Liverpool FC
46' Mohamed Salah 53' Roberto Firmino 75' Mohamed Salah 82' James Milner 89' James Milner 90+3' Sadio Mane
Crystal Palace
34' Andros Townsend 42' Jordan Ayew 65' James Tomkins 90+5' Max Meyer
4:3

Koniec meczu.

Gol! Strzelił Max Meyer. To nie koniec! Niepilnowany na 15. metrze Mayer uderza płasko i Allison pokonany.

Liverpool. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Rafael Camacho.

Gol! Strzelił Sadio Mane. 4:2! Senegalczyk wpadł w pole karne i chociaż kąt był ostry, to płaskim strzałem pokonał bramkarza.

Pięć minut doliczonych.

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał James Milner. Znów sfaulowany Zaha. Zasłużenie Milner wyleciał z boiska.

Ostatnie minuty na Anfield. Orły co jakiś czas atakują bramkę LFC.

Liverpool. Schodzi: Fabinho. Wchodzi: Adam Lallana.

Przerwa w grze. Problemy zdrowotne ma Fabinho.

Świetna okazja przed Schluppem, ale uderzył głową obok bramki.

Żółtą kartkę otrzymał James Milner. Faulowany Zaha.

Leciutki strzał Mane sprzed pola karnego. Piłka w rękach bramkarza.

Palace. Schodzi: James McArthur. Wchodzi: Max Meyer.

Palace. Schodzi: Jordan Ayew. Wchodzi: Connor Wickham.

Palace. Schodzi: Cheikhou Kouyate. Wchodzi: Jeffrey Schlupp.

Gol! Strzelił Mohamed Salah. 3:2! Piłkarskie jaja... Dośrodkowanie Milnera, Speroni tak zmienia kierunek lotu piłki, że ta leciała do własnej bramki. W ostatniej chwili nogę dokłada jeszcze Salah.

Przerwa w grze, ponieważ problemy zdrowotne ma Cheikhou Kouyate.

Liverpool. Schodzi: Naby Keita. Wchodzi: Xherdan Shaqiri.

Kolejny korner dla gości, ale tym razem piłkę złapał Allison.

Gol! Strzelił James Tomkins. Asystował mu Luka Milivojević. 2:2! Bramka po kornerze! Tomkins z sześciu metrów głową wpakował piłkę do siatki.

72 proc. posiadania piłki ma Liverpool.

Płaskie dośrodkowanie Zahy na jedenasty metr, ale nie było strzału na bramkę LFC.

Liverpool nadal w natarciu. Crystal Palace nie potrafi wyjść z własnej połowy.

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Naby Keita. 2:1 dla LFC! Nieco szczęścia miał Brazylijczyk, ponieważ piłka po jego strzale odbiła się od obrońcy i bramkarz nie miał już szans sięgnąć jej.

Energetyczny Liverpool. The Reds grają szybko i z pazurem. Trudne 40 minut przed Orłami.

Gol! Strzelił Mohamed Salah. 1:1! Virgil van Dijk uderzył z 30 metrów, piłka odbiła się od obrońcy i Salah technicznym strzałem z pięciu metrów doprowadził do remisu.

Początek drugiej połowy.

Przerwa.

Przypomnijmy, że CP wygrało w tym sezonie na wyjeździe z Manchesterem City 3:1.

Dwie minuty doliczone.

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Ayew. Faulowany Henderson.

Brzydkie zachowanie Salaha, zupełnie jak nie on. Wyłożył się w polu karnym rywali sugerując, że był faulowany. Nic takiego nie miało miejsca. Sędzia nie dał się nabrać.

Liverpool rzucił się do ataku, ale w sumie tak wygląda mecz od pierwszej minuty.

Gol! Strzelił Andros Townsend. Asystował mu Wilfried Zaha. 1:0 dla Crystal Palace! Zaha bez problemu minął Milnera i podał na środek pola karnego. Tutaj na piłkę nabiegł Townsend i płaskim strzałem zdobył bramkę.

Gotuje się pod bramką londyńczyków. Virgil van Dijk uderzył piłkę głową tuż nad poprzeczką.

Joel Matip blisko zdobycia bramki po strzale głową z siedmiu metrów. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

Dość dziwna sytuacja, ponieważ Robertson i Keita jednocześnie złożyli się do woleja. Keita kopnął ostatecznie... Robertsona.

Andros Townsend liczył na korner, ale piłka po jego dośrodkowaniu odbiła się od Milnera, a następnie od niego.

Kontra Liverpoolu, ale Keita zamiast podawać do Salaha to dryblował i Tomkins odebrał mu piłkę.

Celne uderzenie Mane z 10 metrów po dośrodkowaniu Milnera z rzutu rożnego. Piłka poleciała wprost w bramkarza.

Świetny drybling Salaha. Następnie zagrał do Milnera, którego dośrodkowanie nie dotarło do Firmino.

Długie podanie do Robertsona i Szkot źle dośrodkował już z pola karnego rywali. Zaprzepaszczona szansa.

Tomkins nie dał się nabrać na drybling Robertsona już w polu karnym Crystal Palace.

Roberto Firmino zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Ale piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

Mamadou Sakho dobrze się ustawił we własnym polu karnym i zatrzymał podanie skierowane do Mane.

Bramkarz gości szybko skrócił kąt i zablokował strzał Matipa z siedmiu metrów.

Korner dla LFC, jednak dośrodkowanie Salaha przeleciało przez całe pole karne.

Orły jeszcze nie wyszły z własnej połowy. Bronią się całą drużyną 40 metrów od własnej bramki.

Bardzo dobre podanie Milnera do Salaha, który w polu karnym nie opanował piłki.

Crystal Palace wycofane na własną połowę, a Liverpool spokojnie wymienia podania.