30 sty 2019 20:45
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Charlie Daniels. Asystował mu Jordon Ibe.

Charlie Daniels ustalił wynik na 4:0 dla AFC Bournemouth! Zawodnik gospodarzy zamienił na bramkę dobre dośrodkowanie Jordona Ibe'a z rzutu wolnego. Kepa Arrizabalaga tylko odprowadził futbolówkę wzrokiem.

31
23
11
4
5
90+2'
ZMIANA
90'

Sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

3
1
87'

Zupełnie nieudana akcja The Blues i bezpańską piłkę opanował Artur Boruc.

13
3
84'

Czas ucieka, a piłkarze Chelsea wyglądają na zupełnie zrezygnowanych, bo w środowy wieczór nic im nie wychodzi.

4
3
1
82'

Miejscowa drużyna ma wszystko pod kontrolą. Umiejętnie przesuwa się za piłką i czeka na kolejną okazję do wyprowadzenia kontrataku.

4
4
2
1
80'

Artur Boruc jest dzisiaj bezbłędny. W tej sytuacji obronił celny strzał głową jednego z rywali, a dokładnie Cesara Azpilicuety.

16
6
79'

Kontry AFC Bournemouth są dzisiaj zabójcze, ale tym razem szybki atak gospodarzy został zatrzymany.

1
1
2
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joshua King. Asystował mu Junior Stanislas.

Chelsea FC na kolanach, ekipa Artura Boruca prowadzi już 3:0! Szybka kontra AFC Bournemouth. Na jej finiszu Junior Stanislas wyłożył piłkę jak na tacy Kingowi, który bez problemów zmieścił futbolówkę w siatce.

27
25
12
8
10
73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andrew Surman.

AFC Bournemouth
2
1
2
1
1
72'

Atakowała Chelsea FC, jednak jej akcja z łatwością została rozbita przez AFC Bournemouth.

70'

Kolejna przerwa w grze, bo w starciu z przeciwnikiem ucierpiał zawodnik The Cherries.

1
1
1
68'
ZMIANA
68'

David Brooks ucierpiał i potrzebował pomocy medycznej.

1
2
67'

Niesamicie aktywny jest David Brooks, który był o krok od dojścia do groźnego podania.

1
1
65'
ZMIANA
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił David Brooks. Asystował mu Joshua King.

AFC Bournemouth wygrywa już 2:0! Fatalnie piłkę stracił David Luiz i gospodarze ruszyli z kontratakiem. Joshua King zagrał znakomite podanie do Davida Brooksa, który poradził sobie z obrońcami Chelsea FC i pokonał Kepę Arrizabalagę.

23
20
5
5
6
63'

Gospodarze wybili piłkę po rzucie rożnym wykonywanym przez Williana.

2
1
61'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Willian.

60'

Andrew Surman faulował przeciwnika i od rzutu wolnego rozpocznie ekipa z Londynu.

1
58'

N'Golo Kante oddał celny strzał, ale nie dał się zaskoczyć Artur Boruc, który złapał piłkę.

12
7
57'

Próba strzału Mateo Kovacicia z dystansu została zablokowana.

1
2
55'

Na spalonym znalazł się jeden z zawodników gospodarzy.

1
54'

The Blues ciągle biją głową w mur, a Maurizio Sarri wciąż czeka ze zmianami.

2
1
2
1
51'

Podrażniona Chelsea ruszyła do przodu, lecz gra zbyt wolno i przewidywalnie, żeby zaskoczyć rywala.

1
1
1
49'

Goście wykonywali rzut wolny, ale nic nie wyszło z tej akcji.

3
1
1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joshua King. Asystował mu David Brooks.

AFC Bournemouth na prowadzeniu 1:0! David Brooks zagrał dokładne podanie na jedenasty metr, a nie do obrony huknął Joshua King i Chelsea FC musi odrabiać straty.

30
25
7
7
7
46'

Start drugiej odsłony meczu AFC Bournemouth - Chelsea FC.

4
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

4
44'

Błyskawiczna kontra AFC Bournemouth zakończyła się celnym strzałem Stanislasa. Piłkę do boku odbił Kepa Arrizabalaga.

1
4
43'

Kepa Arrizabalaga bez problemów złapał piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła i szybko rozpoczął akcję swojego zespołu.

2
1
41'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie meczu. Przy piłce znajdują się gospodarze.

2
39'

Artur Boruc odbił piłkę po bardzo groźnym strzale w wykonaniu Cesara Azpilicuety.

6
5
1
38'

Po chwili celnie przymierzył z dystansu David Brooks, a Kepa Arrizabalaga chwycił futbolówkę.

1
38'

Chelsea FC znów w ataku, lecz nie potrafi sforsować szczelnej defensywy AFC.

1
1
1
2
35'

Zagotowało się pod bramką przyjezdnych. Celnie główkował David Brooks, a futbolówkę złapał Kepa Arrizabalaga.

1
1
2
33'

AFC Bournemouth przechwyciło piłkę i chce uśpić Chelsea, która nie stosuje wysokiego pressingu.

1
2
1
31'

N'Golo Kante znalazł się na pozycji spalonej.

4
4
4
30'

Zespół AFC Bournemouth musi się uciekać do defensywy, ale do tej pory broni się bardzo skutecznie, umiejętnie przesuwając za piłką.

4
3
4
1
1
27'

Pod grą stara się być nowy napastnik The Blues, Gonzalo Higuain.

2
5
2
25'

Pedro Rodriguez przymierzył z linii pola karnego, ale piłkę chwycił Boruc.

4
7
2
2
1
24'

Artur Boruc dotychczas bezrobotny. Zresztą Kepa Arrizabalaga również.

5
1
1
6
2
22'

Sporo walki w środku pola. Dłużej przy piłce starają się utrzymać gospodarze.

1
1
1
4
1
20'

Podopieczni trenera Sarriego mają dużą przewagę optyczną, lecz na razie nic z tego nie wynika.

1
1
1
3
1
17'

Tym razem Eden Hazard złapany w pułapkę ofsajdową.

1
1
1
3
1
15'

Piłkarze Chelsea cierpliwie konstruują akcję ofensywną.

1
1
3
1
1
13'

Gonzalo Higuain znalazł się na spalonym.

3
7
4
3
1
12'

Celnie z dystansu uderzył Eden Hazard, ale piłkę pewnie złapał Artur Boruc.

6
6
2
4
5
11'

1
9'

Wydaje się, że Chelsea FC włączyła wyższy bieg, bo atakuje coraz goźniej i szybciej.

4
3
2
4
1
7'

Składna akcja londyńczyków. W jej końcowej fazie w poprzeczkę główkował Mateo Kovacić! Piłka odbiła się od aluminium i wróciła do gry.

1
2
9
1
5'

Luiz na razie musiał opuścić boisko. Grę wznowią goście.

1
4
4'

Ucierpiał David Luiz, który otrzymał cios piłką w głowę. Zawodnik potrzebował pomocy medycznej.

1
4
2
3'

The Blues spokojnie budują atak pozycyjny.

3
1
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.