Man City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Riyad Mahrez. Kontuzja Belga.

7
16
8
87'

Teraz Sterling nie zdecydował się na podanie do Jesusa i jego strzał został zablokowany.

1
1
1
2
9
85'

Egoistyczne zachowanie Jesusa, który zamiast podawać do Sterlinga to zdecydował się na strzał - wprost w Leno.

4
1
2
5
82'

Kolejna interwencja Leno, który sparował strzał Davida Silvy ze środka pola karnego.

5
1
1
4
81'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus.

79'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Shkodran Mustafi. Wchodzi: Konstantinos Mavropanos. Kontuzja Niemca.

76'

Przerwa w grze. Problemy zdrowotne ma Mustafi.

2
2
4
10
3
76'

Piłka spadła przed pole karne, gdzie był rzecz jasna Aguero. Jego strzał obronił jednak Leno.

1
1
2
73'

Zacięta walka w środkowej strefie boiska pomiędzy Torreirą a Aguero. Sędzia uznał, że to Argentyńczyk faulował.

1
2
1
4
70'

Arsenal nie jest w stanie się pozbierać. Cały czas biega za piłką.

5
2
2
1
2
67'

Niezbyt groźny strzał Bernardo z bocznego sektora pola karnego.

3
2
4
3
3
67'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Sead Kolasinac. Wchodzi: Denis Suarez.

66'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Aaron Ramsey.

65'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ilkay Gundogan. Za próbę wymuszenia rzutu karnego.

Manchester City
1
1
1
5
64'

Arsenal nie potrafi odpowiedzieć. Nadal w taku Man City.

2
1
1
2
2
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Raheem Sterling. 3:1! Anglik płasko dośrodkował na czwarty metr, gdzie piłka odbiła się od tułowia i ręki Aguero po czym wpadła do siatki.

30
16
10
9
12
59'

Płaskie dośrodkowanie Kolasinaca z lewej strony pola karnego. Piłka w rękach Edersona.

3
3
1
3
56'

Składna akcja Man City i Sterling zagrał na piąty metr do De Bruyne. Uderzenie Belga poleciało wprost w Leno.

5
2
1
3
55'

Aguero dryblował przed polem karnym, ale stracił piłkę.

5
2
1
3
3
51'

Chytry strzał De Bruyne z 15 metrów. Leno wypuścił piłkę z rąk, ale szybko dopadł do niej.

4
1
3
49'

Z rzutu wolnego z 25 metrów uderzył David Silva, ale trafił piłką w mur.

3
1
1
2
4
48'

Koszmarny strzał Bernardo z 18 metrów. Podawał Sterling.

3
1
4
46'

Początek drugiej połowy.

4
3
2
1
2
45+1'

Płaskie dośrodkowanie De Bruyne, jednak Sterling nie sięgnął piłki.

2
1
1
3
45'

Dwie minuty doliczone.

5
3
1
1
1
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Raheem Sterling. 2:1 dla Man City! Piękna wymiana podań gospodarzy. Sterling otrzymał zagranie od Guendogana i wyłożył piłkę Aguero. Argentyńczyk niemal z metra wpakował ją do siatki.

30
18
6
11
12
42'

Otamendi zdołał zablokować strzał Aubameyanga z 18 metrów. Korner.

2
2
1
1
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Torreira. Faulowany De Bruyne.

4
1
2
2
4
39'

Potężny strzał Torreiry sprzed pola karnego. Jeden z graczy Man City zablokował go.

2
1
1
1
1
35'

Kapitalnie wyszedł Ederson na 25 metr i uprzedził Aubameyanga.

6
1
2
3
2
35'

Tempo spotkania nie jest porywające. Ciekawie było tylko do strzelenia gola przez Arsenal.

3
1
3
2
7
32'

Teraz Stephan Lichtsteiner dośrodkował na piąty metr, ale Aubameyang nie doszedł do strzału.

3
1
3
2
3
31'

Płaskie dośrodkowanie Iwobiego zatrzymało się już na pierwszym piłkarzu Man City.

3
2
2
4
1
28'

Wolej De Bruyne z 20 metrów i piłka poleciała nad poprzeczką.

2
3
2
2
3
27'

Kiks Kolasinaca, z którego wyszedł strzał w boczną siatkę.

3
2
1
2
26'

Kolejne dośrodkowanie Sterlinga, jednak Anglik jest na razie niedokładny.

1
3
2
24'

Twarda walka przy rzucie rożnym MC i sędzia uznał, że Fernandinho faulował Koscielnego.

1
1
3
2
4
22'

Zaczyna się wyrównywać gra, chociaż wciąż to gospodarze częściej są przy niej.

6
1
2
1
2
20'

Arsenal chciał wyjść z kontrą, jednak zawiodło już pierwsze podanie.

5
1
1
2
18'

Nicolas Otamendi oddał strzał z 12 metrów, ale Leno miał szczęście, że piłka leciała wprost w niego.

1
4
1
1
17'

64 procent posiadania piłki ma Man City.

6
3
1
15'

Zbyt wysokie dośrodkowanie De Bruyne do Sterlinga.

1
3
2
2
3
13'

Arsenal wraca do żywych. Zaczyna częściej być przy piłce.

4
2
2
3
11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Laurent Koscielny. Asystował mu Nacho Monreal. 1:1! Dośrodkowanie Torreiry z rzutu rożnego, zgranie piłki głową Monreala i Koscielny także głową z czterech metrów wpakował futbolówkę do siatki.

38
19
8
15
16
10'

Teraz zagotowało się w polu karnym The Citizens. Korner dla gości.

2
1
2
9'

Piłka w siatce Arsenalu po dośrodkowaniu De Bruyne i strzale głową Laporte'a. Francuz był jednak na spalonym i gol nie został uznany.

3
2
5
1
4
7'

Arsenal jeszcze nie dojechał na mecz.

3
3
3
5
2
5'

Piekielnie silny strzał Sterlinga z 20 metrów i Leno sparował piłkę do boku.

5
2
5
1
5'

Sunął kolejny atak Man City. Bernardo wywalczył korner.

4
5
1
1
2
3'

Fura szczęścia Mustafiego, który szarpnął Aguero we własnym polu karnym. To powinna być "jedenastka".

2
3
5
6
9
1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Aymeric Laporte. 1:0 dla Man City! Iwobi stracił piłkę przed polem karnym. Dośrodkowanie Laporte'a na szósty metr i bramka głową Aguero. To była 47 sekunda.