Premier League: 23. kolejka
19 sty 2019 16:00
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Max Meyer. To nie koniec! Niepilnowany na 15. metrze Mayer uderza płasko i Allison pokonany.

Crystal Palace
16
6
10
12
21
90+4'
ZMIANA
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sadio Mane. 4:2! Senegalczyk wpadł w pole karne i chociaż kąt był ostry, to płaskim strzałem pokonał bramkarza.

Liverpool FC
33
27
6
7
3
90'

Pięć minut doliczonych.

6
3
2
5
13
89'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał James Milner. Znów sfaulowany Zaha. Zasłużenie Milner wyleciał z boiska.

7
2
6
5
17
88'

Ostatnie minuty na Anfield. Orły co jakiś czas atakują bramkę LFC.

6
2
2
3
4
87'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Fabinho. Wchodzi: Adam Lallana.

4
3
4
5
86'

Przerwa w grze. Problemy zdrowotne ma Fabinho.

1
6
4
83'

Świetna okazja przed Schluppem, ale uderzył głową obok bramki.

4
4
2
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał James Milner. Faulowany Zaha.

2
1
2
2
82'

Leciutki strzał Mane sprzed pola karnego. Piłka w rękach bramkarza.

1
3
1
1
81'
ZMIANA

Palace. Schodzi: James McArthur. Wchodzi: Max Meyer.

81'
ZMIANA

Palace. Schodzi: Jordan Ayew. Wchodzi: Connor Wickham.

76'
ZMIANA
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. 3:2! Piłkarskie jaja... Dośrodkowanie Milnera, Speroni tak zmienia kierunek lotu piłki, że ta leciała do własnej bramki. W ostatniej chwili nogę dokłada jeszcze Salah.

29
19
8
5
6
73'

Przerwa w grze, ponieważ problemy zdrowotne ma Cheikhou Kouyate.

1
4
71'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Naby Keita. Wchodzi: Xherdan Shaqiri.

9
3
2
1
3
68'

Kolejny korner dla gości, ale tym razem piłkę złapał Allison.

6
5
2
3
1
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił James Tomkins. Asystował mu Luka Milivojević. 2:2! Bramka po kornerze! Tomkins z sześciu metrów głową wpakował piłkę do siatki.

13
10
7
9
25
64'

72 proc. posiadania piłki ma Liverpool.

9
9
1
2
62'

Płaskie dośrodkowanie Zahy na jedenasty metr, ale nie było strzału na bramkę LFC.

4
2
1
2
58'

Liverpool nadal w natarciu. Crystal Palace nie potrafi wyjść z własnej połowy.

8
4
1
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Naby Keita. 2:1 dla LFC! Nieco szczęścia miał Brazylijczyk, ponieważ piłka po jego strzale odbiła się od obrońcy i bramkarz nie miał już szans sięgnąć jej.

28
20
5
7
6
51'

Energetyczny Liverpool. The Reds grają szybko i z pazurem. Trudne 40 minut przed Orłami.

13
9
4
1
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. 1:1! Virgil van Dijk uderzył z 30 metrów, piłka odbiła się od obrońcy i Salah technicznym strzałem z pięciu metrów doprowadził do remisu.

32
20
7
7
8
46'

Początek drugiej połowy.

3
4
1
45+1'

Przypomnijmy, że CP wygrało w tym sezonie na wyjeździe z Manchesterem City 3:1.

5
3
2
1
2
45'

Dwie minuty doliczone.

2
1
1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Ayew. Faulowany Henderson.

1
1
1
40'

Brzydkie zachowanie Salaha, zupełnie jak nie on. Wyłożył się w polu karnym rywali sugerując, że był faulowany. Nic takiego nie miało miejsca. Sędzia nie dał się nabrać.

3
3
3
2
4
38'

Liverpool rzucił się do ataku, ale w sumie tak wygląda mecz od pierwszej minuty.

2
1
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andros Townsend. Asystował mu Wilfried Zaha. 1:0 dla Crystal Palace! Zaha bez problemu minął Milnera i podał na środek pola karnego. Tutaj na piłkę nabiegł Townsend i płaskim strzałem zdobył bramkę.

19
13
8
9
12
32'

Gotuje się pod bramką londyńczyków. Virgil van Dijk uderzył piłkę głową tuż nad poprzeczką.

3
1
1
30'

Joel Matip blisko zdobycia bramki po strzale głową z siedmiu metrów. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

4
2
1
28'

Dość dziwna sytuacja, ponieważ Robertson i Keita jednocześnie złożyli się do woleja. Keita kopnął ostatecznie... Robertsona.

2
4
1
27'

Andros Townsend liczył na korner, ale piłka po jego dośrodkowaniu odbiła się od Milnera, a następnie od niego.

3
2
1
25'

Kontra Liverpoolu, ale Keita zamiast podawać do Salaha to dryblował i Tomkins odebrał mu piłkę.

2
1
1
1
3
22'

Celne uderzenie Mane z 10 metrów po dośrodkowaniu Milnera z rzutu rożnego. Piłka poleciała wprost w bramkarza.

3
2
21'

Świetny drybling Salaha. Następnie zagrał do Milnera, którego dośrodkowanie nie dotarło do Firmino.

3
3
2
1
18'

Długie podanie do Robertsona i Szkot źle dośrodkował już z pola karnego rywali. Zaprzepaszczona szansa.

1
2
1
15'

Tomkins nie dał się nabrać na drybling Robertsona już w polu karnym Crystal Palace.

1
1
1
1
1
13'

Roberto Firmino zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Ale piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

1
1
1
1
11'

Mamadou Sakho dobrze się ustawił we własnym polu karnym i zatrzymał podanie skierowane do Mane.

1
1
1
2
8'

Bramkarz gości szybko skrócił kąt i zablokował strzał Matipa z siedmiu metrów.

2
1
2
7'

Korner dla LFC, jednak dośrodkowanie Salaha przeleciało przez całe pole karne.

3
4
1
6'

Orły jeszcze nie wyszły z własnej połowy. Bronią się całą drużyną 40 metrów od własnej bramki.

3
2
1
1
3'

Bardzo dobre podanie Milnera do Salaha, który w polu karnym nie opanował piłki.

3
2
2
3'

Crystal Palace wycofane na własną połowę, a Liverpool spokojnie wymienia podania.