6
6
6
81'

Divock Origi próbował dośrodkowywać z prawego skrzydła, lecz został zablokowany przez przeciwnika.

7
4
1
5
3
79'

Liverpool. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Divock Origi.

6
6
4
3
5
78'

Swój podopiecznych stara się motywować Juergen Klopp, który zdenerwowany krąży przy linii bocznej boiska.

12
8
4
2
2
76'

Rozpoczął się ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry. W ataku znajduje się Manchester United.

7
6
1
3
74'

Nieudana akcja The Reds i grę od własnej bramki wznowi David de Gea.

6
7
1
72'
71'

James Milner wykonywał rzut rożny, ale przyjezdni nie byli w stanie zagrozić bramce Czerwonych Diabłów.

7
5
1
2
2
69'

Liverpool FC na razie nie gra jak drużyna walcząca o mistrzostwo Anglii. Goście nie podejmują ryzyka w ofensywie i nie mają pomysłu na rozmontowanie defensywy Manchesteru.

12
9
1
4
1
66'

Z dystansu huknął bardzo niecelnie Georginio Wijnaldum. To taki papierek lakmusowy tego meczu.

7
5
5
3
65'

Swojej szansy szuka Mohamed Salah, ale na razie bez powodzenia.

9
8
1
4
5
63'

Sporo błędów z obydwu stron. Ranga hitu kolejki chyba niektórym piłkarzom plącze nogi.

7
6
2
7
1
61'

Od kilku minut na boisku praktycznie nic się nie dzieje. Przy piłce znajduje się ekipa z Liverpoolu.

6
4
2
6
6
59'

The Reds budują swoją akcję poczynając od obrońców.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
10
4
3
2
3
57'

Coraz groźniej atakuje Manchester United, a aktywny jest Marcus Rashford.

9
6
5
2
5
56'

Andreas Pereira zachęca kibiców do jeszcze głośniejszego dopingu.

11
7
3
3
3
54'

Starcie na Old Trafford w Manchesterze ogląda na żywo 74 519 osób.

12
8
8
2
2
53'

Tym razem niecelnie piłkę głową uderzył Alexis Sanchez.

6
4
2
3
2
52'

Celnie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Paul Pogba, ale piłkę pewnie chwycił Alisson.

6
5
4
3
6
50'

Mohamed Salah faulował rywala i będzie rzut wolny dla Man Utd.

7
4
3
2
3
48'

Liverpool nie forsuje tempa i spokojnie rozgrywa swój atak pozycyjny.

7
3
1
3
5
46'

Początek drugiej odsłony konfrontacji Manchester United - Liverpool FC.

12
4
2
2
1
45+2'

Marcus Rashford złapany w pułapkę ofsajdową.

10
5
3
3
5
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

5
3
1
2
1
45'

Celnie po dośrodkowaniu z lewej flanki główkował Romelu Lukaku, a piłkę złapał Alisson.

3
1
1
1
43'

Man Utd. Schodzi z kontuzją: Jesse Lingard. Wchodzi: Alexis Sanchez. To jest nie do wiary! Ole Gunnar Solskjaer musiał wykorzystać w pierwszej połowie wszystkie zmiany.

12
11
9
19
9
41'

Groźnie pod bramką Liverpoolu. W ostatniej chwili Alisson wygarnął piłkę spod nóg Jesse'ego Lingarda, który jakby minął golkipera gości, miałby przed sobą pustą bramkę.

11
4
1
2
2
39'

Nieudane dośrodkowanie Jamesa Milnera z prawego skrzydła zdenerwowało trenera Juergena Kloppa.

7
4
2
4
5
37'

Do tej pory mamy piłkarskie szachy w Manchesterze. Nikt nie podejmuje większego ryzyka, a drużyny skupiają się przede wszystkim na zabezpieczeniu dostępu do własnych bramek.

9
4
4
5
6
35'

7
33'

Mnożą się faule z obydwu stron, a kibice oglądający mecz mogą narzekać na brak podbramkowych sytuacji.

5
6
5
7
5
31'

Liverpool. Schodzi z urazem stawu skokowego: Roberto Firmino. Wchodzi: Daniel Sturridge. Co tam się dzieje na Old Trafford w Manchesterze...Już trzeci zawodnik musiał opuścić w pierwszej połowie boisko z powodu kontuzji.

30'

Nieudana akcja The Reds i grę długim wykopem piłki zainicjuje David de Gea.

6
6
3
4
3
28'

Roberto Firmino znalazł się na spalonym.

5
8
6
4
27'

Ambitnie w odbiorze piłki pracują gospodarze i zrealizowali swój cel, gdyż odzyskali futbolówkę.

8
8
2
5
25'

Man Utd. Schodzi z kontuzją: Juan Mata. Wchodzi: Jesse Lingard. Ależ pech drużyny z Manchesteru. Ole Gunnar Solskjaer musiał dokonać następnej zmiany z powodu kolejnego urazu swojego podopiecznego.

10
13
7
18
13
23'

Żółtą kartkę za faul otrzymał James Milner.

Liverpool FC
14
8
4
3
5
23'

Tym razem nieudanie rzut rożny wykonywał Ashley Young.

4
5
6
5
6
22'

Nic dobrego dla gości nie wyszło z tego rzutu rożnego. Dośrodkowaną futbolówkę chwycił David de Gea.

6
6
3
4
5
22'

Pierwszy korner w tym meczu. Wykona go Liverpool FC.

8
4
4
5
5
21'

Man Utd. Schodzi kontuzjowany: Ander Herrera. Wchodzi: Andreas Pereira.

19'

Ander Herrera ucierpiał w starciu z rywalem i potrzebował pomocy medycznej.

6
4
3
5
6
18'

Przyjezdni spokojnie wymieniają kolejne podania w okolicy linii środkowej boiska.

4
2
2
3
4
16'

Bardzo niecelnie z rzutu wolnego uderzył Egipcjanin Mohamed Salah. Grę od własnej bramki rozpocznie David de Gea.

6
4
2
5
5
15'

Liverpool wywalczył rzut wolny na 17. metrze od bramki Manchesteru.

3
5
5
2
3
14'

Na boisku na razie sporo walki, ale brak składnych, ciekawych akcji.

3
2
3
4
3
12'

Wysoki pressing zawodników The Reds przyniósł im oczekiwany efekt, bo przejęli piłkę i mogą rozgrywać atak pozycyjny na połowie gospodarzy.

14
5
2
2
5
10'

6
8'

Faulowany na połowie gości był Marcus Rashford i będzie rzut wolny dla Czerwonych Diabłów.

6
4
4
3
6
7'

Strzelał Marcus Rashford, ale jego uderzenie było zbyt lekkie i piłkę pewnie złapał Alisson.

2
5
2
1
5
6'

Z łatwością stracił piłkę Mohamed Salah i do ofensywy przeszedł Manchester United.

3
4
2
1
2
4'

David de Gea opanował bezpańską piłkę i szybko rozpoczął akcję swojego zespołu.

3
2
1
2'

Z rzutu wolnego pośredniego prosto w mur złożony z piłkarzy Man Utd uderzył James Milner.

4
2
1
2
1'

Po błędzie Ashley'a Young'a (zagrywał niedokładnie do bramkarza) musiał interweniować David de Gea, który przy okazji lekko ucierpiał, bo starł się z rywalem.

4
4
1
1
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

6
3
czas Start meczu
11:40

Starcie poprowadzi sędzia Michael Oliver.

12
8
2
3
2
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Manchester United - Liverpool FC?