerwa w grze.

Płaskie dośrodkowanie Odoia z prawej strony boiska i Leno bez problemu złapał piłkę.

1
1
1
85'

Elneny z dystansu, jednak wysoko nad poprzeczką. Egicpjanin przeprosił kolegów za swoją decyzję.

1
1
1
2
82'

Kąśliwy strzał Alonso z lewej strony pola karnego. Leno paruje piłkę. To pierwsze celne uderzenie Chelsea.

6
4
3
81'

Kolasinac był na lewej flance, jednak przesadził z siłą dośrodkowania.

2
2
1
77'

Indywidualna akcja Hazarda, zejście na lewa nogą i bardzo niecelny strzał z 20 metrów.

2
2
74'

Wstrzelenie piłki przez Hazarda na trzeci metr, lecz żaden gracz Chelsea nie dostawił nogi.

2
3
72'
70'

Potrzebne nosze, Bellerin za chwilę opuści boisko.

1
1
1
3
69'

Hector Bellerin upadł na murawę z wielkim grymasem bólu. Będzie potrzebna zmiana. Wygląda bardzo poważnie.

2
2
1
3
2
67'
67'
65'

Bellerin wpadł prawą flanką, chciał dograć do niepilnowanego Lacazette'a, ale zabrakło dokładności.

1
1
1
1
1
64'

Zamieszanie w pole karnym Chelsea! Atakowali Kolasinac i Ramsey, ale nie ma strzału.

1
1
1
1
2
63'

Chelsea. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Ross Barkley.

62'

Prostopadłe podanie Jorginho do Williana, ale zbyt mocne i piłka w rękach Leno.

1
1
2
61'

Arsenal głęboko cofnięty na własną połowę. Tutaj czeka na ataki Chelsea.

1
1
2
2
59'

Alonso przymierzył z dystansu, jednak to nie mogło zagrozić bramce rywali.

2
2
1
59'

Rozgrzewkę w Chelsea rozpoczął m.in. Olivier Giroud, były zawodnik Arsenalu.

3
4
1
58'

Chelsea oddała już osiem strzałów, ale żadnego celnego.

4
3
1
2
2
55'

Arsenal spokojnie kontroluje przebieg meczu.

5
3
1
1
1
51'

Hazard naciskany przez Koscielnego i sędzia dopatrzył się faulu.

2
2
1
2
2
49'

Pedro dośrodkował w pole karne, gdzie Bellerin wygrał pojedynek główkowy z Willianem.

4
4
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
3
2
1
1
45'

Dwie minuty doliczone.

6
3
3
3
3
45'

SŁUPEK! Uderzenie Alonso głową z siedmiu metrów i niewiele zabrakło do gola kontaktowego.

5
4
3
4
6
42'

Kovacić osaczony przez rywali wywalczył faul.

4
2
4
39'

Gol! Strzelił Laurent Koscielny. Asystował mu Sokratis Papastathopoulos. 2:0! Francuz... barkiem wykończył dogranie Sokratisa. Goście domagali się spalonego, ale Koscielny nie był na nim.

37'

Żółtą kartkę otrzymał David Luiz. Trochę zapachniało czerwoną kartką. Ucierpiał Ramsey.

Chelsea FC
2
1
1
1
2
37'

Ależ nożyce Aubameyanga! Zabrakło z 30 cm, żeby po dośrodkowaniu Kolasinaca i strzale Gabończyka piłka trafiła do siatki.

3
2
1
2
33'

Teraz Kepa dobrze piąstkował piłkę po dośrodkowaniu. Spadło ciut tempo.

3
1
1
1
31'

Dośrodkowanie Hazarda z rzutu rożnego i Leno dobrze wypiąstkował piłkę na piątym metrze.

4
3
1
1
29'

Potężny strzał Ramseya z 20 metrów. Kepa Arrizabalaga dobrze ustawiony nie dał się pokonać.

5
3
1
1
2
27'

Arsenal wyszedł z kontrą, jednak dośrodkowanie Ramseya nie dotarło do żadnego gracza gospodarzy.

2
2
25'

Już 10 strzałów oddały obie drużyny.

4
4
24'

Jorginho uderzył sprzed pola karnego, ale wysoko nad poprzeczką.

2
1
22'

Kontra Arsenalu i dośrodkowanie Lacazette'a przeleciało nad bramką.

2
2
21'

Ależ emocjonujący mecz! Teraz Arsenal chwieje się w defensywie.

4
2
1
20'

Chelsea dojechała. Kolejna akcja, coraz groźniej w polu karnym Arsenalu.

5
3
1
1
18'

Aubameyang kapitalnie... odebrał piłkę wślizgiem we własnym polu karnym. Eden Hazard powstrzymany.

3
3
1
18'

Cisza na Emirates Stadium po tym jak wszyscy czekali czy piłka po lobie Pedro znajdzie drogę do bramki. Ostatecznie ta o centymetry minęła słupek.

2
2
1
1
17'

Aubameyang! Gabończyk ruszył lewą flanką, przełożył piłkę na prawą nogę, później znów na lewą, ale strzał był lekki.

1
1
1
17'

82 procent posiadania piłki ma Arsenal.

7
5
1
1
16'

Arsenal nadal w natarciu. Chelsea jeszcze nie dojechała na mecz. Czekamy na piłkarzy The Blues.

5
3
2
14'

Gol! Strzelił Alexandre Lacazette. 1:0 dla Arsenalu! Cisnęli, cisnęli i wycisnęli! Z ostrego kąta Lacazette uderzył w same okienko.

34
13
6
6
8
13'

Jak on to obronił?! Kepa Arrizabalaga fantastycznie obronił strzał głową Koscielnego z kilku metrów.

5
5
1
1
10'

Dośrodkowanie w pole karne Arsenalu, gdzie Hazard uprzedził Sokratisa i spudłował z dziesięciu metrów.

5
5
3
1
8'

Sokratis Papastathopoulos aż podskoczył na pięcie po swoim niecelnym strzale z ośmiu metrów.

5
4
3
6'

Pierwsza akcja Chelsea, lecz dośrodkowanie Alonso zostało wybite.

7
6
1
1
4'

Alexandre Lacazette popędził prawą flanką i płasko zagrał na piąty metr, gdzie Aubameyang nieczysto trafił w piłkę.

5
4
3
2
3'

Arsenal z wielką werwą rozpoczął ten mecz. Chelsea nie potrafi wyjść z własnej połowy.

7
5
1
2
5
1'

Gorąco w polu karnym Chelsea, gdzie przedzierał się Ramsey, ale nie zdołał oddać strzału.