Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

2
1
86'

Gol! Strzelił David Luiz. Asystował mu Willian.

5:0 dla Chelsea FCDavid Luiz uderzeniem głową zamienił na bramkę dośrodkowanie Williana z rzutu rożnego.

31
11
2
2
1
83'
83'

Strzały (celne):

Chelsea FC - 13 (6)

Huddersfield Town - 3 (2)

1
1
80'

Chelsea FC oczywiście nie forsuje tempa i tylko bawi się piłką. Natomiast podłamani goście muszą tylko biegać za futbolówką.

2
2
2
77'
75'

Groźny strzał Gonzalo Higuaina z kilku metrów został zablokowany, ale będzie korner dla Chelsea.

3
2
2
2
2
72'

Eden Hazard bliski strzelenia swojego trzeciego gola w tym meczu. Cały czas na bramkę przeciwnika nacierają The Blues, którzy grają na dużym luzie.

1
70'

Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Mateo Kovacić.

5
2
1
1
69'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu N'Golo Kante.

Chelsea FC prowadzi z Huddersfield Town 4:0! Przepięknie z około 20 metrów przymierzył Gonzalo Higuain i skompletował dublet!

39
18
2
1
3
66'

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu Ross Barkley.

Chelsea FC ma już trzy bramki przewagi! Ross Barkley zagrał dokładne, prostopadłe podanie do Edena Hazarda, który minął Jonasa Loessla i wpakował piłkę do siatki.

27
11
3
65'

Gospodarze wymieniają kolejne podania w środkowej strafie boiska, a piłkarze gości nie kwapią się, żeby odebrać piłkę rywalowi. Po chwili niecelnie z dystansu uderzył Ross Barkley.

63'

Tempo rywalizacji znacząco spadło. Grę zainicjował Kepa Arrizabalaga.

61'

Chelsea FC stara się uspokić grę i dłużej utrzymać przy piłce.

59'

Jonas Loessl pewnie złapał piłkę dośrodkowaną z prawego skrzydła i szybko rozpoczął akcję Huddersfield Town.

57'

Gospodarze wykonywali rzut rożny, ale nie byli w stanie zagrozić bramce The Terriers.

55'

Mecz Chelsea FC - Huddersfield Town ogląda na żywo 40 626 kibiców.

1
1
1
53'

Przyjezdni mają problem z wymianą kilku celnych podań na własnej połowie boiska.

51'

Chelsea FC atakuje coraz groźniej, bo gra dość szybko. Tym razem niecelnie strzelał Marcos Alonso.

49'

Tuż nad spojeniem słupka z poprzeczką uderzył Brazylijczyk Willian. Grę od własnej bramki wznowi Jonas Loessl.

48'

Fatalnie wzdłuż zagrywał Eden Hazard i piłkę przejęli goście.

46'

Początek drugiej odsłony spotkania Chelsea FC - Huddersfield Town.

3
1
45+1'

Gol! Strzelił Eden Hazard.

Chelsea FC wygrywa juz 2:0! Bez problemów "jedenastkę" na bramkę zamienił Eden HazardJonas Loessl rzucił się w drugą stronę.

18
6
2
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
1
45'

Rzut karny dla Chelsea FCElias Kachunga sfaulował Cesara Azpilicuetę.

8
7
1
43'

Szarżował na prawym skrzydle Adama Diakhaby, ale w końcu został zatrzymany przez Williana.

41'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej odsłonie starcia. Z atakiem ruszyli londyńczycy.

39'

Próba niezłego strzału Jorginho z linii pola karnego została zablokowana przez zawodnika gości.

1
37'

Gospodarze trochę cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

1
2
1
35'

Eden Hazard faulowany i od rzutu wolnego rozpocznie Chelsea.

1
34'

Po dośrodkowaniu z kornera minimalnie niecelnie obok słupka główkował David Luiz.

1
2
1
33'

Uderzał Gonzalo Higuain, lecz wywalczył tylko rzut rożny dla swojego zespołu.

32'

Chelsea FC wydaje się kontrolować boiskowe wydarzenia, ale musi się mieć na baczności, bo ma tylko jedną bramkę przewagi.

1
1
30'

Eden Hazard błyskawicznie pobiegł z piłką lewym skrzydłem, ale w ostatniej chwili jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

29'

Tym razem fatalnie podawał David Luiz i bezpańską piłkę opanował bramkarz przyjezdnych.

1
27'

Huddersfield Town. Schodzi kontuzjowany: Isaac Mbenza. Wchodzi: Steve Mounie.

27'

Niedokładne zagranie do N'Golo Kante i piłkę przechwycił Jonas Loessl.

1
1
25'

Isaac Mbenza starł się z przeciwnikiem i potrzebował pomocy medycznej.

23'

Celnie z dystansu uderzał Cesar Azpilicueta, natomiast Jonas Loessl odbił piłkę do boku.

23'

Rośnie przewaga Chelsea FC, zaś drużyna Huddersfield Town ma problem z wyjściem z piłką z własnej połowy boiska.

21'

Aktywny jest Gonzalo Higuain, który szuka gry z kolegami z zespołu.

2
1
19'

Londyńczycy przejęli piłkę i szukają swojej drugiej bramki w tym spotkaniu.

1
1
1
16'

Chelsea FC wyszła na prowadzenie 1:0! N'Golo Kante zagrał dokładne, prostopadłe podanie do Gonzalo Higuaina, a ten huknął pod poprzeczkę nie do obrony. To jego pierwsze trafienie w barwach The Blues.

35
18
6
1
2
15'

Faulowany był Ross Barkley i będzie rzut wolny dla Chelsea.

1
14'

Groźny strzał Edena Hazarda został zablokowany przzez rywala.

1
1
2
1
1
13'

Podopieczni Sarriego grają na razie zbyt wolno i przewidywalnie, żeby zaskoczyć defensywę Huddersfield Town.

1
1
1
11'

Posiadanie piłki:

Chelsea FC - 52 proc.

Huddersfield Town - 48 proc.

1
9'

Nieudokładnie z prawej flanki dośrodkowywał Willian i futbolówkę przejęli The Terriers.

1
1
7'

Tuż nad poprzeczkę po wrzutce z lewego skrzydła główkował Aaron Mooy. Pierwsze ostrzeżenie dla Chelsea.

2
1
5'

Spokojnie atak pozycyjny budują piłkarze The Blues.

1
1
3'

Minimalnie z dystansu przestrzelił Ross Barkley. Grę od własnej bramki wznowi Jonas Loessl.

1
2'

Od początku konfrontacji na boisku sporo ostrej walki. Przy piłce znajdują się gospodarze.

1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

czas Start meczu
15:41
10:28

Starcie poprowadzi sędzia Paul Tierney.

2
Czy Chelsea FC pokona Huddersfield Town?
10:28

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 25. kolejki Premier League Chelsea FC - Huddersfield Town. Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godzinę 16:00.